19 września 2021 Januarego, Konstancji, Teodora
Reklama Heops

Świątecznie w POK DANCE

dodał 2012-12-16
Świątecznie w POK DANCE

Tancerze z sekcji POK DANCE pierwszy najważniejszy występ mają już za sobą. Wczoraj podczas spotkania świątecznego dali pokaz swoich umiejętności przed rodzicami. Dla młodych tancerzy był to debiut. Trzeba przyznać, że kilka miesięcy ćwiczeń już przynosi efekty, a jak przyznają trenerzy - wkrótce będzie można pomyśleć o udziałach w przeglądach tanecznych. Co ciekawe tańcem interesuje się również coraz więcej chłopców, którzy najchętniej zapisują się do sekcji hip-hop.

Wczoraj, dzięki zaangażowaniu instruktorek POK DANCE oraz dyrekcji Pasłęckiego Ośrodka Kultury udało się zorganizować specjalnie dla najmłodszych tancerzy spotkanie z Mikołajem. Mimo że do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to już wczoraj w sali POK mieliśmy okazję poczuć niesamowitą atmosferę świąt. Dzieci chętnie brały udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkursach tanecznych, śpiewały kolędy oraz zadawały św. Mikołajowi trudne pytania w stylu: jak możliwe jest to, że jednej nocy odwiedza wszystkie dzieci oraz jak nazywają się jego elfy... W międzyczasie oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali prezenty. 

Warto podkreślić, że na zajęciach tanecznych z najmłodszymi instruktorzy wykorzystują naturalną skłonność dzieci do zabawy, podczas, której wprowadzają podstawowe kroki oraz elementy gimnastyki. Zajęcia pozwalają też pozytywnie rozładować nadmiar energii, ulepszyć koordynację ruchową oraz walczyć z wadami postawy. Taniec sprawia również, że dziecko rozsądnie spędza czas wolny i uczy się, że posiadanie hobby jest ważnym elementem życia codziennego.

awDodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2