15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Światowe Restaurant Guru doceniło polskie ślimaki

dodał 2019-07-25
Światowe Restaurant Guru doceniło polskie ślimaki

Kochani.. nie do wiary! Właśnie przyszło na emalia. Łza się w oku kręci, sami wiecie, na co się porwaliśmy, ślimaki w Polsce..nikt by nie uwierzył! Nagroda według opinii odwiedzających! Dumni jesteśmy, że nasza farma ślimaków Snails Garden i nasz pomysł na Bistro Ślimaka, otrzymał odznakę i rekomendacje!

To wspaniała wiadomość dla Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego, do którego należy Bistro Ślimaka - jest to sieć atrakcji i usług rozproszonych na obszarze Krainy Kanału Elbląskiego.

"Wiecie, że aby ten produkt (*ślimaki - filety Snails Garden) znalazł się na talerzu, musimy o rok wcześniej zająć się jego produkcją. Cały cykl hodowli trwa około 7 miesięcy (+ obróbka mięsa i kruszenie w mroźni, jak dziczyzna )...aby potem w sezonie trafił do menu Bistro Ślimaka..."


*Restaurant Guru to Twój przewodnik w świecie dobrego jedzenia. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych restauracjach i kawiarniach na całym świecie, poznasz lokalne potrawy wybrane dla Ciebie. Kiedy odwiedzasz nowy kraj lub miejsce, chcesz spróbować dokładnie tych potraw, które są serwowane w najlepszych restauracjach w danym regionie w którym jesteś!

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jaaa   2019-07-26

szału nie ma.


#Hodowca   2019-07-26

A jak z płatnościami dla hodowców uregulowane


#Asesor#Hodowca   2019-07-26

Przelewy poszly czekac na kase chyba ze komornik cos zajmie


#Bi   2019-07-25

Byłem dzisiaj, tam jest nawet mini zoo. Gratka za pomysł. Odważyłem się i zjadłem burgera, powiem jakby ktoś powiedział że to ślimak w życiu nie do poznania ,)


#Maria Anna   2019-07-25

błąd błędem ale braeo


# kara na kornerze a kap tiketuje#Maria Anna  2019-07-25

To nie błąd! To nieznajomość języka polskiego. Takim slangiem popisują się małe dzieci. Nie można używać Bóg wie jakiego języka w oficjalnych komunikatach.


#Wrrrrr# kara na kornerze a kap tiketuje  2019-07-25

I wzywać Boga nadaremnie


#Ja   2019-07-25

A ja po prostu GRATULUJĘ! Przeciez to nie konkurs ortograficzny.Chodzi o tresc a nie ...Cieszę się razem z autorem , tak po prostu.Ludzie bądzcie milsi.


#Ortofob   2019-07-25

"przyszło na emalia"....a nie przyszło ci nowobogacki do głowy, że to nijak się ma do języka polskiego?


#Rozśmieszony#Ortofob  2019-07-25

Taki ci u nas klimat, że zawsze coś lub ktoś grasuje. A to czarna Wołga, a to seryjny samobójca a na tym forum zaczął grasować ortofob. Może chłop ma i rację. Wielu z nas zdarza się w pośpiechu, z nieuwagi lub zgoła z lenistwa umysłowego popełniać ortofgaficzne błedy na tym forum. W/w ortofob wyłapuje je i natychmiast przyszpila delikwenta swoim surowym komentarzem. W zasadzie ma rację, mnie też zdarzyło się mu podpaść. Musi ktoś porządku pilnować, więc mu kibicuję.


#Pasłęczanin#Rozśmieszony  2019-07-25

Tylko gdyby pewnie nie ten błąd to nikt by tego nie doczytał hahahaha :) ponadto oficjalny komunikat, a kto to ogląda lub czyta, nie oglądacie reklam?


#Turysta   2019-07-25

brawo! Jadłem burgery, mają smaczek :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności