4 sierpnia 2020 Dominika, Protazego, Jana

Rozwijaj swoje pasje i zdobądź ciekawy zawód

dodał 2019-09-02
Rozwijaj swoje pasje i zdobądź ciekawy zawód

 

Czy zastanawialiście się jak jest w Żaku? Zapraszamy na dni otwarte w dniach 3-4 września. Można zwiedzić szkołę, zapoznać się z ofertą i odebrać upominki oraz gadżety, a także dołączyć do żakowskiej społeczności.

Szkoły dla dorosłych Żak to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mieli szansy na ukończenie wymarzonego kierunku lub chcą rozwijać swoje pasje albo szukają ciekawego pomysłu na siebie. To zdecydowanie najprostszy i najlepszy sposób na budowanie ciekawej ścieżki kariery. Nauka, jaką oferuje szkoła ŻAK, odbywa się w trybie weekendowym. Dzięki temu nie trzeba rezygnować z wykonywanej pracy czy codziennych obowiązków, aby móc kształcić się w wybranym kierunku.

Ponad 20 lat praktycznej nauki zawodów oraz ogromna liczba zadowolonych i wykształconych absolwentów to dowód, że warto dołączyć do społeczności Żaka, aby zadbać o swój własny rozwój. W ofercie szkoła ma wiele praktycznych kierunków, po których można znaleźć wymarzoną pracę, a nawet założyć własny biznes. Coraz więcej specjalizacji do zdobycia jest już po roku kształcenia. Popularność zyskują także kursy i szkolenia.

W szkole Żak są bezpłatne kierunki, których ukończenie wiąże się z uzyskaniem tytułu zawodowego. Do najpopularniejszych należą: florysta, kosmetyka, administracja, BHP, opiekunka środowiskowa. W przypadku kierunków płatnych miesięczna opłata nie jest wygórowana, a dodatkowo słuchacze mają możliwość skorzystania ze zniżek na czesne. Nauka na dwóch kierunkach jednocześnie daje szansę na 25% rabatu. Ponadto, każdy absolwent szkoły Żak może liczyć na upust w wysokości 20%. Słuchacze chętnie wybierają: rejestratorkę medyczną, dietetykę, trenera personalnego, wizaż/stylizację, dekoratora wnętrz, aranżację ogrodów, masaż czy terapię uzależnień. Żak, to także szansa edukacyjna dla osób dorosłych, które nie miały wcześniej możliwości zdobycia średniego wykształcenia. Trwają zapisy do LO, po którym można podejść do matury.

Co ważne, nie ma wpisowego ani ukrytych kosztów. Słuchacze mogą skorzystać z programu Dobry Start i odebrać 300 zł na wyprawkę szkolną. Jak się zapisać? Wystarczy wypełnić formularz na stronie na https://elblag.zak.edu.pl/zapisz-sie-online i poczekać na telefon od konsultanta, który wyjaśni dalsze kroki rekrutacji. Warto nie czekać z rejestracją na ostatnią chwilę, bowiem o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, a zajęcia niebawem startują.

Zapisać się można także osobiście, w sekretariacie szkoły, który mieści się w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 2, tel. 55 611 47 29. Ważne, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły. Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.