20 kwietnia 2019 Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Sukcesy lekkoatletów z ZSEiT

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-21
Sukcesy lekkoatletów z ZSEiT

W dniu 15.03.2019 r. w pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się  Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych.

Tradycyjnie z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, którzy zdobyli łącznie 3 medale ( 1 złoty i 2 brązowe) oraz 3 miejsca w pierwszej „10”.

W kategorii juniorów młodszych, którzy rywalizowali na dystansie 2500m, I miejsce wywalczył  Adam Ochnik, natomiast na III miejscu bieg ukończył Adrian Bochniak. Kolejny medal – brązowy zdobyła Wiktoria Sobocińska w biegu na 1500m , a tuż za nią na IV miejscu uplasowała się Agata Talkowska. Ostatni bieg zawodów odbył się na dystansie 3000m w kategorii juniorów. Blisko medalowej pozycji w tym biegu był Janusz Szymański, który ostatecznie zajął IV miejsce, natomiast Bartłomiej Słowiński dobiegł do mety na IX miejscu.

Gratulujemy.

Info ZSEiT: Robert Koszyk

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Przy młodzieżowej okazji   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-21

Redaktor zamieścił na tym forum ankietę, by ludzie wypowiedzieli się kto ma wprowadzać dzieci (rozumiem, że stopniowo w miarę dorastania) w tajniki seksualności. No i ludzie wypowiedzieli się jak do dzisiaj następująco: że rodzice - 69,15%, że szkoła - 25,75%, że kościół - 5,10%. Razem - 100%. Jak widać, nie ma tu miejsca na żadne "nowoczesne" i "europejskie" zboczeństwa. Zresztą redaktor w swej ankiecie nawet nie przewidział takiej ewentualności i chwała mu za to. Tak że jeśli w okolicznej jakiejkolwiek szkole pojawiłby się jakiś zboczony edukator, najprawdopodobniej rodzice pogoniliby go kijami bejsbolowym i byłaby im chwała za to.. Dawniej byłyby to kłonice ale one dziś już niemodne.


#Tak trzymać młodziaki   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-21

Aż miło popatrzeć, jak się młodzi ścigają. Tylko jedno małe spostrzeżenie z fotki drugiej - zdobywca trzeciego miejsca najbardziej wesoły. Inni jacyś mniej roześmiani albo i wcale. U dziewcząt pierwsze i trzecie miejsce uśmiechnięte. Ale nie ma co się dziwić, po takim forsownym wysiłku nie każdemu chce się jeszcze uśmiechać. Podziwiam wszystkich, wyróżnionych i nie wyróżnionych.


#Sąsiad   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-21

Co się stalo dzisiaj Mirkowi pogotowie go zabrało


#Miły#Sąsiad   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-21

Nie chciałbym mieć takiego sąsiada


#Zz   Ponad 2 tygodnie temu, 2019-03-21

Gratulacje dla Adama.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dawna przygraniczna twierdza Pasłęk (Holland)

Pozostało5 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Wojciechem Kujawskim pt....


Repliki armat staną przy Bramie Młyńskiej

Pozostało14 dni

W sobotę 4 maja czeka nas ciekawe wydarzenie związane z najazdem Szwedów na...


Seminarium w Mariance

Pozostało20 dni

W piątek 10 maja 2019 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się w kościele w Mariance...