Ruszyła budowa ronda

dodał 2019-10-17
Ruszyła budowa ronda

Rozpoczęła się budowa ronda u zbiegu ulic Woj. Polskiego i Zamkowej. Przypominamy, że wcześniej usunięto kolizję energetyczną. Zadanie to sfinansowała gmina Pasłęk. Budowę właściwego ronda finansuje Zarząd Dróg Wojewódzkich i Zarząd Dróg Powiatowych. Prace mają być zakończone do końca października. Uwaga, w czasie realizacji inwestycji mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kierowca   2019-10-17

Fajnie że mamy rondo przy dworcu ale aż się prosi na środku ronda postawić jakiś słupek bo tylko znak informuje że tam jest rondo, wiele osób jeździ na czuja i takich musimy się obawiać to tak dla naszego bezpieczeństwa - co wy na to, może ktoś ma lepszy pomysł.


#Pasłęcki obserwator#Kierowca  2019-10-18

Słupek to zły pomysł, bo jakiś długi pojazd może o niego zawadzić. Wystarczy kamienne koło pomalować jakąś dobrze widoczną i trwałą farbą, najlepiej białą.


#Między narodowy podróżnik#Kierowca  2019-10-17

Każdy głupek trafia w słupek. człowieku trzeba patrzeć na znaki a nie na słupki na rondach. żenada


#Mieszkaniec Pasłęka#Między narodowy podróżnik  2019-10-18

Żenujące są twoje wpisy. Rondo to nie kółeczko i znaki. Rond są tysiące ale tylko te co mają odpowiedni promień i środek czymś upiększony - nasyp, zieleń, postument, zwykły głaz i inne sprawiają, że rondo spełnia swoją rolę. Widzisz z daleka, że dojeżdżasz do ronda i widzisz tyle ile masz widzieć, czy ktoś jest na rondzie, czy wjeżdża-zjeżdża na sąsiednim zjeździe. Na tym placku, którym się zachwycasz ludzie nie zachowują się jak na rondzie, stoją i patrzą, ale to nie ich wina tylko jakiegoś ułomnego urzędasa, który zezwolił na budowę idiotycznego ronda.


#Kierowca#Między narodowy podróżnik  2019-10-24

A ty międzynarodowy kierowco nie wiesz o tym że znaki to nie wszystko? kto ci dał prawko? każde rondo powinno być dobrze oznakowane a nie jadąc kierowcy nie wiedzą jak to "ugrysc" i to nie wina kierowców a wykonawcy, przypomnij sobie jak linie było zrobione rondo na Sprzymierzonych - niestety musieli przerabiać bo TIR-y nie wyrabiali skrętu drugi przykład na Placu kto sknocil rondo że wykonawca musiał poprawiać przecież tam też stoją znaki jak poprawili teraz jest ok. I nie mów nam że ty taki światowy kierowca a inni nie.


#By#Kierowca  2019-10-17

Rondo koło dworca jest za male żeby coś na nim stawiać,ciężarówki by się nie zmieścily dlatego jest tylko kostka ;)


#Kierowca#By  2019-10-19

Nie pitol głupot tak będzie lepiej znawco od siedmiu boleści.


#Kri#Kierowca  2019-10-17

Tablice ,albo pomnik na środku


#Autko#Kierowca  2019-10-17

Dokładnie tak jak piszesz . Wystarczyło kostkę położyć w innym kolorze i na środku konkretny znacznik - ale u naszych fachowców myślenie to towar deficytowy.


#Adam#Autko  2019-10-17

Na zachodzie takie ronda to norma. po co narzekać? to takie polskie


#Janusz   2019-10-17

Ale jaja. Kto to się teraz polopie jok to jechoc po nowemu. Tero to się dopiero korki zacznom jok te narwance się do miasta wypuszczo.


#Tytud#Janusz  2019-10-19

Przestań pier.... to będzie lepiej.


#Kazimierz   2019-10-19

Najlepsi są kierowcy co stają przed rondem jak nikogo na nim nie ma i czekają nie wiadomo na co.


#Nivea   2019-10-17

Czy u nas nie można czegoś zrobić raz, a dobrze. Pokażcie mi jakąś inwestycję drogową w mieście która Po prostu jest dobrze zrobiona. Wszystko na szybko, na już, na teraz.


#Miastowy#Nivea  2019-10-17

Rondo na zjeździe z serpentyny w kierunku mlynar i sprzymiezonych. Rondo na 3 maja i ogrodowej. Parking koło szpitala, parking koło nowego cmentarza, nad jeziorem zrobiony porządek,rondo koło poczty.


#Złoty środek#Nivea  2019-10-17

I takie wpisy aż miło czytać, szczera najprawdziwsza prawda a nie zachwyt nad byle gównem!!! Mówią i piszą oszołomy, pieją z zachwytu nad rondem przy dworcu a później głos pozytywny idzie w świat. Ten twór nie zasługuje na słowo "rondo", to jest wyrób rondopodobny, który stwarza zagrożenie dla użytkowników dróg, już kilka razy widziałem przejeżdżających na wprost, jak na zwykłym skrzyżowaniu a po przejechaniu dopiero ich oświeciło, że rondo przejechał! Kpiny sobie z normalnych ludzi robią i cooooo teraz kolejny wybryk natury w budowie?


#Brak słów#Złoty środek  2019-10-17

Ale wy pasłęczanie jesteście problematyczni nic wam nie pasuje.


#Frryt#Złoty środek  2019-10-18

Ale to chyba wina kierujących, że nie patrzą na znaki? Oznaczenie jest poziome i pionowe. Inna sprawa to umiejętności wielu kierujących w Pasłęku. Wjeżdżają na rondo, gdy jest "puste" blokując ruch swoim czekaniem. Żenada. A co do inwestycji - wszystko źle - wszystko nie tak. Żal. Przy takim myśleniu zawsze będzie do d...py.


#AlicjaSzkolnaAla   2019-10-18

Rondów narobić to nie sztuka, a na tym skrzyżowaniu mogła być sygnalizacja świecąca i też było by po problemie apropos(●'◡'●)


#Sęk   2019-10-18

Wystarczyło przestawić słup od strony dworca ,przesunąć chodnik,zaokrąglić i rondo byłoby większe,bardziej widoczne i bezpieczniejsze.


#Olo   2019-10-18

Położyć głaz na środku i tyle.


#Nowak   2019-10-17

mam nadzieje że ten co projektował to niby rondo przy dworcu zrobił to za darmo bo to wstyd za coś takiego brać pieniądze


#Kodeksowy   2019-10-17

Apeluje do ZDW, aby ustawili znaki D-48 (niebieskie, duże tablice informujące o zmianie pierwszeństwa). No jak tego nie zobaczą to tragedia...


#Ja   2019-10-17

Proponuję postawić na środku ronda pomnik burmistrza A na drugim ..redaktora..I będzie gitara...


#Janek   2019-10-17

Z tego co wiem pozyskano juz 2 kamienie.możemy się szykować na kolejne pomniki


#Elo   2019-10-17

Tak aż wczoraj około 13,40 policja musiała interweniować bo były aż masakrycznie problemy z ruchem oby szybko to ogarnęli np jest tragicznie


#Obywatel   2019-10-17

Teraz ludzie będą jeździć skrótem przez Steffena i zobaczą jaka jest tam wspaniała droga.


#Juliusz   2019-10-17

Jak będą robić "płaskie" ronda to nikt nawet nie będzie patrzył na pochowane w drzewach znaki i będzie jeździł na pałę. Tyle tych rzeźb nastawiane w mieście, postawić ślimaka albo tego żurawia i gitara z daleka widać będzie że coś stoi po środku drogi.


#Myśli   2019-10-17

Ciekawe czy będzie też takie miniaturowe i czy skończą to w 2 tyg. Już widzę te stłuczki na Wszystkich Świętych :) ale to tylko i wyłącznie zasługa niemyślących kierowców


#Giermek   2019-10-17

RONDO NAPOLEONA


#Prawdziwy Pasłęczanin   2019-10-17

A ja się cieszę, że będzie rondo w tym miejscu niezależnie od tego kiedy skończy się jego budowa.


#Pasłęczanin   2019-10-17

Perfekcyjnie wybrany termin budowy. Przed pierwszym listopada, utrudnienia na tym skrzyżowaniu pozwolą większości pasłęczan zauważyć, że prowadzona jest inwestycja.


#Człowiek #Pasłęczanin  2019-10-17

Chyba ktoś nie czyta ze zrozumieniem. Prace zakończą się przed 1-listopada czyli ruch będzie płynny na tą okoliczności.


#Pasłęczanin#Człowiek   2019-10-17

Czyta, czyta. Super, że pierwszego listopada będzie rondo, ruch na tym skrzyżowaniu jednak jest już wzmożony wcześniej. Przecież ludzie jeżdżą sprzątać groby.


#Zosia   2019-10-17

Chodzi właśnie o to, żeby do końca miesiąca zakończyć prace i w święto jeździć bez problemów. Miejsca na rondo jest w tym przypadku sporo.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności