19 lutego 2020 Arnolda, Konrada, Marcelego

RESTAURACJA SAND VALLEY ZAPRASZA

dodał 2019-10-08
RESTAURACJA  SAND  VALLEY  ZAPRASZA

 

Jak co roku rozpoczął się okres jesienno-zimowy, pogoda coraz częściej nie rozpieszcza a wieczory i popołudnia znacznie się wydłużyły. Fantastycznym pomysłem na spędzenie takiego dłuuuuugiego popołudnia czy wieczoru jest obiad czy kolacja w restauracji Sand Valley, która znajduje się na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w Pasłęku.

Jesteśmy codziennie otwarci dla Państwa od godziny 12.00 do 22.00. Sand Valley to  restauracja w skandynawskim duchu serwująca dania kuchni europejskiej, wśród których każdy znajdzie takie, które w pełni zadowoli jego podniebienie. Naszą specjalnością są przepyszne burgery, soczyste żeberka, kaczka czy łosoś. Zapraszamy też na gorące zupy, sycące makarony, pyszne sałatki i słodkie desery.

Do Państwa pełnej dyspozycji  jest również fantastycznie wyposażony bar, przestronny taras, stół do bilarda oraz plac zabaw usytuowany tuż obok restauracji.

Serdecznie zapraszamy do organizowania imprez okolicznościowych w naszej restauracji. Dysponujemy salą na 80 osób. Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb, wymagań, postaramy się, by te uroczystości miały niepowtarzalny charakter a goście zostali wspaniale ugoszczeni.

Z przyjemnością wyprawimy dla Państwa:

- urodziny,

- imieniny,

- chrzciny,

-  imprezę integracyjną

- spotkanie świąteczne etc.

Zapraszamy do Sand Valley na randkę z ukochaną, piwo w męskim czy damskim gronie i kolację z rodziną. Zapraszamy osoby w każdym wieku, w każdej możliwej konfiguracji rodzinno-towarzyskiej, które chcą po prosu miło spędzić czas.

Restauracja Sand Valley jest NASZA – dla Pani, Pana, Państwa rodzin, znajomych, przyjaciół, kolegów z pracy i szkoły. Celebrujcie tu ważne dla Was chwile przy dobrym jedzeniu, w miłej, ciepłej atmosferze, wśród malowniczych krajobrazów pola golfowego.

Więcej informacji na stronie internetowej: sandvalley.pl oraz pod nr tel.: 668 897 614.

 

Serdecznie zapraszamy.