11 grudnia 2018 Damazego, Waldemara, Daniela

Studio Lady Line

dodał 2018-03-05
Studio Lady Line
Chcesz wymodelować sylwetkę? Zgubić zbędne kilogramy lub po prostu zadbać o dobre samopoczucie? Sprawdź ofertę nowego studia fitness w Pasłęku!

 

Lady Line powstało z myślą, by kompleksowo zadbać o kobiece ciało. Klimatyczne, kameralne wnętrze zostało wyposażone w nowoczesne sprzęty do ćwiczeń, które dodatkowo wykorzystują właściwości podciśnienia i promieniowania podczerwieni. To znacznie podnosi skuteczność dobrze znanych treningów na takich urządzeniach jak bieżnia, czy rower. Oferta Lady Line obejmuje także ćwiczenia z masażem Rollshape oraz zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego łóżka z kombinezonem. O zaletach tych ćwiczeń, a także o samym pomyśle na nowoczesne studio fitness w Pasłęku opowiedziała nam właściciela Lady Line Edyta Szymborska.

 

Pod koniec lutego w Pasłęku głośno było o nowym salonie modelowania Lady Line. Czy może Pani przybliżyć ofertę, która jak udało nam się dowiedzieć skierowana jest tylko do pań? Skąd pomysł na ten rodzaj fitnessu?

Sama jestem kobietą, która poszukuje różnych możliwości dbania o sylwetkę. Niestety w Pasłęku chodziły słuchy, że nie ma takiego miejsca, gdzie kobiety mogłyby poćwiczyć w bardziej intymnym miejscu. Postanowiłam z mężem, że otworzymy takie właśnie studio, adresowane do pań.  Dzięki maszynom  możemy w łatwiejszy i szybszy sposób wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, uealastycznić ciało i pozbyć się tak nielubianego przez nas wszystkie cellulitu. Poza maszynami posiadamy również łóżko specjalistycze, na którym to bez wysiłku uzyskamy rewelacyjne efekty. Ważne, że właśnie z tego łóżka mogą również korzystać Panie, które np. nie mogą ćwiczyć siłowo. Dzięki kombinezonowi spalamy kalorie, usuwamy wszystkie szkodliwe toksyny, pozbywamy się nadmiaru wody... To wszystko sprawia, że zmniejszają się obwody, przez co cała sylwetka wyraźnie się wysmukla.  Łóżko ma również program, gdzie za pomocą elektrostymulatorów pobudzamy przemianę materii, redukcji ulega podskórna tkanka tłuszczowa, a skóra staje się jędrna i elastyczna.  Jest to rewelacyjny i rzadko spotykany sprzęt w naszych rejonach.


Na czym polega fenomen ćwiczeń na tych urządzeniach?

Fenomenem jest duże spalanie kalorii w krótkim czasie. Regularne korzystanie z zabiegów w naszym studiu będzie efektywne i widoczne, a zadowolenie naszych klientek jest murowane ;-)
 

Czy trzeba na przykład zaopatrzyć się w specjalny stój?

Jeśli chodzi o strój to jest to uzależnione od tego na jaką maszynę się wybieramy. Na Body Shape i Infrashape najlepiej mieć bawełnianą bokserkę, buty sportowe i figi, na Rollshape długie bawełniane leginsy i koszulkę na długi rękaw, Na łóżko wchodzimy w bieliźnie, ale warto mieć ze sobą bieliznę na zmianę.


Czy są jakieś przeciwwskazania co do wizyt w studio Lady Line? Jaka jest wskazana częstotliwość treningów?

Zawsze przed rozpoczęciem ćwiczeń, informujemy Klientki o przeciwwskazaniach. Może też o nich poczytać na naszej stronie internetowej . Zawsze doradzimy na jakim urządzeniu z danym przeciwwskazaniem możemy ćwiczyć, a na jakim nie. Optymalna ilość wizyt w tygodniu to 3 razy, Tu chodzi o osiągnięcie efektów, więc zalecamy minimum 2 razy w tygodniu.


Dlaczego warto spróbować?

Dlaczego? Chociażby dlatego, że żyjemy w  pogoni za pracą, pieniędzmi... W wiecznym pośpiechu. Mamy mało czasu dla siebie, bo dom, bo dzieci, bo mąż, bo praca bo bo bo ... A teraz w krótkim czasie możemy o siebie zadbać, bez tracenia cennych minut na dojazdy, bez umęczania ciała na kilkugodzinnych treningach, po których mamy jedynie minimalne efekty. Warto skorzystać z naszej oferty przede wszystkim dlatego, by spędzić czas w przyjemnym miejscu, zrelaksować się, odprężyć, odpocząć - na chwilę pomyśleć tylko o sobie - czego życzę każdej naszej Klientce. Zachęcam do odwiedzania naszego nietuzinkowego studia Lady Line. Zapewniam, że warto ;-)

 

www.lady-line.pl

FACEBOOK - https://www.facebook.com/studioladyline/

 

0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Muzyka dla ucha malucha

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 09:00 

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...