Sukcesy lekkoatletów z ZSEiT

dodał 2019-03-21
Sukcesy lekkoatletów z ZSEiT

W dniu 15.03.2019 r. w pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się  Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych.

Tradycyjnie z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, którzy zdobyli łącznie 3 medale ( 1 złoty i 2 brązowe) oraz 3 miejsca w pierwszej „10”.

W kategorii juniorów młodszych, którzy rywalizowali na dystansie 2500m, I miejsce wywalczył  Adam Ochnik, natomiast na III miejscu bieg ukończył Adrian Bochniak. Kolejny medal – brązowy zdobyła Wiktoria Sobocińska w biegu na 1500m , a tuż za nią na IV miejscu uplasowała się Agata Talkowska. Ostatni bieg zawodów odbył się na dystansie 3000m w kategorii juniorów. Blisko medalowej pozycji w tym biegu był Janusz Szymański, który ostatecznie zajął IV miejsce, natomiast Bartłomiej Słowiński dobiegł do mety na IX miejscu.

Gratulujemy.

Info ZSEiT: Robert Koszyk

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Przy młodzieżowej okazji   2019-03-21

Redaktor zamieścił na tym forum ankietę, by ludzie wypowiedzieli się kto ma wprowadzać dzieci (rozumiem, że stopniowo w miarę dorastania) w tajniki seksualności. No i ludzie wypowiedzieli się jak do dzisiaj następująco: że rodzice - 69,15%, że szkoła - 25,75%, że kościół - 5,10%. Razem - 100%. Jak widać, nie ma tu miejsca na żadne "nowoczesne" i "europejskie" zboczeństwa. Zresztą redaktor w swej ankiecie nawet nie przewidział takiej ewentualności i chwała mu za to. Tak że jeśli w okolicznej jakiejkolwiek szkole pojawiłby się jakiś zboczony edukator, najprawdopodobniej rodzice pogoniliby go kijami bejsbolowym i byłaby im chwała za to.. Dawniej byłyby to kłonice ale one dziś już niemodne.


#Tak trzymać młodziaki   2019-03-21

Aż miło popatrzeć, jak się młodzi ścigają. Tylko jedno małe spostrzeżenie z fotki drugiej - zdobywca trzeciego miejsca najbardziej wesoły. Inni jacyś mniej roześmiani albo i wcale. U dziewcząt pierwsze i trzecie miejsce uśmiechnięte. Ale nie ma co się dziwić, po takim forsownym wysiłku nie każdemu chce się jeszcze uśmiechać. Podziwiam wszystkich, wyróżnionych i nie wyróżnionych.


#Sąsiad   2019-03-21

Co się stalo dzisiaj Mirkowi pogotowie go zabrało


#Miły#Sąsiad   2019-03-21

Nie chciałbym mieć takiego sąsiada


#Zz   2019-03-21

Gratulacje dla Adama.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

Pozostało5 dni

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta...


Muzyka polska powraca nad Warmię i Żuławy

Pozostało11 dni

„Muzyka Polska na Warmii i Żuławach” to festiwalowa specjalność...


Muzyka polska na Żuławach

Pozostało11 dni

„Muzyka polska na Żuławach” to letni festiwal Elbląskiej Orkiestry...