21 stycznia 2020 Agnieszki, Jaros?awa

Remont potrzebny od zaraz

dodał 2018-04-02
Remont potrzebny od zaraz

Nie pamiętam sytuacji żeby droga Pasłęk – Młynary była w całości w idealnym stanie. Połatano kilka odcinków, ale najgorsze jest do zrobienia. Fatalna stan drogi jest w miejscowości Sąpy. Nieco mniej dziur jest w Dawidach i tuż przed Młynarami. Szanowni drogowcy z Zarządu Dróg Wojewódzkich po tym nie da się jeździć. Panie marszałku Gustawie Marku Brzezinie idą wybory. Może jakiś gest w kierunku wyborców z gminy Pasłęk i Młynary?

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jerzy   2018-04-03

Po drodze Młynary - Pasłęk nie da się już jeździć i jak tu mówić o jakimkolwiek bezpieczeństwie.Jest to od lat najgorsza droga w woj.Warmińsko -Mazurskim.Dlaczego włodarze Młynar i Pasłęka nie interesują się tym problemem,może na wybory trzeba pokazać,że należy dokonać innego wyboru.


#Kiki#Jerzy  2018-04-06

Bo WŁODARZE Młynar i Pasłęka mogą tyle co Pan, nie wiem jak ten z Pasłęka ale „ten nasz” chciał i dużo się starał, ale u góry niewiele to dało jak widać na załączonym „obrazku”.


#Akcja#Jerzy  2018-04-03

sam ją napraw, niejednokrotnie władze Pasłęka i Młynary starali się o naprawę tej drogi, na jednej z sesji miejskiej przedstawiciel dróg wojewódzkich powiedział wprost, że nie ma kasy na naprawę i ta droga nie jest najważniejsza, myślisz że jak zmienisz władzę w Pasłeku to wojewoda od razu zrobi drogę? bardzo jestem ciekaw takich chlapniętych komentarzy osób, które nie mają pojęcia o czym piszą..


#Anex#  2018-04-06

Pasłęk remontował asfalt,aż do Dawid. Przez Sąpy jeżdżą non stop pojazdy,a strach z dziećmi wychodzić czy samemu,bo kierowcy nie uważają na pieszych,bardziej martwią się o samochód niż,o ludzkie życie.


#Anex   2018-04-06

Zarząd dróg pieniądze na nowe autostrady i ekspresówki to ma,a reszta niech leży w gruzach,bo nie liczą się z ludzkim życiem tak jak ten cały #Akcja od siedmiu boleści. Najlepszym rozwiązaniem telewizje na kark im zawiesić może w tedy się zainteresują.


#Anex   2018-04-06

W Sąpach przy moim domu asfalt zapada się gdzie pod nim płynie strumyk,który podmywa mój dom. Nie chciałabym by jezdnia zapadła się pod ciężarowym samochodem może być najgorsze zagrożenie. Nie chcę by przewrócił się niszcząc budynek. Osobowe jadą z prędkością i przycierają o asfalt podwoziem i co... Gminy to nie obchodzi,bo Młynary są zawsze na pierwszym miejscu,ale jak coś się stanie to dopiero zobaczą dlaczego wcześniej nic nie zrobili.


#Jerzy   2018-04-04

Po twoim złośliwym komentarzu wygląda na to,że droga Pasłęk-Młynary nie zostanie wyremontowana i nie ma na to żadnej rady.Zawsze jest wymówka że brak jest kasy.Wstyd jest wobec obcokrajowców,którzy zwiedzają nasze regiony .Od pól wieku pamiętam,że była ona doraźnie klejona i nigdy nie była zrobiona tak jak w innych rejonach kraju.


#Rafcio   2018-04-02

Cały czas postępuje degradacja drogi 527 Pasłęk-Morąg. Policja jest bierna na nagminne łamanie przec koerowców ciężarówek zakazu tonażowego. Dziury to już standard Ale w niektórych miejscach jezdnia się złamała na krawędziach i w te kratery wstawiono słupki drogowe. Ta droga zagraża życiu jej użytkownikom.


#W300i#Rafcio  2018-04-02

Potwierdzam, policja wcale się nie interesuje ciężarówkami na tej drodze. Są zbyt zajęci pałaszowaniem hamburgerów za Bostonem.


#Ten sam#  2018-04-02

Kilka razy zgłaszałem takie sytuacje na 997. Przedstawiałem się z imienia i nazwiska. Albo brak radiowozu albo wyślę - specjalnie poczekałem, ciężarówka przejechała 10 kilometrów a w Pasłęku żaden z lizakiem na nią nie czekał. Uważajcie policmajstrzy bo od teraz będę rozmowę nagrywać, zresztą wy też nagrywacie. I co z waszego nagrywania? I g.wno! A raczej naigrywanie się z interweniującego.


#Jj#Rafcio  2018-04-02

Może trzeba zacząć przykładnie monitorować samemu robiąc zdjęcia , filmiki tej drogi i zgłaszać na policji skoro sama nie może tam się ruszyć ?? Wtedy nie będzie miała wyboru i będzie musiała wystawiać mandaty pod nr rejestracyjne.


#Rafcio#  2018-04-03

Nie! Czemu mamy wyreczac Policję? Przecież to ona jest do egzekwowania prawa. Czemu ktoś ma marnować swój czas i pieniądze skoro jest do tego stworzona służba. Może komendant nie potrafi zmotywować swoich funkcjonariuszy?


#Tubyłem   2018-04-03

swego czasu na kościół w mariance były zbierane datki,teraz może warto pozbierać na remont drogi przed kościołem


#Obywatel   2018-04-03

Droga Młynary-Kurowo ma dziury od poczatku Kraskowa do konca Kurowa przez cale obie wsie.a dziury jak po bombie szeeeerokieeee i głęboookieee


#Lsb   2018-04-03

Proszę przejechać się drogą powiatową Pomorska Wieś-Kamiennik Wielki-Milejewo....Remont zawieszenia gwarantowany.


#Anex   2018-04-02

Ciężarowe samochody jak jeżdżą to ich ciężar czuję w na kanapie cały budynek pracuje co jest po niemiecki,fundamenty stoją na kamieniach i kilka z nich wypadło. Gdy zawali się dom to co pod most trzeba będzie iść,bo gmina Młynary będzie miała to gdzieś. Sąpy to ma najgorszą drogę gdzie do tego jeżdżą tak często ciężarowe z ładunkami i z dużą prędkością osobowe.


#Anex   2018-04-02

Mieszkam w tej miejscowości od 28 lat powiem szczerze,że jest strach chodzić,bo kierowcy nie dość,że jeżdżą szybko to przy tym omijają dziury,a o wypadek lub potrącenie pieszego to moment,nawet jak się idzie to kierowcy chlapią brudną z błotem wodą. Nawet w okna chlapią błotem razem z kamieniami,nie dość,że strumyk płynie przy moim domu i woda wdziera się do piwnicy to budynek podmywa. To gmina umywa ręce.


#Zenek   2018-04-02

Niech burmistrz Młynar zadziała u marszałka


#Wafel   2018-04-02

Nie ma pieniążków.


#Spokojny   2018-04-02

Co to znaczy "którędy mają jeździć"? Jedno mają budować a drugie niszczyć? Przecież to głupiego robota. Niech jeżdżą takimi samochodami, które drogi nie niszczą. Czy ważniejszy jest interes nas wszystkich, czy interes firmy, która zainkasuje zapłatę a szkody będą pokrywane przez nas wszystkich, czyli z naszych podatków?


#Zaciekawiony#Spokojny  2018-04-02

Jeśli władza toleruje taką sytuację, to co to znaczy? Czym ta przychylność dla firmy jest spowodowana?


#ToJa   2018-04-02

Droga w Drulitach ma się podobnie.


#Turysta#ToJa  2018-04-02

Na dodatek to jest droga do obiektu, którym chcemy się chwalić na cały świat a tu wielkie G


#Xxl   2018-04-02

rafcio a możesz powiedzieć którędy mają jeździć te ciężarówki Morąg jest kompletnie odcięty od świata ze wszystkich stron są zakazy tonażowe


#Szofer#Xxl  2018-04-02

Od strony Ornety do Morąga można dojechać bez przeszkód, z Ornety do Pasłęka tez.


#Kierowca#Xxl  2018-04-02

Tu chodzi o to że jeżdżą często przeładowane


#Obiektywna   2018-04-02

A może Pan Redaktor napisze artykuł, jak fatalny jest stan dróg gminnych? Zapraszam do miejscowości Gryżyna i Rogajny, tam też mieszkają ludzie. Zamiast krytykować władze wojewódzkie, warto spojrzeć na swój gminny ogródek. Wybory już niedługo.


#Janosik   2018-04-02

W całym Pasłęku też dziury na ulicach, zarząd dróg ślepy, jak chcą mogę im zrobić pełną dokumentację z uszkodzeniem jezdni.


#Nick   2018-04-02

Zdjęcia z fotela samochodu juz sie nawet tyłka nie chce ruszyć dziadku


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności