21 maja 2022 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Reklama Heops

Stypendia sportowe 2022 - kolejna umowa

dodał 2022-01-29
Stypendia sportowe 2022 - kolejna umowa

W dniu wczorajszym Burmistrz Pasłęka podpisał umowę o przyznaniu stypendium sportowego na rok 2022 z kolejnym młodym sportowcem – Krzysztofem Sosnowskim – Międzynarodowym Wicemistrzem Polski Juniorów i Mistrzem Polski Juniorów.

W 2021 roku Krzysztof Sosnowski został powołany do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Golfa, a w tym roku już do Kadry Narodowej Seniorów na 2022 rok.

W spotkaniu uczestniczyła także mama sportowca Pani Bożena Sosnowska. Burmistrz Pasłęka pogratulował golfiście tak znaczących i wartościowych wyników sportowych i życzył dalszych sukcesów !

Stypendia sportowe otrzymują sportowcy, którzy w minionym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe rangi mistrzowskiej na szczeblu krajowym i arenach międzynarodowych. Na stypendia sportowe w tym roku Gmina w swoim budżecie przeznaczyła 19 tys. zł. Stypendia przyznawane są na okres 12 miesięcy.

info. umig


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • Markowski Z
   2022-02-03

  Żeby nie było że anonimowo. Cóż żal tego Pasłęka że tyle psychicznych złych podłych robaków. Pozdrawiam wszystkich normalnych i radosnych. Siemka

  • pytam Markowski Z
    2022-02-03

   Znasz normę na "normalność"? Ja znam na umiar i wg mnie tutaj sięganie po pieniądze jest brakiem umiaru. Robaczek zrozumiał?

  • Markowski Z Markowski Z
    2022-02-04

   Nie bądź taki święty. Gdyby Ci się jeszcze należało 500 +pierwszy być łapy wyciągał. Obłudniku. Pokory trochę

  Oops!...I Did It Again
   2022-01-31

  Aż się wzruszyłem. Drodzy rodzice...Tu się nie ma co produkować w komentarzach narażając na uszczypliwe komentarze, tylko skrzyknijcie się razem i wystąpcie do burmistrza z wnioskiem, aby od przyszłego roku ufundował stypendia również dla Was :) Można uderzyć tez wyżej, hmmm..."Rodzic + " ?

  Joanna
   2022-01-30

  Ale jaja. Bareja wysiada. To że mną też coś nie tak i co za dużo to nie zdrowo. Wożę swoje dzieci na treningi, zawody, na konsultacje do trenera, kupuję ciuchy sportowe, szukam sponsorów opłacam zawody. Normalnie jestem chyba nie normalną. A co tam niech sobie sami radzą.!! A może Ci nawiedzeni co tu takie bzdury wypisują. Ile bym dała aby mieć takich rodziców takiego ojca i taką matkę. Też miałam talent ale niestety rodzice nie mieli samozaparcia i chęci aby zawalczyć. Szacunku dla mamusi tatusia cioci wójka siostry brata i wszystkich wszystkich komu zależy bo tu tylko jad.

  • Zainteresowany Joanna
    2022-01-30

   Cała prawda. Ani klub, ani trener, bez zaangażowania rodziców młodego zawodnika nie osiągną rezultatów. Ale taką wiedzę mają rodzice, którzy dowożą swe pociechy na treningi, czekają godzinę lub dwie aż trening się skończy, inwestują w sprzęt, jeżdżą na zawody, wspierają jak coś się nie uda, płaczą z radości z osiąganych sukcesów, widzą zmęczenie, emocje, czasami ból spowodowany kontuzją. I za to kochamy nasze dzieci. Za siłę, wytrwałość, dyscyplinę i wiarę w to co robią.

