27 października 2021 Iwony, Sabiny
Reklama Heops

Remont pomieszczeń na potrzeby przedszkola w SP 1

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24
Remont pomieszczeń na potrzeby przedszkola w SP 1

Trwa remont i adaptacja pomieszczeń na potrzeby oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 1. Wykonawcą prac jest firma Primbud, która za kwotę 564,9 tysięcy złotych zrealizuje zamówienie do 30 października 2021 roku. Nowe pomieszczenia pozwolą na zwiększenie ilości miejsc przedszkolnych ze 125 do 150.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :brama

Komentarze

 • tata przedszkolaka
   Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

  A może by tak, ktoś się zainteresował i przedzielił barierkami wjazd na parking w Jedynce, wyznaczając przejście dla pieszych, a nie zamkną bramę bo niebezpiecznie jest jak się dzieci przeprowadza do przedszkola. Jak się je po ciemku prowadzi z oddalonych parkingów "to jest bezpiecznie?", czy po prostu jak je potrącą poza terenem szkoły to lepiej, bo się dyrekcji nie będą czepiać? Jak się naprawdę chce, żeby było dobrze dla wszystkich, to wystarczy się trochę postarać! Parę barierek wstawić wzdłuż szczytu budynku i będzie wjazd na parking i nikt nikogo nie przejedzie. Jakoś w Dwójce nie widzą takiego wielkiego problemu i gmina zainwestowała w nowy wjazd na parking.

  pasłeczanin
   Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

  A KTO ROZWALIŁ BRAME NA STRAYM CMENTARZU?PANIE JURKU CZAS SIE ZAINTERESOOWAĆ I CO TO ZA BAŁAGAN NA PARKINGU PRZY CMENTARZU CZY NALEŻY ON DO FIRMY BUDOWLANEJ?

  • Ksiondzz pasłeczanin
    Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-25

   Jak leży cis na parkingu to możesz se to wziąć jak nikt po to nie przychodzi. Ten skirwialy złom przed bramą też powinni wypieprzyć

  Jakisktos
   Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

  Kolesiostwo, kolesiostwo...

  Magda
   Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

  Który to już remont w SP 1? A może tak remont łazienek w SP2… Pamiętają chyba pierwszych absolwentów tej szkoły. Sala gimnastyczna w podobnym stanie. Ile tak naprawdę trwa lekcja skoro dzieci muszą przemieścić się do niej, a po odbytej lekcji wrócić do budynku szkoły. Zapomniana szkoła i dzielnica Pasłęka… Czas się tu zatrzymał. Szkoda…

  taka gmina
   Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

  Najważniejsze, że go ciągle wybierają. Aby do wyborów. Znów zagłosują na Śniecikowskiego bo jest fajny.

  podatnik
   Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

  Tam gdzie był żłobek zrobiono szkołę. Tam gdzie jest szkoła robi się przedszkole. Może nad jeziorko przenieśmy mury obronne, a gdzie mury zróbmy orlika, którego przerobimy następnie na dom opieki? Powodzenia firmom budowlanym.

  • Pasłęczanin podatnik
    Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

   Zgadza się, a wszystko kosztem starszych dzieci, bo mają coraz mniej przestrzeni dla siebie... Czy siłownia będzie dalej dostępna dla dzieci?

  • Inspektor podatnik
    Ponad 2 mieiące temu, 2021-08-24

   Na początku był chaos a teraz jest burdello bum bum nikt tego nie kontroluje rządy Napoleona to porażka

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2