11 grudnia 2018 Damazego, Waldemara, Daniela

Stypendia dla najlepszych

dodał 2015-11-19
Stypendia dla najlepszych

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dostają uczniowie, którzy otrzymali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Wśród 153 tegorocznych stypendystów znaleźli się także uczniowie z Pasłęka. We wtorek 17. listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odebrali oni stypendia i gratulacje z rąk wicewojewody Grażyny Kluge i wicekurator oświaty Doroty Anuszkiewicz.. Pasłęk reprezentowały:  uczennica klasy IV technikum Monika Tyburska (średnia ocen 5,18) i uczennica klasy II liceum Anna Malinowska (5,06) z ZSEiT oraz uczennice z ZS: . Natalia Kubaszek (klasa II C LO) oraz Natalia Bogusz (klasa IV Technikum). Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych. aw

Dyrektor Zespołu Szkół Katarzyna Panimasz przygotowała również krótki opis osiągnięć wyróżnionych uczennic z ZS:

Natalia Kubaszek uzyskała średnią ocen 5,81, a ponadto zajęła III miejsce  w Województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego, reprezentowała szkołę w zawodach  sportowych i brała udział w konkursach organizowanych na terenie szkoły, powiatu i gminy zajmując czołowe miejsca ( I miejsce w finale XV Olimpiady „Przyroda i Historia Powiatu Elbląskiego”, laureatka w konkursie na najlepszy projekt edukacyjny „Moja mała ojczyzna – jej skarby przeszłości, teraźniejszość i przyszłość” w ramach programu „Zwierciadło narodu- historia i tradycja mniejszości narodowej mieszkającej w Polsce”).

Natalia Bogusz uzyskała średnią ocen 5,0 oraz brała udział w konkursach przedmiotowych (logistyka, matematyka) oraz uczestniczyła w projekcie POKL „Na szlaku do pracy w branży turystycznej,” w którym zajęła II miejsce w konkursie na najlepszy biznesplan. Ponadto uczennica angażuje się w życie klasy i szkoły biorąc udział w ważnych wydarzeniach klasowych, szkolnych i środowiskowych, współpracując m. in. z grupą FENIKS z Krasina zajmującą się tańcem z ogniem.


Muzyka dla ucha malucha

Wydarzenie odddbyło się 6 godzin temu 

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...