13 sierpnia 2020 Diany, Hipolita, Poncjana

Remis ze wskazaniem na Dudę

dodał Miesiąc temu
Remis ze wskazaniem na Dudę

Jeżeli potwierdzą się wyniki podane tuż po zamknięciu lokali wyborczych prezydentem RP pozostanie A. Duda. Mam nadzieję, że rządzący wezmą pod uwagę fakt, iż prawie połowa wyborców miała inne zdanie w kwestii wyborów. Bardzo ważna jest wysoka frekwencja. Zmobilizowali się zwolennicy Dudy, ale też elektorat sprzeciwiający się rządom prezesa i jego kompanii. Osobiście na zmianę polityki PiS nie liczę. Do ataku w mediach ruszą ponownie młode wilki, będzie buta i pogarda (obym się mylił). Ciekaw jestem też reakcji i zapowiedzi prezesa. Przy okazji może część opozycji wyciągnie wnioski z tej lekcji wyborczej. Gierki wyborcze lewicy i PSL – u zakończyły się totalną klapą.

jp

W Pasłęku wygrał wyraźnie Trzaskowski. Oto wyniki:

Trzaskowski - 4640 głosów to jest 54,04 %

Duda - 3946 głosów to jest 45,96 %

Uprawnionych do głosowania - 14 858

Głosujących - 8639

Frekwencja - 58,14 %


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pasłęk   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Prawie tyle samo głosów? "PRAWIE" robi dużą różnicę, redaktorku.


#Ładne Kwiatki#Pasłęk  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Właśnie się okazało że oddano 400 tys głosów więcej niż wydano kart do głosowania, jakoś dziwnym trafem, to jest liczba głosów którą „wygrał „ Duda.


#Sherlock#Ładne Kwiatki  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Do tej informacji dotarli dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy wcześniej wspólnie z TVN wyśledzili wafelkowy zlot nazistów w lesie...:)


#Nick#Ładne Kwiatki  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

tak, Jarkacz osobiście dorzucił szuflą. PO już nie wie co ma mówić, więc mówi głupoty. A tymczasem odrąbywanie POpaprańców od koryta będzie tewało i trwa mać!


#WYBORCA   Miesiąc temu

Dzień dobry WSZYSTKIM FORUMOWICZOM! Niech żyje Polska! Niech żyje PREZYDENT Andrzej Duda! Chwała POLSKIM PATRIOTOM! Pan jp pisze o remisie :-) :-) :-) Zapewne nie doszedł jeszcze do siebie po porażce! Myśle, ze PiS powinien wyciągnąć konsekwencje wobec Gowina. Zasadnym wydaje się pytanie, czy nie zadziałały w tym przypadku obce służby, ponieważ gdyby nie jego „pucz” w maju, wtedy wygrałby Andrzej Duda w I turze z 80% poparciem (z Kidawa, Kosiniakiem lub Holownia). Powinien być natychmiast wyautowany ze sceny politycznej oraz ZERO współpracy z prosowieckimi Konfederatami, którzy 48,5 % głosów oddali na Trzaskowskiego (nazywał ich faszystami). To jest polityczna schizofrenia. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA, PÓKI MY ŻYJEMY...!


#Bo ludzi dobrej woli jest wiecej#WYBORCA  Miesiąc temu

BRAWO ! Cieszę się razem z Tobą i wszystkimi, którzy głosowali na Naszego wspaniałego, Pana Prezydenta Andrzeja Dudę !!! Kto chce może wejść na oficjalną stronę Prezydenta a nie czytać zmanipulowane artykuły .Zielonka Pasłęcka, Rogajny, wyborcy ze Szkoły Podstawowej nr 1- SUPER. Ci którzy głosowali na Pana Trzaskowskiego nie wiedzą czego chcą, są przeciwko 500+, o on chce to kontynuować, nie podniesie wieku emerytalnego, my to już mamy zapewnione, mówił że będzie dbał o słabszych a wyborcy naśmiewają się z zapomnianych wiosek i biednych emerytów. Proszę Was wysilcie swój umysł sami i wyciągnijcie swoje wnioski. Pozdrawiam wszystkich tych za i przeciw.


#Spokojny#Bo ludzi dobrej woli jest wiecej  Miesiąc temu

Dla pisiaków leniwy = słabszy. I dlatego reszta musi im pomagać


#Tangens#Spokojny  Miesiąc temu

Lepiej leniwy ale zdolny, niż tępy ale ambitny!


#Chłopcy Maciarenki#Tangens  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Fakt taki Misiewicz albo Sasin jest tego przykładem.


#Kumaty#WYBORCA  Miesiąc temu

Jeszcze Polska nie zginęła dla DUDY, który kilkoma głosami uchronił się od bliskiej odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu. Ale nie ucieknie . Ponad 10 mln ludzi do wyborów parlamentarnych zmobilizuje się i najpierw usunie w niebyt PIS oraz wybierze do Trybunału ludzi propaństwowych rekrutujacych się z partii Hołowni i Bosaka. Wyrzucą Piotrowiczów i Pawłowiczki . Nadejdzie czas rozliczeń Kaczyńskiego zgrai trochę pózniej ale nadejdzie.Teraz wam się udało o kilka głosów


#WYBORCA#Kumaty  Miesiąc temu

Pół miliona głosów - to kilka głosów? :-) Kolego, sprawdź sobie, ilu obywateli głosowało na PAD w rok 2015 a ile w niedziele. Potrafił przekonać kilka milionów Polaków więcej. Zawsze możesz Ty spróbować startować w wyborach. Na „dzień dobry” wystarczy zebrać 100 000 podpisów. Z tym nie powinieneś mieć problemów! Masz przecież trochę znajomych na „fejsie”! :-) :-)


#Taka prawda#Kumaty  Miesiąc temu

Czyli prosto mówiąc będą siedzieć.


#Konfederacja#WYBORCA  Miesiąc temu

Zacznijmy od tego że konfederacja nie chce współpracować w socjalistami z PIS. Pro rosyjskość konfederacji wynika z tego że chcą robić interesy z każdym, nawet z Rosją, jak to będzie opłacalne. Idąc twoim tokiem myślenia, PiS jest pro rosyjski bo sprowadza węgiel z Rosji. To są ruskie onuce


#WYBORCA#Konfederacja  Miesiąc temu

Ręce opadają!!! Dmowski, bohater Konfederacji, dwie kadencje spędził w Dumie Rosyjskiej. Bardzo zależało mu na sojuszu z Rosja. Posłuchaj dokładnie tego, o czym mówi Bosak. Rękami i nogami broniłbym się przed jakimkolwiek dealem z Rosja Putina!!! Jeśli sojusz, to tylko z republikanami z USA! UE jest bezradna i rozbrojona, jest militarnym impotentem.


#WYBORCA#Konfederacja  Miesiąc temu

Polityka jest bardziej skomplikowana niż Ci się wydaje. Podam przykład: mimo agresywnej inwazji Rosji na Ukrainę, okazuje się, ze na mocy zawartych umów, to właśnie (m in) Ukraina produkuje dla Rosji i dostarcza jej broń. Wcześniej podpisała tez umowę z Rosja o nie inwestowanie w rozwój broni nuklearnej. Nie dotyczy do jednak Sowietów. Absurd, prawda? Niestety, polityka to biznes!


#Konfederacja#WYBORCA  Miesiąc temu

Widzę że nie bywałeś na lekcjach polskiego gdy czytanie ze zrozumieniem wykładali. Bo dokładnie piszesz to o czy ja wcześniej wspomniałem jednocześnie mnie krytykując. Dmowski rzeczywiście był w dumie rosyjskiej, walcząc w niej o polskie interesu. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc może i doczytałeś ale bez zrozumienia. Powiedz mi lepiej czy wiesz że pradziadek Kaczyńskich był oficerem carskiej armii, ruski agencie. Tak se możemy polemizować na głupie argumenty, bo konkretów od ciebie, jak od większości zwolenników PIS, obawiam się że nie uzyskam .


#Ciekawy#WYBORCA  Miesiąc temu

A co powiesz o apelu Optymisty, byśmy się zorganizowali w naszej gminie?


