17 lutego 2019 Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Remis Polonii

dodał 2018-08-26
Remis Polonii

Słaba skuteczność naszej drużyny zdecydowała o tym, że Polonia zdobyła jedynie punkt w spotkaniu z Olimpią Olsztynek. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (1:1).

 

Spotkanie było zacięte. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, jednak zdecydowanie więcej mieli ich nasi piłkarze. Polonia mogła, a nawet powinna rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, ale ostatecznie zakończył się on podziałem punktów. Gola dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Jacek Rosenau.

 

Kiedy ma się w meczu tyle okazji do zdobycia bramek, trudno nie być rozczarowanym remisem- powiedział po meczu trener Piotr Zając. - W dzisiejszym pojedynku musieliśmy sobie radzić bez kontuzjowanych Tomka Augustyńczyka, Kuby Błażewicza, Grzesia Wiczyńskiego i Tomka Olejniczaka. Dodatkowo sprawy rodzinne zatrzymały w domu Tomka Sambora, tym bardziej można być zadowolonym z poziomu gry. Olimpia zgodnie z przewidywaniami zaprezentowała się z dobrej strony. Myślę, że spotkanie mogło się podobać. Żałujemy, że nie udało nam się zdobyć zwycięskiego gola o którego walczyliśmy do ostatniej sekundy.

 

Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek 1:1 (1:1)

 

Polonia: Łastówka- Kruk, Czerniewski, Rosenau, Laskowski, Konieczny, Żukowski, Kuczkowski, Konczewski, Kopycki, Baran.

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Chorwat   2018-08-26

Jeszcze raz powtarzam. Do 6 kolejki co najwyżej 3 pkt a na koniec rundy jesiennej co najwyżej 21. Na wiosnę walka i to do ostatniego meczu o utrzymanie. A perspektyw żadnych. Juniorzy z łapanki reszta drużyn młodzieżowych na wykończeniu. Gdzie jest burmistrz? Pal licho z seniorami najwyżej spadną. Ale co będzie za 3-4 lata?


#Ktoś#Chorwat  2018-08-26

Do Chorwata. Ostatnio widziałem na stadionie spora grupę juniorów. Na oko około 20, trampkarze tez dają radę. Widziałeś wynik jak ktoś niżej napisał ? Nasi wygrali 13:0 to jest przyszłość Polonii. Zamiast ściągać jakiś.graczy z brzuszkiem dac szansę juniorom, przynajmniej beda walczyć z sercem dla klubu


#Chorwat#  2018-08-26

Ale póki co nie wpadła. W związku z tym by raz na zawsze mnie się pozbyć Polonia musi choć raz wygrać w najbliższych dwóch kolejkach. 3 pkt załatwia sprawę i wszyscy odetchną z samozwańczym prezesem na czele:). Polonia do boju!!!!!!


#Er#Chorwat  2018-08-26

Chorwat przy poprzednim artykule pisałeś że jak wygrają nie znasz się na piłce. Ciesz się że piłka nie wpadła do bramki bo ciekawe co byś wtedy napisał. Szkoda chłopaków bo byli lepsi.


#Ja#Chorwat  2018-08-26

Koniec Świata?!?


#Obywatel GC   2018-08-26

Takie mecze powinno być nagrywane i pokazywane piłkarzom może wtedy przekonają się jacy są slabi


#Mieszkaniec Pasłęka   2018-08-26

Jak można było nie wygrać tego meczu ??? Aha jeszcze zdanie o sędziach cieniasy jakich mało mam nadzieję że obserwator surowo ich ocenił. Młodzi ale zero wyczucia i właściwej oceny sytuacji.


#Blad   2018-08-26

Polonia trampkarz 13 :0 agat jeglownik


#Nick   2018-08-26

To kiedy wroci swiezosc po tych ciezkich treningach ??? A poziom wystarczy spojrzec w tabele


#Yhgyhh   2018-08-26

Nic się nie stało gratulacje za walke


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Koncert u Matulewicza

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 12:00 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w...


Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało10 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało12 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...