  • darek Joanna
    2022-01-30

   super pani bozenko super

  darek
   2022-01-30

  chłopak spoko tylko ta mamuska co za dużo to niezdrowo

  • Lewy darek
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-03-11

   Żal ściska wiadomo co . Takiej osoby jak ta mama może nie jeden mu zazdrościć . Życzę Pani dużo zdrowia i radości a tych piszących tu i ziejących jadem tylko współczuć . Oby była Pani jak najwięcej widoczna przy synu i mężu i niech ich trafia ... bo zazdrość i zżera i najnormalniej zazdroszczą . Popieram wsparcie rodziców c całego serca . Też mam sportowca i nie odstepujemy go na krok

  • Marek darek
    2022-01-30

   W jakim sensie? Mam córkę która uprawia sport i wszystko muszę ogarnąć np nie ma prawka. To też u mnie co za dużo.... bo nie kumam. Ma chodzić na piechotę i iść do pracy. Banda ignorantów. Myślę że po prostu zżera Was zazdrość, że wspierają go. Przyjdzie moment że ogarnie wiele sam tak jak u mnie narazie jest pod moją opieką.

  kibic
   2022-01-30

  Brawo, gratulacje, powinno się doceniać takich ludzi, jak na nasze warunki to bardzo dobrze mu idzie. Chłopak z Pasleka pełen pasji który sam na wszytko musi zapracować. Nie kolejny piłkarzyk cwaniaczek. Mama jest bo wspiera go i jest największym kibicem. Pozdrawiam

  • Kibic 2 kibic
    2022-01-30

   Ten niżej co tak się udziela to widać jego zagorzały kibic skoro tak się nimi interesuje. A może jakiś psychol. Coś tam słyszał ale nie do końca. Ubaw po pachy.

  • Oops!...I Did It Again kibic
    2022-01-30

   Jeśli ktoś jest cwaniaczkiem to właśnie on i jego otoczenie. Skoro Pasłęk jest dla nich za mały i zdecydowali się reprezentować "Tokary Golf Club" ( pomorskie) to niech będą konsekwentni i tam proszą o wsparcie. A już zgłoszenie się do Plebiscytu na najpopularniejszego sportowca Dziennika Elblaskiego, w którym z założenia rywalizują sportowcy z klubów naszego regionu z dopiskiem "Tokary Golf Club Pasłęk" to już nie wiem jak skomentować. Takiego klubu nie ma

  • USA kibic
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-02-22

   Doucz się baranie jeden , co ma piernik do wiatraka . klub może mieć i w Chinach jego sprawa . Super sport super gość życzę powodzenia gdziekolwiek będzie .

  Marianna M
   2022-01-30

  Macie obsesję na punkcie golfa i jesteście normalnie zawistni i zazdrościcie tej rodzinie tego co w życiu robią. Jesteście płytcy i żałośni. Cóż jak ktoś nie ma swojego życia to interesuje się czyimś.

  Ksiądzproboszcz2
   2022-01-30

  Wszystkie pozytywne komentarze napisała zapewne mamusia by jej mami synek nie płakał

  • ale jaja Ksiądzproboszcz2
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-03-11

   Mama tego sportowca nawet nie czyta tych wypocin . Ma was głęboko gdzieś a wy ujadajcie i żryjcie się . Oni robią swoje i całe szczęście nie w tym środowisku . Szkoda muszę ja namówić aby zerknęła i poczytała te wypociny ... ona zapewne powie " jacy to biedni ludzie "

  • zzamiedzy Ksiądzproboszcz2
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-03-12

   Ona mało, że czyta te wpisy, ona je chłonie. i pęka ze swojej zaciekłości.

  stary kibic
   2022-01-29

  Mamusia musi być! Ciekawe co zrobi jak syn się ożeni i przestanie jej słuchać. Tyle, nadopiekuńcze mamusie sprawiają, że syn nie chce takiej żony jak jego mamusia i często wybiera albo kawalerstwo albo.....no co.....

  • ten sam stary kibic
    2022-01-29

   przykład: wódz mamusi sportowca niejaki jaruś

  Nikky
   2022-01-29

  Stale z mamusią ?

  • Robert Nikky
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-03-11

   A co zazdrościsz ?! Rozmarzyłeś się !!! Nie dla psa kiełbasa . Menager ,kierowca ,rodzic - tak to działa a Ty odklej się od klawiatury . Do szpadla i kopać rowy i szyściż WC

  • Przyjaciel rodziny. Nikky
    2022-01-29

   Brawo rodzice. Brawa dla mamy i taty. Złoty medal! Menadżer, kierowca, opiekun, sponsor! Szacunek wielki. Trzymamy kciuki za plany na ten sezon!

  • Marek Nikky
    2022-01-29

   A co Ci to przeszkadza? Super gratulacje dla Was. Życzę sukcesów i wspaniałych wyników.

  Oops!...I Did It Again
   2022-01-29

  Ktoś z najbliższego otoczenia robi chłopakowi niedźwiedzią przysługę nachalnie promując, wpychając choćby do plebiscytu DE, i jeszcze wysyłając smsy by zajmował wysokie miejsca. Rok czy dwa wstecz zajął 3 miejsce w czymś tam, w nomenklaturze golfowej został 2gim v-ce mistrzem co znaczy to samo co 3, ale ładniej wygląda i na GP m,in mozna było przeczytać że to wicemistrz Polski ... i jako "v-ce mistrz" pobierał stypendium za 2gie miejsce. W ogóle cała ta otoczka wokół polskiego golfa, i próby zrobienia z prostej gry elitarnej dyscypliny jest śmieszna . Otóż sprawdzam wyniki i w Międzynarodowych mistrzostwach Polski juniorów.... nie wystartował żaden zawodnik z zagranicy. Zdaje się kończy się wiek juniora a wraz z nim zapewne "sukcesy". Mimo wszystko powodzenia

  • znawca golfa Oops!...I Did It Again
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-03-11

   Mimo wszystko ...... odwal się od niego . Buty mu czyścić . Nie masz bladego pojęcia o tym sporcie także jak będziesz fikał IP można szybko zlokalizować . Federacja sportu chroni przed takimi idiotami psycholami jak ty .

  • Oops!...I Did It Again Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Wszystko spod jednego pióra....Heh, o tym właśnie pisałem

  • Kumpel Oops!...I Did It Again
    Ponad 2 mieiące temu, 2022-02-22

   Ty idź do lekarza bo masz coś z psychą !! Albo jesteś chory albo normalnie przegrałeś swoje życie i teraz żal Ci ściska d ... . Dla mnie wszyscy powinni brać ile tylko się da bo im się należy a ty weź się do roboty zazdrośniku prostaczku . Nigdy nie będziesz na poziomie żadnego z nich czego Ci życzę miernoto pospolita .

  • Drogi Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Całe szczęście że ty do tego otoczenia nie należy sz. To inna liga i tobie daleko do nich.

  • Adrian Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Prosta elitarna gra jak piszesz, jest dyscypliną olimpijską. Bardzo długa i ciężka droga sportowca aby grać w turniejach na szczeblu. Wytrwałości w dążeniu do celu Krzysztof.

  • Nauczyciel wufu Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Skąd się biorą tacy toksyczni ludzie? Cel był promować golf! Niestety Pasłęk jest za cienki aby to zrozumieć jaką młodzież ma szansę. Krzysztof do przodu. Jako nauczyciele jesteśmy dumni.

  • Senior Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Zapewne sukcesy dopiero się zaczną! Powodzenia Krzysztof.

  • Trener Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Co tak się nimi interesujesz? Sam go Nominuję gdzie chcę i wyślę 500 smsów. Może mieć i 15 miejsce, dla mnie to wartościowy inteligentny człowiek. Z tego co mi wiadomo to nawet tych wypocin nie czyta. A kasa mu się należy i tyle w temacie.

  • Prosta gra Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   No idiota ten co komentuje! Żal ściska co.. pustogłowy

  • Renia Oops!...I Did It Again
    2022-01-29

   Weź na wstrzymanie bo strasznie Cię boli czyjaś pasja i sukces. Zazdrość Cię zje biedny człowieczku.

  Abc
   2022-01-29

  Brawo! Gratulacje!

kocham jarka
Żwirownia 1140 px