#Obserwator#Ciekawy  Miesiąc temu

On nic nie powie. Albo się wynosi ponad "motłoch", z którym się nie chce łączyć albo jest z natury samotnikiem. Choć jak deklaruje, jest po nasze stronie. Dobre i to.


#Wnerwiony#Obserwator  Miesiąc temu

Stąd całe nasze nieszczęście. Nic wspólnie, nic razem. Każdy czuje się Napoleonem i chce przewodzić innym. Każdy osobno. I g**no z tego wychodzi. W jedności siła a w jednostce niemoc. Kiedy wreszcie zrozumiemy tę oczywistą prawdę?


#Ot i cała mądrość wolskiego elektoratu #WYBORCA  Miesiąc temu

Ty poje-bie nawet treści hymnu nie znasz. Nie "póki" a "kiedy" my żyjemy.....


#WYBORCA#Ot i cała mądrość wolskiego elektoratu   Miesiąc temu

Znawco języka polskiego, czy wiesz, co to jest PARAFRAZA ? Dlatego m.in. nie umieściłem tego zdania w cudzysłowie, ponieważ nie jest to CYTAT. A tak na marginesie: mamusia zwracała się do ciebie: mój kochany poj.bie? :-) :-)


#Jakbyś nie był po jebem to byś cicho siedział#WYBORCA  Miesiąc temu

Pitol, pitol o parafrazach. Nie znasz słów polskiego hymnu i tyle. Nic do tego nie ma znawstwo języka polskiego.


#Mieszkanka   Miesiąc temu

Pasłęk to nic innego jak komuna!!!!Siedzą na stanowiskach robia przekręty i głosują za takimi.Zero PATRIOTYZMU HONORU I BOGA !!!!!!Jak można popierać LGBT czyli nie ludzi tylko zwierzęta, pedały i inne dziadostwo! !!!WSTYD


#Oj Bieda#Mieszkanka   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Widocznie wolisz popierać pedofili i ich łaskawców, też ślinisz się do dzieci ?


#Uwaga#Mieszkanka   Miesiąc temu

Autorem takiego komentarza powinny natychmiast zainteresować się organy ścigania.


#WYBORCA#Uwaga  Miesiąc temu

Dlaczego? Na amerykańskim Facebooku masz do wyboru 57 płci, a w trzech europejskich krajach dozwolona jest zoofilia. Uważasz takie obyczaje za normalne i zgodne z ludzka natura? Nie wspominając o eutanazji, kryptonazji, czy zabijaniu dzieci nienarodzonych w 9 miesiącu ciąży. Aborcja eugeniczna, etc, etc. Pochwalasz takie standardy? Poczytaj o ideologii gender, jeśli masz dzieci - powinieneś martwić się o ich przyszłość, gdyby przyszło ci żyć w kraju rządzonym przez PO.


#Smutek#WYBORCA  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

A ty masz dzieci? Nie martwisz się grasującymi ułaskawionym pedofilami, nie martwisz się ukrywanymi pedofilami przenoszonymi z parafii do parafii, nie żal ci czternastolatki w burdelu gdzie bywał marszałek uwielbiający darmowe latanie?


#Hehe#WYBORCA  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

A co ty nas pytasz, pytaj Dudy, przecież ci od 57 płci to jego przyjaciele, którzy go uwielbiają, słuchają i kochają według niego oczywiście.


#Zxc#Smutek  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Tylko dodaj do tego zestawienia Polańskiego i Sadowskiego - znanego muzyka jazzowego...Nie słyszałeś o nich ??? Może są nie z tej opcji ?


#Trzask#Mieszkanka   Miesiąc temu

Wstydze sie takiej mieszkanki Pasleka. CIEMNOGROD!


#Nick#Mieszkanka   Miesiąc temu

Pasłęk opanowany jest przez starych komuchów i ich potomków. Ale cieszmy się, że w całej Polsce wygrał Andrzej Duda!


#Pasłęcki obserwator#Nick  Miesiąc temu

Cieszmy się.


#Korekta#Nick  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Sorry Winnetou ale 60+ to głosowało na Dudę a co do potomków, to ty jako ich przedstawiciel wiesz najlepiej.


#Kkk#Mieszkanka   Miesiąc temu

Powinieneś się człowieku leczyć!


#Oldcopper1952#Mieszkanka   Miesiąc temu

Nie spodziewałem się,że jeszcze żyją aż takie debilne osoby


#Amacie#Oldcopper1952  Miesiąc temu

Jest ich około 10,5 miliona


#Nadzieja#Amacie  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Znaczy że pozostałe 28 mln to normalni ludzie, nie jest tak źle.


#Zorro#Mieszkanka   Miesiąc temu

Wolę szczerego i zakochanego Biedronia, niż pełnego fałszu i kochającego pieniądze Rydzyka. Wolę rodzinę Trzaskowskich, niż rodzinę Kaczyńskiego.


#1234#Zorro  Miesiąc temu

Możesz tez napisać, że wolisz rodzinę Biedroń - Śmiszek, niż rodzinę Dudy, czy Morawieckiego. Możesz też napisać, że wolisz "uczciwość" Sawickiej, czy Gawłowskiego od uczciwości Kaczyńskiego...Dla równowagi podałem inny punkt widzenia :)


#Ja#Zorro  Miesiąc temu

Ale Rydzyk i Kaczyński nie kandydowali. Marne porównanie, takie żeby pasowało by dowalić, jak cała PO :-)


#Ja#Mieszkanka   Miesiąc temu

Faktycznie w Tobie jest od razu widać dużo miłości bliźniego, jak u prawdziwego wierzącego w Boga, gratulacje!!!


#Bogdan #Mieszkanka   Miesiąc temu

O matko bosko co za pogarda dla bliźniego. W kościele pewnie w pierwszej ławce siedzi


#Ab   Miesiąc temu

Prezydencie Duda i Zjednoczona Prawico. Dość ulegania totalnej opozycji. Ostro do pracy, dokończyć zaczęte reformy i nie patrzeć na lecące wióry. Macie trzy lata na skuteczne odnowienie kraju. Inaczej odejdziecie w niebyt.


#Zaczyna się#Ab  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Właśnie dziś w podziękowaniu za głosowanie na Dudę, PIS pozbawił emerytów, nawet tych najbiedniejszych bonu turystycznego, który dostaną np :dzieci milionerów, ministrów, posłów, Marty Kaczyńskiej, ślubne i nie ślubne Kurskiego itp....


#Szok Dziadka#Zaczyna się  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Mało tego nie pojechał do Torunia, żeby klęczeć przed Rydzykiem i całować go po rękach seniorzy są zdezorientowani, czy Rydzyk to już nie jest ten ich nowy Mesjasz, czy te jego audycje to kompletne bzdury i bluźnierstwo i co się stało z ich kopertami.


#Optymista #Ab  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-14

To już będą ostatnie trzy lata, jeśli PiS nie przestanie być miękki i nie ruszy tak, jak zaczął na początku pierwszej kadencji. Potem zaczął się cofać przed POwską zgrają. Pierwszym takim krokiem w tył - co mnie zaskoczyło - było nie ukaranie przez PiS totalnej hołoty, okupującej mównicę sejmową. Miał do tego prawo, żadna UE nie mogłaby się przyczepić o "deptanie demokracji". Ale PiS stchórzył, co rozzuchwaliło tę hołotę i wiemy, co dalej się działo. Teraz PiS musi z żelazną konsekwencją robić swoje, bo przegra a jak przegra, to wszyscy przegramy. Przecież prez. Duda wygrał o włos, nie czarujmy się. Tu już nie ma się gdzie cofać. Dlatego apelowałem o zjednoczenie się tu na dole, aby tacy Sadowscy nie mogli psuć tego, co PiS planuje na górze i pilnować lokalnych "wodzów" PiS, by nie psuli


#Optymista#Optymista   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-14

by nie psuli swoim nieróbstwem i niechlujstwem opinii PiS. Bo ludzie patrzą i słuchają nie tylko pisowskiej "góry" ale i obserwują, co PiS robi tu, obok nas, na miejscu. A co mamy w Pasłęku? O ile wcześniej było dwoje radnych z PiS w gminnej radzie, to teraz nie ma nawet śladu PiSu. Brak aktywności i dobrej roboty lokalnych działaczy PiS. Gorzej - tu nie ma nawet żadnych działaczy PiS. To się przekłada również na wyniki wyborów. Ludzie nie tylko słuchają "góry" - ludzie również patrzą na miejscowy PiS. Ale my, zwolennicy PiS mamy możliwość odnalezienia tych "działaczy" i pogonienia ich do roboty. Tylko musimy być zorganizowani, bo nikt w pojedynkę nic nie wskóra. Jeśli PiS przegra, wróci pazerna i podległa Berlinowi PO a my zapłaczemy.


#Ciekawy#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

A co zrobić, by przekonać pasłęckich przeciwników PiS?


#Ważna rocznica choć stara#Ciekawy  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Przypomnieć im, że dziś jest 15 lipca, rocznica bitwy pod Grunwaldem. Wygraliśmy wtedy - wygramy i dziś.


#Xyz#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Nie rozpłacz się spadzie po komunie


#Samotny Palec#Ważna rocznica choć stara  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Pod Grunwaldem, mieliśmy króla z Litwy a po stronie polsko-litewskiej walczyli liczni cudzoziemcy, w tym lennicy Królestwa Polskiego, Hospodarstwa Mołdawskiego, Księstwa Mazowieckiego, Bełskiego, Płockiego, Podola oraz litewskich lenn na Rusi. Byli także najemnicy z Czech, Moraw, Śląska i uciekinierzy ze Złotej Ordy. Poza głównodowodzącymi Władysławem II Jagiełłą i wielkim księciem litewskim Witoldem Kiejstutowiczem litewską kawalerią dowodził Lingwen Semen Olgierdowicz, a oddziałami tatarskimi Dżalal ad-Din (nazywany też Saladynem), syn chana Tochtamysza, pretendent do tronu Złotej Ordy i lennik księcia Witolda. A teraz podaj choć jeden kraj, który wesprze kurdupla.


#Optymista#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Czytam wpisy pasłęckich fanów Trzaskowskiego, któremu wyborcy podali czarną polewkę i co widzę? Nic od siebie nie piszą!!! Powtarzają tylko lamenty i nowe "zarzuty" sfrustrowanych porażką swoich "ałtorytetów" peowskich i nawet nie przyjdzie im do głów zastanowić się, dlaczego Trzask przegrał. Żadnych refleksji, żadnego zastanowienia się, tylko powtarzanie starej, zgranej, nudnej śpiewki . Śmiesznie to wygląda i żenująco.


#Rozśmieszony#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

A czego można spodziewać się po zapyziałych pasłęckich "europejczykach"?


#Puda#Ab  Miesiąc temu

Jak tak dalej będą rządzić to odejdą tylko w odbyt


#Misio#Puda  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

W odbyt to Antek uwielbia


#Normalny#Ab  Miesiąc temu

No tak i kierunek Białoruś.


#Katolik#Ab  Miesiąc temu

Wyniki wyborów wskazują , że ponad 10 mln ludzi nie zgadza się z PISowską totalną wojną przeciwko opozycji . Skutkiem tej wojny było powstanie nowej siły politycznej Szymona Hołowni i umocnienie pozycji Bosaka. Uniemożliwią zdegenerowanej PISowskiej zgrai łamanie Konstytucji i panoszenie w instytucjach jej podległych. Prawdziwy kryzys gospodarczy jaki nastąpi do końca roku spowoduje , że agresja wybuchnie na ulicach i Sejm zostanie rozwiązany . Koniec PIS


#Rozśmieszony#Katolik  Miesiąc temu

Niby katolik a nie po katolicku się rozmarzyłeś. Obudź się.


#Katolik#Rozśmieszony  Miesiąc temu

A po katolicku to znaczy po PISowskiej i Rydzykowej hipokryzji ? Katolik to człowiek czysty moralnie i posiadający kontakt z Bogiem . Pedofile , którzy zamaskowani jako funkcjonariusze w czarnych sukienkach to KATOLICY ? Rydzyk to KATOLIK ? Morawiecki i Szumowski to następcy Ewangelistów ? Zdemoralizowana PISowska zgraja kradnie masowo , przekazuje pieniądze wypracowane przez naród bezsensownie to KATOLICY ?


#Rozśmieszony#Katolik  Miesiąc temu

Sto dwudziesty trzeci koniec PiS. Kiedy dociągniecie do tysiąca?


#Pytanko   Miesiąc temu

Widział ktoś jarkacza na wieczorze wyborczym Dudy. Ja tego "saloonu" nie oglądałem ze względów estetycznych.


#Takie sobie#Pytanko  Miesiąc temu

Podobno "modlił się" na Jasnej Górze.


#Multireligijny#Takie sobie  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Przedtem całował po rękach Rydzyka a jeszcze w międzyczasie płakał w Izraelu przy ścianie płaczu, pewnie jak pojedzie do Iranu, to na dywaniku będzie klęczał.


#Optymista   Miesiąc temu

To, że w Pasłęku wygrał Trzaskowski, to tutaj - niestety - norma. To, że GP sprzyja totalsom, to też norma. Wszak to gazeta lokalnej władzy. Jeden z komentatorów, WYBORCA - napisał, że pracuje nad swoim forum. Oby mu się udało, będzie konkurencja. I jeszcze jedno - w I turze Duda uzyskał w naszej gminie 3 133 a w drugiej 3 946 głosów. Jest nas sporo ale jesteśmy nie zorganizowani, nie mamy żadnego wpływu na życie gminy. Zorganizujmy się. Nie każdy ma ochotę, czy czas na dodatkowe "udzielanie się społeczne" ale bez tego będziemy zawsze niezorganizowaną masą bezwolnych obserwatorów tego, co się obok nas dzieje. Nic nie zmienimy krytykanctwem czy narzekaniem.


#Bogdan dziaslo #Optymista  Miesiąc temu

wszedzie wygral trzaskowski , tylko na zaglabiu przegral


#Kumaty#Optymista  Miesiąc temu

Cieszę się , że Wyborca założy swój portal. Przestanie może pisać bezsensowne i bezmyślne teksty. Wybory się skończyły nadchodzi czas prawdy bolesnej. Ból ogarnie wszystkich PISowców i pozostałych SBków. 17 bm dowiemy się ile mld euro Polska dostanie mniej z UE za łamanie praworządności i unikanie reform klimatycznych. Niebawem Morawiecki ogłosi aktualny stan budżetu i zadłużenie. Czekam na mądre teksty Wyborcy. Koniec z propagandą sukcesu zaczyna się zwyczajny dzień


#Balot#Kumaty  Miesiąc temu

Zabiora rolnikom dopłaty to się obudzę


#WYBORCA#Kumaty  Miesiąc temu

Jednak nie jesteś KUMATY. Czy naprawdę uważasz, ze sędziowie w Polsce są niezależni? Dlaczego nie przeprowadzono lustracji wśród sędziów? Dopiero minister Ziobro otworzył możliwość zostania sędzią spoza układu! Wcześniej było to praktycznie niemożliwe. A węgiel? To tzw. „czarne złoto”. Najwiecej kopalni otwiera się w Niemczech, tylko nam, „polaczkom” nie wolno. Kurczę, POLSKA powstaje z kolan, zaczynaja się z nami liczyć, nawet Niemcy chcą uczestniczyć w spotkaniach dotyczących „trójmorza”, mamy doskonale relacje z USA, a malkontenci z PO tęsknią za poddańczą rolą w UE! To jest jakiś polityczny masochizm! Wczoraj na wiecu Trzaskowskiego nie było nawet biało czerwonej flagi - to środowisko wstydzi się własnej tożsamości, tradycji i przynależności do cywilizacji łacińskiej. CDN


#WYBORCA#Kumaty  Miesiąc temu

Im gorzej dla Polski, tym bardziej PO zadowolona! To jest jakaś choroba! Jak można życzyć źle własnej Ojczyźnie? Kto Was tu trzyma??? Jedzcie do Berlina, Paryża, gdziekolwiek i asymilujcie się z muzułmanami.


