9 lipca 2020 Lukrecji, Weroniki, Zenona

Sukcesy młodych piłkarzy Polonii

dodał 2020-02-12
Sukcesy młodych piłkarzy Polonii

Bardzo udane starty zanotowały drużyny rocznika 2007 i młodsi Polonii Pasłęk w turniejach, które odbyły się 8 lutego w Morągu i 9 lutego  w Górowie Iławeckim. Drużyna trenowana przez Mariusza Perlejewskiego w turnieju Paged Cup w Morągu na 9 drużyn zajęła 3 miejsce ustępując jedynie drużynom Sokoła Ostróda  i Żuri Olsztyn. W eliminacjach i fazie grupowej drużyna Polonii pokonała Huragan Morąg ,Żuri II Olsztyn, Sokół II Ostróda i Juniora Świątki awansując do grupy mistrzowskiej. W grupie mistrzowskiej po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach uzyskała wyniki: 1: 2 z Żuri Olsztyn i 0:1 z Sokołem Ostróda zajmując III miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Podkalicki z Polonii Pasłęk. 
9 lutego na turnieju w Górowie Iławeckim drużyna Polonii Pasłęk odniosła same zwycięstwa  tracąc tylko 1 bramkę zajęła 1 miejsce uzyskując wyniki: 2:0 z DKS Dobre Miasto , 6:0 z Cresovią II, 7:0 z Błękitnymi Orneta, 3:0 z Cresovią i 3:1 z Granicą Kętrzyn. Wśród wyróżnionych zawodników statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Dawid Czerniec z Polonii Pasłęk. W drużynie Polonii wyróżniony został także Łukasz Szulago.  Cieszą  wyniki, ale najbardziej cieszy gra i zaangażowanie zawodników. Poziom jaki obecnie reprezentuje drużyna pozwala im na równi  rywalizować z najlepszymi drużynami w województwie. W turniejach drużynę Polonii reprezentowali: Alan Szymborski, Maciej Świderski, Olek Rokicki, Jakub Soroka, Dawid Czerniec,  Łukasz Szulago,  Maks Chojecki, Adam Podkalicki, Julian Chojnacki, Julian Gronkowski, Weronika Dłuska, Kuba Dłusk, Fabian Słowikowski, Szymon Pawelczyk. 
A już w najbliższy piątek drużyna udaje się do Rosji na 3 dniowy  turniej  KIA CUP w Kaliningradzie, gdzie zmierzy się z drużynami z Rosji, Niemiec i Polski. 

ma

 

0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kibic   2020-02-13

Brawa dla chłopaków i trenera !!! Tak trzymać i powodzenia !!!!


#Nick   2020-02-12

Wynik dobry szkoda że w lidze już nie jest tak kolorowo najlepsi grają w PRO TrainUP Ekstraklasie a Polonia tylko w 1 lidze.


#Szczęśliwy#Nick  2020-02-12

Brawo, brawo drużyna i trener. Dziwię się negatywnym komentarzom, ale to raczej zazdrość i zawiść. Jeszcze raz Wielkie gratulacje.


#Rodzic#Nick  2020-02-12

Nick najpierw się dowiedz, a później komentuj. Mieli okazję nawet teraz awansować do ekstraklasy. Ale kto będzie to sponsorował? Wiesz gdzie byłyby wyjazdy itp? Nie wszystkich rodziców stać na to, mam nadzieję że pomyślisz o sponsoringu tych młodych piłkarzy i wtedy będą grali w najwyższych ligach. W czwartek o 16 na orliku sp 1 jest trening, więc idź i zaproponuj to chloakom trenerowi i rodzicom, a zapewniam Cię że będą zadowoleni.


#Nick#Rodzic  2020-02-12

Macie sponsora bardzo hojnego tak to chyba GB i najlepszego trenera więc w czym problem być może brakuje umiejętności i tylko aż tyle.


#Tata małolata#Nick  2020-02-12

Nie uciekaj Nicku,miej jaja i też bądź hojnym sponsorem.A jeżeli jesteś gołodupiec to nie zabieraj głosu.


#Nick#Rodzic  2020-02-12

Przecież już teraz jeździcie do Olsztyna Ostródy Elbląga a w Pro Ekstraklasie gra jeszcze Iława Lubawa Działdowo koszty te same a sponsoring oczywiście popieram podaj konto klubu gdzie należy wpłacić darowiznę ale nie na klub który obecnie nie funkcjonuje profesjonalnie i przejrzyście może powiesz że trener pracuje na umowę w klubie czy może upychacie mu do kieszeni.


#Działacz#Nick  2020-02-12

Droga osobo występująca jako Nick. Powyżej osoby komentujące zaproponowały Tobie udzielenie wsparcia Klubowi. Czekamy na Ciebie w czwartek na treningu o godzinie 16 lub 18. Udostępniony zostanie Tobie numer konta na który będziesz mógł dokonać przelewu. Jak będziesz miał ochotę to do wglądu dostaniesz dokument źródłowy mówiący o rozliczeniach na linii klub - trener. Do zobaczenia.


#Mama grajka#Działacz  2020-02-12

A to tajemnica ten numer konta ??? Opublikować teraz ✌️


#Xyz#Mama grajka  2020-02-12

Na cholerę ci ten numer konta jak i tak nie zapłacisz.


#Tata#Mama grajka  2020-02-12

Zadzwoń Mamuśka to się dowiesz-796030422.


#Dr prawa#Tata  2020-02-12

Ten numer to Ruch Narodowy ??? Chrapan ???


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności