30 listopada 2020 Andrzeja, Maury, Konstantego
Reklama Heops

Restauracja NOVA przy S7 zbiera bardzo dobre opinie

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-10-23
Restauracja NOVA przy S7 zbiera bardzo dobre opinie

W ten weekend na dobry obiad i kawę jedziemy do restauracji NOVA przy węźle drogowym Pasłęk Południe. Restauracja jest czynna codziennie od 11:00. Restauracja została bardzo dobrze przyjęta przez Gości, poziom dań i menu zbiera na Google bardzo dobre opinie


Smaczny przystanek na trasie S7 z Gdańska przez Pasłęk do Warszawy. Hitem pierwszego weekendu po oficjalnym otwarciu był burger oraz dania dla dzieci. Restauracja NOVA już przyjmuje rezerwacje na imprezy okolicznościowe.

NOVA to miejsce uniwersalne! Duża restauracja, druga restauracja na imprezy okolicznościowe, sale konferencyjne z zapleczem na szkolenia, spotkania biznesowe lub małe konferencje firmowe. Całość utrzymana w nowoczesnym designie z umiejętnie rozegranym oświetleniem.

NOVA to ciekawe menu! Bezpretensjonalna kuchnia dla bywalców restauracji. Są popularne okonki ale w bardzo subtelnej kompozycji smakowej, prawdziwym odkryciem może być kurczak kukurydziany supreme, warto przetestować burgera w naprawdę solidnej porcji z dodatkami. Wszystkie dania główne w restauracji są poniżej 40 zł!

NOVA to pomysł na najbliższy weekend. Restauracja jest bardzo blisko. Zamówienie można złożyć już na trasie, skróci to Państwu czas oczekiwania po przybyciu na miejsce.

Restauracja NOVA to miejsce na Twoje urodziny lub imieniny. Zaskoczysz znajomych i rodzinę zaproszeniem do zupełnie nowego lokalu. Już w pierwszym tygodniu po otwarciu restauracja zebrała zamówienia na wigilie firmowe, rezerwacje na urodziny oraz obiady z okazji I komunii świętej. Spotkania w tak nowoczesnych wnętrzach to czysta przyjemność.

Restauracja NOVA Pasłęk
Nowa Wieś 1D (węzeł drogowy Pasłęk Południe)
Zapraszamy codziennie od 11:00
rezerwacja 733 202 303

Zobacz nasze wnętrza na Facebooku, polub i obserwuj
www.facebook.com/restauracjanovapaslek

Inwestycja realizowana w ramach projektu "W krainie ślimaka"

Utworzenie i wdrożenie sieciowego, regionalnego produktu turystycznego.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia

w ramach Osi Priorytetowej 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia.

Konsorcjum trzech podmiotów:  "TORFEX" - Firma Handlowo - Usługowa - Janusz Wołoszyński, Agroturystyka Mirosław Jarząbek oraz PPHU "GRUPA" Marcin Trudnowski realizuje projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia w ramach Osi Priorytetowej 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.3
Ponadregionalne powiązania kooperacyjne, Poddziałanie 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP 


Żwirownia 1140 px
nasza2