#Wyborca#WYBORCA  Miesiąc temu

Pis to nie Polska gamoniu


#Zygmuś#WYBORCA  Miesiąc temu

Jednak nie jesteś kumaty, WYBORCO. Na szybko: weryfikacja sędziów była. Wielokrotnie o tym mówił autorytet prawniczy Adam Strzembosz. Na resztę >argumentów


#Zygmuś#Zygmuś  Miesiąc temu

Wow, zjadło... Na resztę >argumentów


#WYBORCA#Zygmuś  Miesiąc temu

Drogi Panie, kto i kiedy przeprowadził lustracje wśród sędziów??? Przecież wciąż orzekają ci, którzy sadzili w stanie wojennym i wczesnej! W tym przypadku, niestety, jest Pan w błędzie. O Strzemboszu wole się nie wypowiadać. Dawniej był rzeczywiście autorytetem, dziś...? Serce boli. Może coś służby maja na niego, ze często farmazony opowiada.


#WYBORCA#Wyborca  Miesiąc temu

Ale wyborcy PISu to POLACY ! Jest ich więcej niż wyborców PO i pozostałych partii. Sejm jest reprezentacja NARODU!


#Taka Prawda#WYBORCA  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

PIS, to nie ojczyzna, to zbieranina cwaniaków, chcących ją wydoić, nic więcej.


#Bogdan #Optymista  Miesiąc temu

Już była konkurencyjna gazeta i nic nie wyszło z tego. Skoro jesteś taki mądry to stwórz stronę dla pismatolkow . Ale ty jak wszystkie pisiory potrafisz tylko krytykować i siedzieć na na dupie jak wszystkie 500 plusy


#Optymista#Optymista  Miesiąc temu

Swego czasu niewielka grupa mieszkańców Pasłęka zorganizowała Klub Sympatyków PiS. Chcieli być pomocni ówczesnemu senatorowi PiS, Sadowskiemu aby zjednywać dla PiS następnych zwolenników. Niestety, Sadowski nie tylko że nie przyjął ich pomocy ale w swej głupocie zaczął ich zwalczać, jak wrogów. Uważał ich za swoich konkurentów do stanowiska, jakie zajmował w PiS. Dlaczego? Ano dlatego, że każda miernota boi się o swoje miejsce sądząc, że każdy chce go "wygryźć", choć ci ludzie ani myśleli o czymś takim, bo każdy miał swoje ustabilizowanie życie i tylko część swojego wolnego czasu chciał poświęcić "pro publico bono". Sądzę, że teraz takie zorganizowanie się zwolenników polskości i normalności nie natrafiłoby na jakiegoś nowego wroga ze strony PiS jak wspomniany Sadowski.


#Optymista#Optymista  Miesiąc temu

Jestem stałym wyborcą PiS i prezydenta Andrzeja Dudy ale nie jestem do końca zadowolony z ich pracy. Dlatego uważam, że powinni na plecach czuć oddech swoich wyborców i wsłuchiwać się w ich żądania aby otrzymać w darze trzecią kadencję tak parlamentarną jak i prezydencką, choć ta ostania w innej osobie. Taką funkcję kontrolną powinna spełniać opozycja ale dzisiejsza opozycja, to tylko zbiór obcych agentów, którym dobro Polski jest obce. Dlatego my, zwolennicy polskości i normalności powinniśmy spełniać kontrolną rolę naszych władz. Bo władza to nasi pracownicy, z którymi w drodze wyborów zawieramy umowę o pracę na czas określony - 5 lat i 4 lata. I ci nasi pracownicy powinni o tym wciąż pamiętać. A jak zapomną, to im o tym ostro przypominać. Stąd mój dzisiejszy apel - ZORGANIZUJMY SIĘ.


#Konfederacja#Optymista  Miesiąc temu

Pis taki bez agentów, to co napiszesz o braku blokady ustawy 447 ??


#Optymista#Konfederacja  Miesiąc temu

To jedna z moich pretensji do PiS. Ale zauważ, że druga strona, gdyby rządziła, już by te bezprawne żydowskie żądania spełniła. Przecież Komorowski chciał sprzedać polskie lasy i tymi pieniędzmi zapłacić Żydom. Pamiętasz? A PiS wije się jak wąż i nie płaci. Podejrzewam, że za żydowskimi żądaniami stają tak ogromne siły amerykańskie, że PiS się boi. Olbrzymie poparcie wyborcze dla PiS i nasze naciski, dałyby PiS-owi siłę na jawną odmowę. A tak, jest jak jest.


#Xyz#Optymista  Miesiąc temu

Jaki stąd wniosek, barania łąko? Polska nie dla wszystkich ale dla swojaków. Wystarczy, że Sławek zna Jarka i ciągle o nim gada. Jarek to, Jarek tamto. I będzie wicewojewodą bez teki, ale za to do końca żywota. Jak w Chinach albo w Nord Korea. A ty masz rączki podnosić i w nie klaskać. Zresztą jak można należeć do partii którą w Pasłęku zawiaduje szambonurek. Nikt nie chce się pobrudzić ani tym bardziej śmierdzieć.


#Optymista#Xyz  Miesiąc temu

To jedna z rzeczy o jakie mam pretensje do PiS. Kaczyńskiego poparli w początku jego drogi Krasulski i Sadowski. Teraz to Krasulski siedzącą mumią za prezesem w Sejmie i Sadowski jako niby wicestarosta. Rozumiem wdzięczność za poparcie w trudnym początku ale nie wieczną, jeśli pomocnicy się nie sprawdzają później. Ale nie to jest centrum polityki, choć nie powinno tego być. Każdy ma jednak swoje przywary.


#Konfederacja#Optymista  Miesiąc temu

Masz rację, żydzi rządzą USA, światem i tak na prawdę nie wiadomo do czego mogą się posunąć np. pod fałszywą flagą. Tle tylko że wicie się, zamiast postawienia sprawy jasno, jest odbierane jak przyznanie się do winy z II wojnę światową. Prawda jest taka że w trakcie II wojny światowej nie było państwa Izrael, a poszkodowani żydzi byli polskimi żydami.


#Optymista#Konfederacja  Miesiąc temu

Aby postawić sprawę jasno, trzeba mieć siłę. A PiS takiej siły nie ma, prawie połowa Polaków jest przeciw PiS. Nawet twoja Konfederacja nie poparła Dudy, tylko część waszych zagłosowała na Trzaskowskiego, wroga silnej Polski. I co Ty na to?


#Konfederacja#Optymista  Miesiąc temu

Jeden i drugi to socjalista i jest mi przykro że poparli socjalistów. Mam tylko nadzieję że, jak to się mówi, wybierali mniejsze zło. Tyle tylko że zło jest zło


#Konfederacja#Optymista  Miesiąc temu

Jeszcze odnoście silnej Polski. PiS ma sanackie podejście, które już raz doprowadziło do tego że konno walczyliśmy z czołgami . Co Ty na to ??


#Xyz#Optymista  Miesiąc temu

Dla ciebie widzę wicestarosta czy wicewojewoda to jeden wój. Choć tego pierwszego wybierają radni powiatowi a tego drugiego mianują kaczyści. Wicestarostów jak mrówko z opozycji w Polsce a wicewojewodowie wszyscy kaczopodobni. I jak z takim gadać?


#Takie sobie#Optymista  Miesiąc temu

Chyba wicewojewoda.


#WYBORCA#Konfederacja  Miesiąc temu

Od czasów wstąpienia Polski do UE, wydano Żydom ok. 13 000 polskich paszportów, a tylko w roku 2008 - prawie 1000. PREZYDENT ANDRZEJ DUDA BARDZO WYRAŹNIE WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT ZWTOTU MIENIA ŻYDOM - JEŚLI CHCĄ COŚ ODZYSKAĆ, przede wszystkim OGROMNE ŚRODKI FINANSOWE, NIECH ZWRÓCĄ SIĘ DO NIEMCÓW, KTÓRZY SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA II WOJNĘ ŚWIATOWA. Proszę słuchać ze zrozumieniem. To bardzo jasny i wyraźny przekaz głowy naszego Państwa!


#Optymista#Konfederacja  Miesiąc temu

Konfederacjo, przykro mi Ci to mówić ale widzę, że oczadziałeś i normalnie nie da się z Tobą rozmawiać.


#Optymista#Takie sobie  Miesiąc temu

Oczywiście masz racię, że wicewojewoda. Pomyliłem się pisząc szybko i tyle. Ale jakiś świr o ksywie "xyz" robi z tego niemalże tragedię.


#Konfederacja#WYBORCA  Miesiąc temu

Bardzo jasny i wyraźny przekaz głowy naszego państwa słyszałem wyraźnie w poprzedniej kampanii, jak zarzekała się że jak nie podniesie kwoty wolnej od podatku do poda się do dymisji. Zapomniał czy jest niewiarygodny ?? Gdzie jest konkretna ustawa blokująca to bezprawie, bo niewiarygodna osoba jak mówi to mówi i tyle


#Konfederacja#Optymista  Miesiąc temu

W którym momencie, konkretnie. Na tą chwilę to wypowiadasz się mglisto jak większość polityków PIS


#Bogdan dziaslo #Optymista  Miesiąc temu

co ty za glupoty tu opowiadasz , prywatyzacje lasow to mymuslil jarkacz


#Konfederacja#Optymista  Miesiąc temu

Za elokwentnie?? Wracaj do podstawówki, potem korespondencyjnie CKU ogarniesz , to podniesie średnią wykształcenia wyborców PIS


#Swoje wiem#Optymista  Miesiąc temu

Ty gościu w rewolucyjnym zapale już się gubisz. Niedługo takich jak ty rewolucja zacznie zjadać.


#Były członek Klubu Sympatyków PiS#Optymista  Miesiąc temu

No, pamiętam ten wspaniały czas, kiedy w try miga zebraliśmy ponad 1400 podpisów aby zwiększyć ilość miejsc parkingowych przed tzw. ośrodkiem zdrowia na placu Grunwaldzkim i zanieśliśmy je do burmistrza. Niestety, zaatakował nas Sadowski, oczerniając nas przed członkami PiS, co było dla nas szokiem. Wojny na dwa fronty jeszcze nikt nie wygrał, więc i my polegliśmy. Wredny ten Sadowski i śliski jak żmija.


#WYBORCA#Konfederacja  Miesiąc temu

Nie potrzebujemy kolejnej ustawy, ponieważ polskie prawo jasno stanowi, że mienie bezspadkowe przechodzi na rzecz Skarbu Państwa. O tym mówił (podczas kampanii wyborczej) minister spraw zagranicznych a także PAD, wyraźnie stwierdzając, ze obce państwo nie może tworzyć prawa, które ma obowiązywać w innym kraju. Przecież to klarowne stanowisko i jasny przekaz. A ode mnie mogę napisać, ze jeśli IZRAEL chce coś pozyskać od Polski, niech obejrzy sobie film pt.: „Ruiny”, jak wyglądała Warszawa z lotu ptaka w 1945 roku.


#Odpowiedz#WYBORCA  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

A co z mieniem spadkowym ?


#Hehe#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Uważasz że mamy obecnie silną Polskę, pokaż mi jeden kraj, jeden jedyny na naszym Globie, który popiera Polskę, dla jej polityki , nie dla jej pieniędzy(amerykańscy żołnierze będą bronić niemieckiej granicy na zachodzie Polski za 1,5 miliarda zł na ich utrzymanie Haha !), czy polityczne poparcie w zamian za nic (patrz Orban).


#Mosze#WYBORCA  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Ciekawo co na to żona, córka i teściowie a także rodzinka po stronie matki ?


#Tik Tok   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

#EVA   Miesiąc temu

Dobrze ,że chociaż Pasłęk prawidłowo wytrzaskał.


#PŚOW#EVA  Miesiąc temu

Prawidłowo? Ha ha ha !!! Boli boli i będzie bolało! Polacy wybrali!


#Duff#EVA  Miesiąc temu

Dobrze, że normalni ludzie głosowali inaczej.


#Pożyjemy #Duff  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Ciekawe, czy ci normalni emeryci, jak dziś dostali po łapach w nagrodę za swoje poparcie, przy wyborach do Sejmu dadzą się znowu wykorzystać.


#Nasz Prezydent Duda   Miesiąc temu

Nagonka Przedpelskiego i nieobiektywizm w gowniepasleka nic nie pomogło. Wygrad Pan Duda :) te wybory przypomnialy mi wybory jak w Pasłęku przedpelski odmówił Pana Kopanskiego. Czekamy teraz na przeprosiny Przedpelski Nas wyborców Dudu. Na kolana Przedpelski i błagam o przeprosiny. Takiego chamstwa nigdzie nie ma jak na twojej psełdo stronce o Pasłęku. Klekaj na kolana i blagaj. Wygrał Nasz Prezydent DUDA :)


#Kumaty#Nasz Prezydent Duda  Miesiąc temu

No i wasz prezydent będzie ,,sklejał '! Kogo z kim ? Durniów z mądrymi ? Nie da się. Klechów z ateistami ? Nie da się. Złodziei i oszustów z prawymi i uczciwymi ? Nie da się . Wyznawców Ziobry z prawdziwymi szlachetnymi sędziami i prokuratorami ? Nie da się. KACZYŃSKIEGO z TUSKIEM ? Nie da się.PIS z PO ? Nie da się . Grom z jasnego nieba tylko to sklei.


#Bogdan dziaslo #Nasz Prezydent Duda  Miesiąc temu

ale nagonka tvp pis na pana trzaskowskiego bardzo pomogla dla dudy


#Wdzięczny pisior#Bogdan dziaslo   Miesiąc temu

Również wyskoki nitrasa, okładki faktu i neesweka, troszkę audycji tvn, mądrości polityków sztabu trzaskowskiego, złotousty sikorski i wielu innych - bardzo dziękuję za pomoc w wygranej .


#Rozśmieszony#Wdzięczny pisior  Miesiąc temu

Wystarczy durniom pozwolić mówić - sami się pogrążą.


#Ale jaja#Rozśmieszony  Miesiąc temu

Zabolały podziękowania? Mija 5 lat, kilka kolejnych przegranych i dalej nic nie czaisz?


#Help#Rozśmieszony  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Dzisiaj Duda w rozmowie telefonicznej, był dokładnie takim przypadkiem.


#Rozśmieszony#Ale jaja  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Ależ czaję, czaję. Gdyby pani Kidawa nic nie mówiła, nie musieliby jej wymieniać na Trzaska. Otworzyła kilka razy buzię i zjechała do 2%.


#Rozśmieszony#Help  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Już po herbacie. Przyjęcie się skończyło, kłótnia się skończyła, Twoja gadka niczego już nie zmieni, możesz iść do domu i tam zgrzytać zębami.


#Stróż Obiecanek#Rozśmieszony  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

O nie, nie. przyjęcie dopiero się zaczęło, rozliczymy was z każdego kłamstwa i każdej nieudolności. Drogi emerycie zapisz 15.07.2020 roku PiS pokazał że "kupił" was przed wyborami, a teraz pokazał "środkowy palec"!! Kiedy wreszcie przejrzycie na oczy, że potrzebne im są tylko wasze głosy!!


#Marek Chrapan   Miesiąc temu

Spotkanie z Grzegorzem Braunem w Elblągu - Hotel Elbląg, piątek 17.07.2020 godz. `16,00. Zapraszamy


#Marek Chrapan#Marek Chrapan  Miesiąc temu

#Marek Chrapan#Marek Chrapan  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

https://www.facebook.com/RNwarmiaiMazury/videos/678788276036945/


#Ale numer   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

PAD rozmawiał 11 min z rosyjskim komikiem w obcym języku.Wkręcili go jak małego chłopczyka.


#Oklep#Ale numer  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Nie śmiejcie się , on ćwiczył angielski, bo chce wydać pierwszą swoją publikacje naukową w zagranicznych periodykach " Jak dwa dni po wyborach pogonić największy swój elektorat, emerytów", ciekawe co odwali teraz rolnikom, podobno ma wzrosnąć podatek od gruntów rolnych.


#Niemowa#Ale numer  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Żeby rozmawiać w obcym języku, to trzeba jakiś znać.


#Optymista   Miesiąc temu

Po wygraniu przez prezydenta Andrzeja Dudę wczorajszych wyborów, nastanie trzyletni czas bezwyborczy, który powinien być wykorzystany do dokończenia przez PiS tego, co nam obiecał w 2015 roku. A do dokończenia tego zostało jeszcze sporo. I my, normalni ludzie nie powinniśmy czekać, co nam góra "da", co nam PiS "załatwi" z założonymi rękami i rozdziawionymi ustami. PiS działa na górze i ma sporo do użerania się z POwskim dziadostwem a na dole nie ma po prostu swoich ludzi. Dlatego dziś rano zaapelowałem o zorganizowanie się zwolenników polskości i normalności, czyli w praktyce zwolenników PiS ale nie tylko ich, aby zacząć coś pozytywnego i tu u nas na dole. Jednocześnie sygnalizować PiSowi, jeśli coś robi nie tak. Bo nie jest przyjacielem ten


#Okłamani#Optymista  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Właśnie pisowski sejm pokazał środkowy palec seniorom, bezczelnie pozbawili swoich najwierniejszych wyborców bonu turystycznego, dając go dzieciom milionerów i nowobogackim, emerycie obudź się i pokarz PIS też środkowy palec, przy wyborach, tym bardziej że 14- stki też nie będzie


#WYBORCA#Optymista  Miesiąc temu

Witaj! Masz racje, ale musimy ochłonąć, jest tez czas wakacji. Warto być cierpliwym, zbierać pomysły na oddolne inicjatywy. Można zacząć od portalu internetowego, myśle nad tym. Nie brukowcem, ale opiniotwórczym lokalnym medium. „Kurier Pasłęcki” mógłby zmieść z podwórka np. GP, jednak do tej inicjatywy potrzeba ludzi cierpliwych, inteligentnych, twórczych, z pasja - przede wszystkim lokalnych i polskich patriotów! Wykonuje taka prace, która polega na nieustannym kontakcie z ludźmi. Możemy zapoczątkować coś, co wpisze się w historie naszej lokalnej społeczności. Chciałbym, żeby te trzy święte słowa przyświecały naszej inicjatywie: BÓG, HONOR i OJCZYZNA!


#Kurier#WYBORCA  Miesiąc temu

Bardzo fajny pomysł z nową, dobrą i bezstronną stroną Pasłęka. Na pewno więcej osób korzystałoby z niej. Nazwa też świetna. Jestem za !!!


#Optymista#WYBORCA  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-14

Zgadzam się, że nie można robić niczego na łapu-capu ale trzeba coś zacząć wreszcie robić. Być może, że pojawienie się nowego portalu zaowocowałoby zjednoczeniem się rozsypanych jak pojedyncze paciorki po podłodze zwolenników polskości i normalności, lokujących najczęściej swoje nadzieje polityczne w PiS. Nie ważne w jaki sposób i przy pomocy jakich narzędzi miałoby nastąpić to zorganizowanie się - najważniejsze, by to się stało. I by zaczęło przyciągać swoją atrakcyjnością i skutecznością coraz więcej ludzi. Jeśli to będzie nowe medium - tym lepiej, bo może mieć duży zasięg i łatwiejszy dostęp do ludzkich umysłów.


#Karp#Optymista  Miesiąc temu

.> I my normalni ludzie


#Szkoda słów#Optymista  Miesiąc temu

Chryste, załóż videobloga, ale nie produkuj się tutaj w takim nadmiarze!


#Opamiętaj się#Szkoda słów  Miesiąc temu

"Nie nadużywaj Imienia Boga swego nadaremno".


#Optymista#Optymista  Miesiąc temu

Bo nie jest przyjacielem ten, co przyklaskuje wszystkiemu i co dobre i co złe ale ten, który zwraca uwagę na błędy, czy złe decyzje. A kto bardziej widzi skutki tych decyzji tu na dole, jak nie my, mieszkańcy wiosek i miasteczek? Przecież nie Warszawa ale my czujemy na własnych skórach, i to dobre i to złe. Np. czujemy dobro 500+ ale i czujemy zło lokalnej sitwy. To tylko drobny przykład, takich są setki. Dlatego powinniśmy być zorganizowani i w razie potrzeby sygnalizować "górze" skutki ich decyzji lub braku decyzji. Ale niestety - nie widzę zainteresowania takim działaniem. Nikt tu nie odniósł się do tego mojego pomysłu. Czyżbyście, Drodzy Zwolennicy "dobrej zmiany" nie wierzyli we własne siły, czy Wam się po prostu nie chce? Ciekaw jestem braku jakiegokolwiek odzewu.


#Ja#Optymista  Miesiąc temu

Kur*a, idz do roboty, przepracuj dzień uczciwie, to jak wrócisz może nie będzie ci się już chciało wypisywać tych p*****ł.


#666#Ja  Miesiąc temu

Optymista organizuje miejscową siatkę szmalcowników i konfidentów. Co ten PiS robi z ludzi.


#Mnie się nie chce#Ja  Miesiąc temu

A ty co? Nie chcesz, nie włączaj się, nikt ci nic nie wciska. Wyluzuj, bo ci coś jeszcze pęknie i do roboty nie pójdziesz.


#Zobacz co wyrabiają chrapoidalni   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Posłowie Konfederacji chcą, by uznać Georgette Mosbacher za persona non grata w Polsce. Jak twierdzą, ambasadorka USA w Polsce swoimi krytycznymi wobec polityków PiS wypowiedziami łamie konwencję wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych. - Wzywamy rząd, by przestał chować głowę w piasek i przestał udawać, że pani Mosbacher nie zachowuje się jak gubernator w Polsce - powiedział Robert Winnicki.


#Równowaga#Zobacz co wyrabiają chrapoidalni  Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Cwana zagrywka Konfederacji, jak PIS wywali panią ambasador, to Ameryka w ramach rewanżu i jak zawsze to robi, jako mocarstwo, wywali wszystkich pisowskich przedstawicieli i dodatkowo zacznie czyścić nielegali i legali bez pracy, ma to dobre też strony, bo ci głosujący w USA, zasmakują pisowskich rządów w realu.


#I tu też fachoFcy   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

- Dla mnie to była informacja szokująca i taka, której nigdy się nie spodziewałem - tak dyrektor Centrum Informacji Sejmu Andrzej Grzegrzółka skomentował wpis z oficjalnego konta polskiego parlamentu, który odnosił się do słownej utarczki między europosłanką Beatą Mazurek a Georgette Mosbacher. Mowa w nim była o "warknięciu" ambasadorki.


#FachoFcy job ich mać   Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-15

Odsłuchałem całą rozmowę głowy naszej głowy państwa z hakerami rosyjskimi. Odsłuchałem ją nie tylko sam, ale z osobą, która specjalizuje się w obszarach związanych z cyberbezpieczeństwem i behawiorystyką. Porażające jest to, ile po 11 minutowej rozmowie uwzględniając ton jej głosu, barwę głosu, emocje można powiedzieć o człowieku


#Zitek   Miesiąc temu

No weźta mi to kurde wytłumaczta. Za czasów PO wszyscy kto tylko mógł jechał za chlebem gdzie się dało. A to do angolów a to Niemców Norwegów bo taka. Bida na chleb nima. Teraz państwo daje chce pomagać to kurde źle. Co z tym narodem nie tak


#Wnerwiony#Zitek  Miesiąc temu

Jak w głowach sieczka, to i w d**ch się przewraca. Jak przyjdzie z powrotem bida, to docenią, co stracili. Jak zwykle - rozum do głowy wchodzi przez d**ę.


#Komisja Wyborcza   Miesiąc temu

Duda nie wygrał w Pasłęku w żadnym z miejskich obwodów głosowania w których głosowali mieszkańcy Pasłęka. Taka Prawda.


#Obcowanie z przyrodą zachowuje rozsądek#Komisja Wyborcza  Miesiąc temu

Jeszcze raz okazuje się. że zdrowy chłopski rozum góruje nad mieszczuchami, karmiącymi się papką, płynącą 24 godziny na dobę z TVN.


#Ban#Obcowanie z przyrodą zachowuje rozsądek  Miesiąc temu

Chłopski rozum, niech sam teraz karmi się swoimi niskiej jakości i drogimi produktami.


#Na zdrowy chłopski rozum#Ban  Miesiąc temu

Jak jakaś historyczna zawierucha, brak chlebusia, brak mięska to wszyscy na wieś, do chłopa. Ale przy teraźniejszej specjalizacji, to i chłop wszystko kupuje w sklepie. Ale chłopski rozsądek jeszcze pozostał na wsi, jeszcze tam większość rozumuje prawidłowo. Stąd i Trzaskowski tam przegrywał.


#Miska ryżu   Miesiąc temu

Nie będzie obiecanych przez Andrzeja Dudę dodatkowych świadczeń dla seniorów oraz wcześniejszych emerytur stażowych. Nima pinindzy...


#Komisja Wyborcza   Miesiąc temu

W Gminie Pasłęk na 14 Obwodów Głosowania Duda wygrał tylko w 3 obwodach wiejskich. W pozostałych 11obwodach głosowania wygrał Trzaskowski.


#Niech żyje Prezydent Duda#Komisja Wyborcza  Miesiąc temu

To powód do wstydu dla Pasłęka.


#Byłem i widziałem#Niech żyje Prezydent Duda  Miesiąc temu

A nie jest powodem do wstydu głosowanie razem z całym ciemnogrodem. Duda wygrał tylko w sześciu województwach, gdzie lud ciemny i radiomaryjny. Rządowa telewizja już im mózgi poprzerabiała, inna tam nie dociera bo im na abonament szkoda. Byłeś tam kiedyś, oglądałeś ich chatki, chciałbyś tak mieszkać? Gdyby nie Ameryka w której siedzi co trzeci to już by się to dawno rozwaliło.


#Proste#Byłem i widziałem  Miesiąc temu

Czyli przyznajesz że troszkę bogatsi mają zryty czerep przez TVN?


#Ciemnogród się zachłyśnie obietnicami#Proste  Miesiąc temu

Wiedzą więcej jaka jest rzeczywistość. A ta skrzeczy. Poza tym lepiej mieć zryty łeb przez TVN niż przez plebana.


#Kosmita#Byłem i widziałem  Miesiąc temu

Pozostałość i genetyczna ciągłość terytorium byłego Zaboru Rosyjskiego. Mentalność chłopstwa i kołchoznego gospodarowania. Obecnie tak jest na terenie wspólczesnej Rosji , Białorusi i Ukrainy. Cenią sobie CARA Łukaszenkę ( już 26 lat rządzi ) Putina ( do końca jego żywota ). Kaczyński przy pomocy DUDY ma wizję takiego własnie ustroju. Straszne i śmieszne. Ciemnota wspiera go bo lubi obietnice


#Optymista#Ciemnogród się zachłyśnie obietnicami  Miesiąc temu

Najlepiej prze nikogo. Pierwszymi nauczycielami są rodzice i to są na ogól dobrzy nauczyciele.


#Bobek#Proste  Miesiąc temu

Zryty łeb to masz ty bucu zacofany przez TVP


#Z nadzieją na lepsze u nas#Niech żyje Prezydent Duda  Miesiąc temu

Zgadzam się z Tobą. Wstyd mi za to, że Pasłęczanie nie doceniają tego co się zmieniło na lepsze w ciągu ostatnich 5 lat. Jak bardzo zmniejszyła się ilość dzieci, które dostawały stypendium dla najbiedniejszych, jak pięknie się ubierają i wyjeżdżają poza miasto. Przeciwników nie brakuje, bo nadal panują tu układy, których nie zmieni nic poza odejściem ze stołków.


#Co prawda to prawda   Miesiąc temu

Budujące jest to, że nasza gmina (nie licząc wiosek) i region potwierdziły, że mentalnie nie leżą na ścianie wschodniej. A w skali kraju młodzi wyraźnie dali znać, że dudyzm i pisizm to jednak obciach.


#Nick#Co prawda to prawda  Miesiąc temu

... i POpierają gejów uczących w szkołach seksu, takie POstępowe są nowoczesne głąby,


#Szkoda słów#Nick  Miesiąc temu

Dzieciaki mają dostęp do wszelkich patologii w internecie, więc szkołą sobie buzi nie wycieraj, bo ona nie ma już takiego wpływu na uczniów jak za twoich czasów.


#Nick#Szkoda słów  Miesiąc temu

oczywiście, szkoła się w czasie gimnazjów całkiem zeszmaciła. Bo jednak "nowocześni"-lewaccy pracownicy szkół mają wpływ na uczniów, PO "robiło" tam propagandę w swoich głupich "projektach". Współczuję PRAWDZIWYM nauczycielom i szanuję ich za prawdziwe nauczanie i wpajanie europejskich grecko+rzymsko+chrześcijańskich wartości.


#Tylko nie mów nikomu#Szkoda słów  Miesiąc temu

Teraz ludzie nie mają z tym problemu. Seks to nie tabu. Z jakiej zapadłej wioski urwałeś się nicku.


#Wnerwiony#Tylko nie mów nikomu  Miesiąc temu

Seks w odpowiednim do tego wieku to rzecz normalna. Ale wyuzdanie, latanie z gołą d**ą po ulicy, nachalne promowanie dewiacji seksualnej i żądanie dla niej specjalnej adoracji to wynaturzenie czyli niezgodne z naturą i ludzką normalnością.


#Cywilizacja#Nick  Miesiąc temu

Ale nie popierają obrońców pedofili i to jest bardziej istotne.


#Nick#Cywilizacja  Miesiąc temu

POpierają pedoflów jednak


#Zygfryd   Miesiąc temu

Panie redaktorze, lewica (czytaj PiS) ma się świetnie!!! Pis różni się od lewicy jedynie tym, że jego wyznawcy czasami chodzą do Kościoła, ot i różnica!


#I z czego tu się cieszyć#Zygfryd  Miesiąc temu

Mało tego. Pomimo, że są w kolejnym związku też są kościółkowi. Niektórzy systematycznie biegają do panienek, niektórzy to przemocowcy.. Przykłady: Kurski Jacek, Mariusz Antoni Kamiński, Martusia -trzeci chłop, Szeliga Piotr, Pięta, Dorn - z pisem się rozstał w atmosferze skandalu ale trzecim bliźniakiem był, Marcinkiewicz biedaka, nieżyjący Gosiewski załatwiający posady matce i obu żonom, Zbonikowski i kogo tam jeszcze można dopisać. cyt: Bo w tym PiS-ie to też różnie: drugie, trzecie żony - powiedział swego czasy Rydzyk..


#Konfederacja#I z czego tu się cieszyć  Miesiąc temu

Dokładnie, takie same szumowiny ja w PO, niczym się te partie nie różnią. Niestety ludność wybiera od lat tych nieudaczników z PIS i PO, jak by wybierali mądrze to już dawno byśmy byli potęgą


#Katolik#Konfederacja  Miesiąc temu

Potęgą nigdy Polska nie będzie bo głównym hamulcowym jej rozwoju jest Kościól katolicki z agresywnym Episkopatem na czele . Na Jasnej Górze symbolem miejsca Świętego Hierarcha bez sprzeciwu Watykanu ogłosił Morawieckiego i Szumowskiego EWANGELISTAMI. Podejrzani o ukrywanie majątków znalezli miejsce w historii Kościoła > To ci dopiero HEREZJA. Rydzyk panoszy się w ideologii rozpusty moralnej bez braku reakcji. Jak mam to rozumieć ?


#Czy ci też się mylą   Miesiąc temu

Misja ODIHR odnotowała przypadki retoryki nietolerancji o charakterze ksenofobicznym, homofobicznym i antysemickim, szczególnie w kampanii obecnego Prezydenta oraz u publicznego nadawcy. Przedstawienie obecnego Prezydenta oraz jego osiągnięć silnie kontrastowało ze sposobem, w jaki przedstawił je Rafał Trzaskowski, który podkreślał niespełnione przez Prezydenta obietnice


#A dobrze tak staruchom   Miesiąc temu

Fakt, że 13. emerytura była powiązana wyborczo, pozwala postawić pytanie, czy w 2021 roku zostanie wypłacona. Biorąc pod uwagę to, że najbliższe wybory czekają nas dopiero z trzy lata, może się okazać że rząd zrezygnuje z jej finansowania. Natomiast ustawa o 14. emeryturze nie została jeszcze uchwalona, w związku z tym rząd może się z niej w łatwiejszy sposób zrezygnować.


#Adam   Miesiąc temu

Chłopie jaki remis??? Tak ciężko przełknąć smak porażki?


#Pytanko#Adam  Miesiąc temu

Redaktorowi wygrana Andrzeja Dudy przez gardło nie przechodzi. A jak zakrztusi się i będzie po redaktorze, to kto nam będzie POpagandę siał?


#Pasłęk#Pytanko  Miesiąc temu

nie ma ludzi niezastąpionych


#Xxl   Miesiąc temu

kościuszko się nie pierd.. ił takich powców w tamtym czasie powywieszał by jak psów za zdradę śmiem twierdzić że większość tych trzask ...skich nie wie co to targowica a właśnie do nich należą jak można sr.ć w swoje gniazdo nie dziwię się starszym obywatelom RP że tak zagłosowali


#Jacek Prot   Miesiąc temu

PIS w Pasłeku pogrązył Pan Sadowski , od 20 lat żadnych struktur , dostał ciepłe posadki i tyle Go widać .


#Pasłęk#Jacek Prot  Miesiąc temu

Sadowski to kret napoleona i tyle.


#Podatnik#Pasłęk  Miesiąc temu

Sadowski to zwapniony, zaległy w żyłach PiS złóg. Zbędny pasożyt na państwowym wikcie.


#Bleble   Miesiąc temu

Zachwyceni wygraną Dudy niech jeszcze prezydentową pochwalą za wiedzę z botaniki. Kwiat paproci kwitnący raz na sto lat tak samo memogenny jak rzucanie kamieniami w dinozaury Kopacz. Elity dla ubogich, głównie w wiedzę.


#Komisja Wyborcza   Miesiąc temu

W Polsce na 16 województw Duda wygrał tylko w 6 województwach, w pozostałych 10 województwach wygrał Trzaskowski. Takie są fakty.


#NN   Miesiąc temu

Teraz niech redaktor czeka na repolonizację, czyli na działania władzy pt. Wszystkie media nasze.


#NN   Miesiąc temu

To pyrrusowe zwycięstwo. Tyle forsy narozdawać i naobiecywać, takie siły i pieniądze zaangażować w propagandę wyborczą, a i tak mieć przeciwko sobie 10 milionów wkurzonego społeczeństwa.


#Przynajmniej został z długami i be roboty   Miesiąc temu

Całą sprawę spaprał dwukrotnie połamany kleszy sługa. Zabrał głosy w pierwszej turze i Trzaskowski w drugiej startował z niskiego pułapu. Sporo ludzi nie wierzyło, że może coś zdziałać. Na dokładkę ten laluś nie przekazał wyborców i 35% z 2,2 miliona głosowało na jarkaczowego sługę.


#Marek Chrapan   Miesiąc temu

W Pasłęku postkomuna zmobilizowała swoich najmłodszych pociotków - na "pejs-zbooku" skomentowałem - "do urn postkomuna wysłała 18+1 dzień" czego nie zrobił żydoPiS. Mimo, że nie jest to kandydat RN którego cenimy ale bezspornie został wybrany i pozostaje mieć tylko nadzieję, że w tej kadencji nie będzie wetował ustaw np. oczyszczających z komuszych złogów sądownictwo, organa ścigania, szkolnictwo na każdym etapie, służbę zdrowia z zależności od "służb" i pozostałe dziedziny życia społęczno-gospodarczego. Najwyższy czas przeprowadzić pełną dekomunizację państwa.


#Swoje wiem bo przeżyłem#Marek Chrapan  Miesiąc temu

I ty chrapcio, którego rzekomo ojciec był prześladowany przez sowietów, 7 lat po powrocie z ZSRR do Polski w 1964 r. poszedłeś wzmacniać parszywy ustrój jako ochotnik do Nalazków. Miałeś wtedy 17 lat i ten sam ojciec nie protestował? A dziś pitolisz coś o postkomunie? Chyba, że piszesz o sobie. Mój Ojciec jak pojadł u ruskich buraków i dostał wpieprz to jak tylko wykupił go Dziadek w 1946 roku zostawił wszystko co miał, a miał dużo, jeszcze do dziś stoi i pierwszym możliwym transportem wyjechał jak najdalej od nich.


#Polak   Miesiąc temu

Ludzie dalej nie rozumieją, że wybór między R. Trzaskowskim a A. Dudą to żaden wybór i dalej wzajemnie się obrzucają tymi "pięknymi" epitetami. Macie demokrację, zagłosowaliście. Uszanujcie wybory ludzi. A te osoby, które nie zagłosowały niech nie komentują, bo wyniki I jak i II tury są też następstwem ich bierności. Frekwencja pokazała, że połowa głosujących ma dość rządów PiSu, a połowa bała się kandydata PO na tym stanowisku. Jednych i drugich rozumiem. Ale trzeba przyznać, że A. Duda otrzymał ogromne poparcie już w I turze, bo wynik 43.5% przy 11 kandydatach jest imponujący. Nie bardzo rozumiem tych komentarzy podobno tolerancyjnych i dążących do równouprawnienia wyborców - czy głos osoby starszej, słabiej wykształconej, pochodzącej ze wsi lub bezrobotnej jest mniej ważny???


#Xxx#Polak  Miesiąc temu

Już dawno Mikke, zdaje się, że z bandy małolata chrapcia ukształtowanego przez ko-musze wojsko, mówił : Jak głos menela spod budki z piwem jest równoznaczny głosowi profesora to jest doopokracja a nie demokracja.


#Polak#Polak  Miesiąc temu

To jest właśnie obłuda i krótkowzroczność Polaków. Jeżeli ktoś protestuje, twierdząc że nie ma równego traktowania w Polsce, to dlaczego sam się dopuszcza takich nietolerancyjnych komentarzy??? Teraz będzie doskonale widać jacy jesteście egoistyczni i uprzedzeni, a podobno walczycie o takie wspaniałe wartości.


#Taka gmina   Miesiąc temu

Kiedy czytam się te komentarze, zwłaszcza te pełne triumfalizmu, a jednocześnie pełne "miłości bliźniego", to nasuwają mi się takie refleksje. Pół miliona głosów przewagi nie jest zwycięstwem triumfalnym. Nie wszyscy glosujący na Trzaskowskiego byli jego zwolennikami, w tym gronie byli też ci, którzy, nie mając swojego kandydata, głosowali przeciwko władzy PiS. PiS i PO nadal grają na skrajne emocje wyborców, a wielu Polaków chciałoby polityki i władzy bez tego "naparzania się" i wciskania ludziom, że moja "racja jest mojsza". Pożyjemy, zobaczymy. Najtrudniejsze przed nami, bo świat nie wyszedł z pandemii, a ekonomia dopiero upomni się o swoje.


#Marian   Miesiąc temu

Brawo ! Gratulacje ! Bardzo smutny widok Rafała i jego sztabu . Gdzie flagi biało czerwone ? - Przecież to Polska ! Cieszę się , że jednak Pan nie przeszedł . Bałem się pana pomysłu przyjęcia 10 tysięcy nie nadających się do pracy imigrantów . Wniosek bardzo prosty wolę pracować i odprowadzać podatki i jak to mówicie rozdawnictwo +500 dawać Polskim dzieciom niż nierobom , bo tak by było zabrali by naszym dzieciom a dawali by na utrzymanie nierobów . Szkoda , że tego nie rozumiecie . I nie piszcie mi tu o żadnej patologi nie życzę sobie . Pracuję i biorę dodatek na dzieci . Skoro tak prostych rzeczy nie rozumiecie to już nic do was nie dotrze . A do zaciętych przeciwników nie pobierajcie 500 + 300 na dobry start . To hipokryzja !!!!!


#Duda wygrał   Miesiąc temu

Wcale nie starzy tylko głosowali na Dude ale bardzo dużo mlodych w Pasłęku. 100 lat dla Prezydenta Dudu. Niech żyje demokracja :D


#Pasłęczsnin   Miesiąc temu

Wygrał Duda Andrzej Sebastian Mój prezydent :D na kolana opozycjo :D


#Pasłęk   Miesiąc temu

Brawo Prezydent Duda! Gratulujemy!


#Vivre   Miesiąc temu

Pan Rafał Trzaskowski wygrał w Pasłęku, w Elblągu, w Gronowie Elbląskim, Rychlikach, w Jegłowniku. Można z podniesioną głową chodzić i jeździć po najbliższej okolicy.


#Bez komentarza   Miesiąc temu

ciemnogród niestety


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności