Remis seniorów, II miejsce juniorów młodszych w Ornecie

dodał 2013-02-03
Remis seniorów, II miejsce juniorów młodszych w Ornecie

Wczoraj na boisku Zespołu Szkół drużyna seniorów Polonii Pasłęk rozegrała pierwszą grę kontrolną, a przeciwnikiem miejscowych była Syrena Młynary. Gra zakończyła się wynikiem 3:3, a mecz rozegrano w tercjach 30 minutowych. Bramki dla Polonii strzelali Kusy Jakub, Augustyńczyk Tomasz i Chojnicki Konrad. Jednak sam wynik tego meczu był mało istotny, ponieważ po rezygnacji trenera Karpowicza i odejściu kilku kluczowych zawodników ważniejsze było zebranie chętnych do gry w zespole seniorów. Wczorajsza gra kontrolna pokazała, że są ludzie, którzy chcą współpracować z nowym trenerem. Z Syreną grali: Wołczecki, Gołębiewski, Smolak, Ratajczak, Augustyńczyk, Załucki, Lenarczyk, Żabka, Huk, Kusy, Kowalczyk, Wysocki, Chojnicki, Konczewski, Szaflik, Dycha, Zajączkowski, Stożyński. Z różnych przyczyn nie mogli dzisiaj wystąpić: Kurgan, Ogórek, Przystasz, Kowzan, Kaleta.

Natomiast w piątek drużyna juniorów młodszych w młodszym składzie uczestniczyła w Halowym turnieju Ornecki Smok gdzie wywalczyła II miejsce. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn. Ponadto najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika Polonii Pasłęk Mateusza Tuckiego. Polonia grała w składzie: Fryc, Dąbrowski, Tucki, Lender, Kowalski, Gajewski, Daniecki, Bieńkowski. Mecze Polonii: Polonia-Wałsza 4:0 (Fryc, Lender, Daniecki, Kowalski), Polonia Zryw Kętrzyn 1:1, Polonia-Zatoka 0:0, Polonia-Victoria 3:1 (Dąbrowski, Fryc, Lender). Klasyfikacja końcowa: 1. Zatoka Braniewo 2. Polonia Pasłęk 3. Victoria Bartoszyce 4. Zryw Kętrzyn 5. Błękitni Orneta II 6. MGKS Miłakowo 7. Wałsza Pieniężno 8. Błękitni Orneta I Trener wraz z drużyną dziękują serdecznie Państwu Bieńkowskim za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#:D   2013-02-04

Brawo Tuki


#Sztygar   2013-02-03

@jestem z miasta... itd...-No dobrze. To jak ja jestem owym "wsiokiem", to kim ty,kuźwa jesteś???? Debilem,kmiotkiem,idiotą,czy tylko zwykłym palantem??? Do książki się weź,i popraw te pały,co na semestr wyłapałeś,gimbusie,a nie obrażaj tu ludzi na publicznym forum. Do nauki,bo pegeerów już nie ma,i przyjdzie ci złom zbierać,by na wino zarobić...


#Jestem z miasta to widać   2013-02-03

Grasz czy nie grasz wsiokiem byłeś jesteś i zawsze już zostaniesz


#Sztygar   2013-02-03

@jestem z miasta...itd...-Ale ja nie gram w piłkę. Zadałem chamie ze wsi pytanie,to odpowiadaj na nie,a nie pruj się jak stare majty,pedrylu dynamitem od pługa odstrzelony.


#Jestem z miasta to widać   2013-02-03

Kartoflarz to określenie na takich wsioków jak ty Sztygar


#Sztygar   2013-02-03

O co chodzi z tymi "kartoflarzami"? Bo nie jestem w temacie...


#Powodzenia   2013-02-03

Gratulacje dla Mateusza Tuckiego,który był mocno krytykowany po meczu z olimpią.Widać,ze chłopak się nie poddaje i pracuje nad sobą ;))


#Trener   2013-02-03

Kartoflarze wy to się nawet na zbieraniu kartofli nie znacie,a piłkę to tylko oglądacie bo obawiacie się o swoje przeszczepy!!!.Pasłęk stać na dobrą drużynę z miejscowych piłkarzy i wy od kartofli nie przeszkadzajcie.


#Ksp   2013-02-03

www.facebook.com/kspoloniapaslek - zapraszamy!!


#Menago palociagu   2013-02-03

strasznie cwaniakujesz..


#????   2013-02-03

Kurier będzie już jutro. Nasz największy sponsor przekazał już 10 worków kartofli. To pozwoli na wykupienie chociaż jednego zawodnika. Proszę WSPIERAJCIE NAS:))


#Menago   2013-02-03

Dlatego prosimy o pomoc wszystkich kibiców którym leży na sercu dobry los klubu. Pokażmy ilu nas jest. Na dowód wsparcia prosimy o przesłanie maila na adres mosir@mosirpaslek.pl , w tytule proszę wpisać hasło "Kartofle"


#Menago   2013-02-03

Od tajemniczego sponsora, który prosił o anonimowość. A wiernym kibicom mogę zdradzić, że jest pomysł aby po kilku chudszych latach nasz klub sie odrodził, w planach jest nawet II liga...Niech no tylko J.P da sie przekonać do zaorania bocznej płyty i posadzenia tam ziemniaków...


#Lider   2013-02-03

A skąd Polonia miałaby aż 3 worki kartofli :))


#Menago   2013-02-03

Nieprawda. W ostatnim dniu okienka transferowego zostali wykupieni za trzy worki kartofli


#???   2013-02-03

smolak, zaba huk sa zawodnikami godkowo do konca tego sezonu


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności