27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Stypendia – sprostowanie

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-09-11
Stypendia – sprostowanie

W poprzedniej informacji na temat stypendiów burmistrza Pasłęka nie podaliśmy wszystkich nazwisk wyróżnionych. Na prośbę rodziców wymieniamy jeszcze raz wszystkich uczniów, którzy otrzymali stypendia. Za błędy przepraszamy.

jp

 

1. Adela Żylis

- została laureatem wojewódzkiego konkursu z matematyki,

- uzyskała w klasyfikacji rocznej na koniec roku szkolnego średnią ocen 6,0 i wzorową ocenę z zachowania.

2. Bartosz Bieńkiewicz

- został laureatem wojewódzkiego konkursu z biologii,

- uzyskał w klasyfikacji rocznej na koniec roku szkolnego średnią ocen 6,0 i wzorową ocenę z zachowania.

3. Michał Cichocki

- został laureatem wojewódzkiego konkursu z biologii,

- uzyskał w klasyfikacji rocznej na koniec roku szkolnego średnią ocen 6,0 i wzorową ocenę z zachowania.

Stypendyści, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2019/2020 średnią ocen 6,0.

1

Szymon

Brydziński

SP 3

2

Aleksandra

Golańska

SP 3

3

Anna

Janiszewska

SP 3

4

Julia

Skrobun

SP 3

5

Amelia

Szczesna

SP 2

Stypendyści, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2019/2020 średnią ocen od 5,82 do 5,94

1

Kinga

Zienkiewicz

SP 3

2

Iga

Tuniewicz

SP 3

3

Piotr

Kamiński

SP 2

4

Aleksandra

Olejnik

SP 2

5

Anita

Sarnowska

SP 3

6

Urszula

Łopacka

SP 3

Stypendyści, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2019/2020 średnią ocen od 5,71 do 5,79.

1

Aniela

Dziemidowicz

SP 3

2

Alan

Puzio

SP 3

3

Zuzanna

Bujnicka

SP 3

4

Alicja

Sabiło

SP 3

5

Konstancja

Bilicka

SP 3

6

Katarzyna

Kubaszek

SP 2

7

Oliwia

Pych

SP Rogajny

Stypendyści, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2019/2020 średnią ocen od 5,61 do 5,67.

1

Amelia

Człapińska

SP 3

2

Nikodem

Bereżański

SP 3

3

Dominika

Brandt

SP Rogajny

4

Hanna

Furtak

SP 2

5

Partycja

Rzepko

SP 2

6

Martyna

Adamczyk

SP 3

Stypendyści, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2019/2020 średnią ocen od 5,5 do 5,57.

1

Wiktoria

Łukaszuk

SP 2

2

Karolina

Deptuła

SP Rogajny

3

Karolina

Kowal

SP 2

4

Maja

Lender

SP 2

5

Amelia

Rudek

SP Rogajny

6

Oliwia

Tchórz

SP 2

.