21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Sesja nadzwyczajna

dodał 2022-01-26
Sesja nadzwyczajna

W czwartek 27 stycznia odbędzie się sesja nadzwyczajna rady miejskiej w Pasłęku w zdalnym trybie obradowania. Początek sesji o godzinie 14:00. W trakcie XXXIX sesji zmieniony zostanie budżet gminy na rok 2022. Zmiana ma związek z udzieleniem powiatowi elbląskiemu pomocy finansowej na organizację przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • Matii
   2022-01-26

  Niech burmistrz jako gospodarz miasta i radni których wybraliśmy zainteresują się i wpłyną może na dyrekcję tego przybydku pod nazwą Ośrodek zdrowia na pl. Grunwaldzkim od tygodnia dzwonie i albo zajęte, albo nikt nie odbiera. Trzeba rano pójść stać w kolejce i może z łaski o ile będą miejsca się dostanę. Minister mówi dystans, dezynfekcja bo covid, ale chyba nie w tej placówce bo tam może każdy jeden na drugim. Wszyscy tam jak święte krowy - zmęczone pracą i życiem. Nie podoba się to się zwolnić i na kasę do marketu. Kontrola z NFZ potrzebna to się może w końcu ogarną.

  • Brawo dla tego Pana Matii
    2022-01-26

   Przychodnia =gwiazdy w recepcji ,które mają pacjentów gleboko w posiadaniu , arogancja ignorancja ze strony ow pracownic jest na porządku dziennym,a ulubionym zwrotem przez telefon jest "nie ma miejsc proszę próbować pozniej "a pozniej to juz znowu zaczyna się walka zeby znowu usłyszeć to samo ,a w tle ich śmiech jak to cudownie radzą sobie z pacjentami . Czy one ponoszą konsekwencje swojego postępowania czy posadki mają po znajomości dlatego czują się nie tykalne.

  tonik
   2022-01-26

  nasi WŁODZRZE nie odpuszczają dalej ZDALNIE. szpitale . mleczarnie . inne zakłady i instytucje funkcjonują bez trybu zdalnego. ALE CO WOJEWODZIE TO NIE TOBIE KASZTELANIE

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk