12 sierpnia 2020 Innocentego, Lecha, Euzebii

Rower na raty? Inwestycja, która się zwraca!

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-06-24
Rower na raty? Inwestycja, która się zwraca!

Rower na raty? Inwestycja, która się zwraca!

Rower to pojazd, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie życia, inni dopiero planują zakup pojazdu, przy pomocy którego codzienne dojazdy staną się znacznie łatwiejsze. Niezależnie od tego, do której z tych grup się zaliczamy, nie zawsze możemy sobie pozwolić na nowy rower w takim momencie, w którym chcielibyśmy go zakupić. Z pomocą przychodzi nam więc rower na raty w sklepie Bikesalon - dowiedz się więcej o zakupie roweru i płatności za niego w ratach.

 

Raty 0%

Najbardziej korzystną formą zakupu nowego jednośladu są raty 0%. Taka forma zapłaty dotyczy jednak wyłącznie nieprzecenionych jednośladów, dlatego ma swoje ograniczenia. Rat najczęściej jest 10, dzięki czemu rower spłacamy szybko i w kwotach, które są znacznie bardziej wygodne. Wraz z jednośladem możemy nabyć także wszystkie potrzebne nam dodatki, by móc go wyposażyć tak, jak tego potrzebujemy.

 

Rower na raty z przeceny

Jeżeli interesuje nas przeceniony rower niestety tracimy możliwość zakupu go przez raty 0%, jednak wciąż możemy skorzystać z korzystnego rozłożenia płatności na wybraną przez nas ilość rat. Dzięki temu możemy od razu cieszyć się nowym jednośladem i wszystkimi potrzebnymi dodatkami, a z naszego konta co miesiąc będzie pobierana za niego odpowiadająca nam kwota. Decydując się na rower z wyprzedaży często będziemy mogli sobie pozwolić na model z lepszym osprzętem, który będzie wychodził nas korzystniej nawet z prowizją za raty. Wyższa grupa osprzętu oznacza większe zaawansowanie, w związku z czym z takiego roweru możemy korzystać dłużej.

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Zakup jednośladu na firmę

W sklepie Bikesalon możemy kupić nie tylko rower na raty, ale także skorzystać z leasingu jednośladu. Dzięki temu możemy przemieszczać się do klientów w sposób wygodny, ekonomiczny i ekologiczny, a także mieć sposób transportu na co dzień, czy weekendowe wypady. W przypadku leasingu nie ma ograniczeń dotyczących przeceny wybranego przez nas modelu, a także kupując w ten sposób możemy nabyć również wszelkie potrzebne nam akcesoria.

 

Dlaczego warto kupić rower na raty?

Jednoślad, jak już wspomnieliśmy, to ekologiczny, ekonomiczny i bardzo wygodny środek transportu. Za jego pomocą możemy przemieszczać się między kolejnymi destynacjami każdego dnia, a także wybrać się całą rodziną za miasto w weekend. Przesiadając się na rower dbamy nie tylko o środowisko, ale i nasze zdrowie - zażywamy świeżego powietrza, poprawiamy kondycję i cieszymy się znacznie lepszymi widokami, niż zatłoczone ulice i tłok w komunikacji miejskiej. Rowerem omijamy korki, nie wdychamy więc spalin, a dodatkowo jeśli pracujemy w centrum pozbywamy się problemu zatłoczonych i płatnych parkingów. Rower na raty to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć - rata może wynieść nas mniej, niż karnet na siłownię, a czas spędzony na świeżym powietrzu lepiej odbije się na naszym nastroju niż wdychanie wszystkich nieprzyjemnych zapachów w zatłoczonej siłowni. Raty to również niewielki koszt dla osób, które od dawna marzą o jednośladzie, jednak ciągle mają ważniejsze wydatki i łatwiej jest im płacić co miesiąc pobierane z konta raty niż uzbierać kwotę na dwukołowiec. Czasem także wpadnie nam w oko model z danej kolekcji i nie chcemy, by wyprzedał się nim będziemy mogli sobie na niego pozwolić - raty umożliwią nam jego natychmiastowy zakup.

 

Rower na raty to bezpieczna i bardzo wygodna forma zakupu wymarzonego jednośladu. Dzięki płatności w niższych kwotach nie odczuwamy dodatkowego wydatku i nie obciążamy domowego budżetu. Równocześnie możemy cieszyć się nowym pojazdem, który jest w pełni dopasowany do naszych potrzeb i wyposażony w wybrane przez nas dodatki.

 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Tralala   Ponad miesiąc temu, 2020-06-24

Było to do przewidzenia. Gdy nie tylko pojawiły się komentarze piejące z zachwytu, ale też krytyczne, usunięto wszystkie. Mówca i literatka oraz ich środowiska muszą przyjąć do wiadomości, że jak się pcha na afisz, to trzeba się liczyć nie tylko z brawami i gratulacjami. A jeśli to "sprawka" redaktora i właściciela, to gratulacje dla cenzorskiej pasji.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności