16 sierpnia 2022 Rocha, Stefana, Joachima
Reklama Heops

Sensacja w Rzecznej – Hania Załęska wygrywa Derby

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-06-26
Sensacja w Rzecznej – Hania Załęska wygrywa Derby

Najtrudniejszy konkurs wczorajszych zawodów jeździeckich w Rzecznej wygrała Hania Załęska na ogierze Artinus. W konkursie, w którym do pokonania było 20 przeszkód wystartowało 16 zawodników, w tym kilku z dużym doświadczeniem i na dobrych koniach. Konkurs ukończyły cztery pary. Jest to duży sukces Hani i jej trenera Wojciecha Witkowskiego. Przypominamy, że zawodniczka reprezentuje na co dzień barwy MKJ Nenia. W historii konkursów Derby w Rzecznej są dwie zawodniczki naszego klubu, które też zanotowały wygrane. Zawody Derby na klaczy Luizjana wygrała Justyna Wrótna i Weronika Wiśniewska.

We wczorajszej imprezie dobrze wypadły inne nasze amazonki. Konkurs kl. L (100 cm) wygrała Agata Przewoźniczuk na Argento. Druga była Justyna Wrótna na wałachu Le Soley. W konkursie debiuty do dekoracji na wałachu Molier wyjechała Jula Królik. W zawodach brały również udział: Kasia Maksymiuk (Blaszka), Ola Karczewska (Wenta) i Amelka Antczak (Molier). W roli luzaków wystąpiły: Jula, Kinga, Ania, Majka i Karina.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :Platformersi

Komentarze

 • Fan Blaszki
   Ponad miesiąc temu, 2022-06-27

  Trudne Derby. Tym bardziej szacunek dla młodej zawodniczki. Brawo Hania. Szkoda tylko, że na koniec wysiadło nagłośnienie.

  mama
   Ponad miesiąc temu, 2022-06-27

  Brawo laski z Nenii.

  Organ
   Ponad miesiąc temu, 2022-06-26

  Piękne zawody? brawa dla organizatorów i uczestników!

  coca
   Ponad miesiąc temu, 2022-06-26

  Tylko to fatalne nagłośnienie. A swoją drogą Derby bardzo trudne.

kocham jarka
gp reklama