7 grudnia 2021 Marcina, Ambrożego, Teodora
Reklama Heops

Remont kamienicy przy ul. Mickiewicza

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-10-22
Remont kamienicy przy ul. Mickiewicza

Sukcesywnie przybywa wyremontowanych obiektów na Starym Mieście. Z inicjatywy władz miasta doszło do remontów kilkunastu kamienic i obiektów. Rozpoczął się właśnie remont kamienicy nr 18 przy ulicy Mickiewicza. Dzięki współpracy firmy MK, MZGKiM i mieszkańców do końca listopada budynek zyska m.in. nową elewację. Wartość prac szacuje się na kwotę 100 tys. złotych. W remontowanym budynku są trzy lokale gminne i jeden prywatny. Trwają rozmowy na temat remontu następnego obiektu przy tej ulicy.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :chrobrego

Komentarze

 • Kazek88
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-26

  Kamienica to: wysokość pomieszczeń min. 2,70m elewacja z detalami wokół okien i drzwi, słowem budynek z wyglądem, a to są zwykłe budynki, A propo gdzie jest Tablica budowy.

  Joanna
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-22

  Dobrze, że chociaż na koniec ostatniej kadencji Burmistrz się zainteresował. Szkoda, że nie zajrzał do środka, gdzie schody drewniane są już tak zniszczone, że aż ażurowe i grożą zawaleniem. Ta kamienica od lat się sypie. Kolejna "szkoda" , że jedynie prywatny właściciel musi ponieść koszty łącznie blisko połowy kredytu, bo w tym 20 procent dla Wspólnoty. Inicjatywę Burmistrza będzie spłacał przez 20 lat...Szczerze, to nie opłaca się wykupywać mieszkania w kamienicy, bo zostaje się jedynie sponsorem.

  Janina
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-22

  No niech robią. Przynajmniej będzie to lepiej wyglądało.

  • Joanna Janina
    Ponad miesiąc temu, 2021-10-22

   Ok niech robią, ale albo całość za pieniądze miasta, skoro to inicjatywa Burmistrz, albo niech każdy z mieszkańców kamienicy sie dołoży do kredytu, nie tylko prywatny właściciel

  Zirytowany
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-22

  Chyba czas rozstać się z praca i zostać patola żyjącą na socjalu. Bo widzę że w tym kraju tylko im spada manna z nieba. 0 wsparcia dla podatników, pracujących, odprowadzających składki i regularnie płacących podatki. Tylko pomoc dla obdartusów. Żeby jakiś baran z socjalem mi głupio nie odpisał. Ja nie chce żeby ktoś mi dawał, wystarczy żeby mi nie zabierali moich wypracowanych pieniędzy i pompowali w te zapite mordy.

  • zbyszek Zirytowany
    Ponad miesiąc temu, 2021-10-23

   Faktycznie, wiejący wiatr doprowadza niektórych do słownej agresji. Po co te epitety? Ja z chęcią dołożę się do Twojego socjalu. Tak na marginesie to mieszkańcy mający mieszkania socjalne też płacą czynsz.

  • mój nick Zirytowany
    Ponad miesiąc temu, 2021-10-23

   spoko, ja oprócz czynszu spłacam co miesiąc prawie tysiąc zł kredytu na mieszkanie, uprzedzajac kometarze "to idz na mieszkanie komunalne" odp., ze mi nikt nie da bo pracuje i nie mam rodziny bo nie mam na nia czasu niestety bo spłacam kredyt i pracuje

  • Mietek Zirytowany
    Ponad miesiąc temu, 2021-10-23

   Przegrałeś życie

  janusz
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-22

  Nie stękaj, pogoda jest kiepska to fakt.

  Joshua
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-22

  Wspaniałe jest nasze miasto, wspaniała jest jego władza!

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
kocham Jarka