13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Świetlica środowiskowa Pomost wznawia działalność

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-05-24
Świetlica środowiskowa Pomost wznawia działalność

Świetlica środowiskowa "Pomost" wznawia działalność opiekuńczo - wychowawczą 25 maja. Jednak w związku z Covid -19 nastąpi kilka znaczących zmian. Najważniejsze z nich to ograniczenie liczby podopiecznych przebywających w placówce, wprowadzenie do użytku maseczek, żeli antybakteryjnych i zachowanie odpowiedniej odległości. W razie możliwości pogodowych przebywanie na świeżym powietrzu. Przestrzeganie wszystkich zaleceń dotyczących dezynfekcji i wietrzenia pomieszczeń. Mamy nadzieję, że sytuacja niedługo się unormuje i wrócimy do pracy na wypracowanych zasadach.

md


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Tak tylko pytam   Ponad miesiąc temu, 2020-05-24

Nie dziwi was brak reakcji napoleona na to co się dzieje w Mosirze a szczególnie nad jeziorkiem a już droga kilkadziesiąt metrów z latarniami za 500 tysięcy złotych do prywatnej myjni gdzie ludzie w mieście nie mogą się doprosić drogi od 20 lat mając zrobioną dokumentację i chcą się dołożyć


#Gangus z Mosiru   Ponad miesiąc temu, 2020-05-24

Po to jest świetlica tak samo jak jest parkour prywatne konie które utrzymuje gmina biznes jest biznes kasa w kieszeni emeryta musi się zgadzać.


#Xxxx   Ponad miesiąc temu, 2020-05-24

Po cholerę tam ta świetlica jak nie ma pomieszczeń dla sportowców. Jednak jest po to aby administrator miał z czego utrzymywać budynek - do woli korzystać ze środków z alkoholówki. Jeszcze nie tak dano był zapis w budżecie - ogrzewanie świetlicy - ponad 5 tys. oświetlenie świetlicy - 7 tys. Może przesadziłem z kwotami, może nie ale i tak było to z dziesięć razy większe nisz jej koszt7y. No i jeszcze fuszki dla znajomych królika. Dobrze, że choć tam w środku trawy nie sieli i nie kosili.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności