2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

Sylwetki i Marki 30 - lecia Wolności RP

dodał 2020-01-27
Sylwetki i Marki 30 - lecia Wolności RP

W sobotę 25 stycznia 2020 roku odbyła się w Warszawie Gala Sylwetki i Marki 30 - lecia Wolności RP organizowana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl. Jak co roku wręczano wyróżnienia m.in. w kategorii: samorząd, gospodarka i nauka. Podczas gali przedstawiciele powiatu elbląskiego odebrali Diament 30 lecie Polskiej Transformacji. Powiat reprezentowali w Warszawie m.in. Genowefa Kwoczek – przewodnicząca rady powiatowej i Maciej Romanowski - starosta.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ciekawy   2020-01-27

A co tam robi PSL?


#Bez złudzeń#Ciekawy  2020-01-27

Jak to co? Jak to mówi Milchalkiewicz: "Moczy pysk w melasie"...:)


#Xyz#Bez złudzeń  2020-01-27

To już nie mogłeś się na inny autorytet powołać tylko opuchlaka Michalkiewicza? Kogo kto tam z PSL widzi?


#Rolnik#Bez złudzeń  2020-01-27

Słowa Michalkiewicza pasują jak ulał całej peeselowskiej zgrai. Witos w grobie się przewraca.


#Widziałem#Rolnik  2020-01-28

Szczególnie przewraca się wtedy jak jarkowa hołota tam jedzie szukać głosów


#Rolnik#Widziałem  2020-01-28

Stokroć wolę jarkową hołotę od kamyszowej hołoty. Rozeznałem je dokumentnie na własnej skórze.


#Polska nie dla papraków#Rolnik  2020-01-28

Rozum ci wróci sieroto po komunie jak dotacji nie otrzymasz albo będziesz miał kupca na ziemię po bardzo dobrej cenie a ten nie kupi bo nie spełnia komuszych warunków.


#Rolnik#Polska nie dla papraków  2020-01-29

Aleście się durnie rozpisali w tej swojej euro kołchozowej euforii, tak że świata nie widzicie poza Eurokołchozem i jak żebracy czekacie na ochłapy, jakie Wam spadną do japy. Ja, rolnik dałbym radę i bez tych ochłapów, choć jasne, że za te składki jakie płacimy, to łaski nam nie robią i mi się te ochłapy przydają. Ale jak dobrze wszystko policzyć, to niewiele z tego mamy a nawet tracimy, bo wtrącają nam się i tam, gdzie mają prawo traktatowe i tam gdzie takiego prawa nie mają, tylko je sobie uzurpują. Tylko czy takie głąby jak Wy, to kumacie? Obawiam się, że nic nie kumacie tylko z rozdziawioną gębą słuchacie jakiegoś Timmermansa, czy innej Jourowej zachwyceni, jak to Polsce "dokopują". Tfu! durnie i wyrodki, że też ta nasza Polska Ziemia jeszcze was nosi, choć chętnie byście Ją sprzedali.


#Roman#Rolnik  2020-01-29

Niekoniecznie rację masz. Ja jako były (jaja kobyły) rolnik, który gospodarkę już zdał cieszyłem się z dotacji, które wspomagały mnie w czasie suszy szczególnie. Umiałem dostosować się do ograniczeń unijnych w kwestii produkcji mleka. Nadwyżkę mleka, w postaci śmietany (po użyciu centryfugi), czy innego masła, sprzedawałem miastowym, nie czekając na zachętę ze strony Premiera, który ,w onych czasach, był doradcą finansowym Tuska. Masz rację, że rolnik da sobie radę, o ile zdrowie mu dopisuje. Rolnik jest jednocześnie agronomem, zootechnikiem, weterynarzem, księgowym itd, itp, etc. A jeszcze musi żonę swą zadowolić, dzięki czemu jest dobrze odżywiany, czyż nie? A ona nawet jajkami się zajmuje (nie tylko tymi od kur).


#Rymło mi się#Roman  2020-01-29

Niechaj wiedzą wszyscy z miasta - "chłop potęgą jest i basta!". No bo dokąd, jak głód gniecie? No do chłopa po chleb przecie! A że teraz głodu ni ma? I bez mrozu niby zima? Wszystko może być z nienacka, i mróz ostry i brak placka.


#Róbta co chceta#Roman  2020-01-29

Czyli za Tuska robiłeś przekręty na przekór eurokołchozowi? Nieładnie rolniku-emerycie.


#Kt   2020-01-27

emeryt celebryta lubi się widać lansować....


#Roman#Kt  2020-01-29

Podobnie jak emeryci z PiS, w Semie naszym się lansujący!


#Pytanko#Kt  2020-01-27

Kto jest emerytem?


#Tego chcesz ptasi móżdżku w baraniej głowie   2020-01-28

Jest coraz więcej sygnałów, że środki unijne będą przekazywane krajom członkowskim pod warunkiem przestrzegania praworządności, powstanie międzynarodowe ciało, które będzie musiało dokonać przeglądu przestrzegania praworządności we wszystkich krajach członkowskich. Na podstawie kontroli powstanie dokument, który będzie stanowił podstawę do dalszych decyzji budżetowych.


#Niestety#Tego chcesz ptasi móżdżku w baraniej głowie  2020-01-28

Twórca UE przewraca się w grobie na działalność unijnych polityków. To jest zaprzeczenie idei zjednoczenia Europy.


#Specjalnie nauczyli jarka kopać i wszystko na choo   2020-01-28

Będzie kolejna skarga KE na Polskę do TSUE? Chodzi o przekop Mierzei Wiślanej Komisja Europejska bacznie przygląda się przekopowi Mierzei Wiślanej - jednemu ze sztandarowych projektów PiS. Okazuje się, że ma do niego poważne zastrzeżenia i wszczęła tzw. procedurę przeciwnaruszeniową. Może ona wkrótce skończyć się kolejną skargą przeciwko Polsce do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.


#Zostało im się tylko modlić tylko o co   2020-01-28

W warszawskim kościele ps. św. Andrzeja Boboli odbędzie się msza w intencji Krajowej Rady Sądownictwa. Nabożeństwo to inicjatywa jednej z sędzi KRS, które miało zostać opłacone z prywatnych środków. Msza święta odbędzie się we wtorek o godzinie 9. - Członkowie Rady prywatnie zamówili tę mszę, ja się na nią wybieram - powiedział wicerzecznik KRS sędzia Jarosław Dudzicz w rozmowie z portalem Onet.pl. Jednocześnie zaznaczył, że nie wie, ilu członków KRS będzie uczestniczyć w nabożeństwie. Podkreślił również, że uczestnictwo jest dobrowolne. - Inicjatywa wyszła od członków Rady, zostało to ogłoszone, pracownicy zostali poinformowani i msza będzie - dodał Dudzicz. Z kolei szef KRS Leszek Mazur zapewnił, że msza została opłacona z prywatnych środków i "na pewno nie były to fundusze Rady".


#Co staremu dziadowi za 400 tysięcy zależy   2020-01-28

"Doszliśmy do ściany i musimy się zastanowić" - stwierdził w RMF FM lider Porozumienia Jarosław Gowin. Te słowa o reformie sądownictwa nie przypadły do gustu Stanisławowi Karczewskiemu z PiS. - Nie zgadzam się z panem premierem Gowinem - zaznaczył w radiowej Jedynce. Karczewski podkreślił, że "Polacy oczekują zmiany w wymiarze sprawiedliwości". - Te zmiany są potrzebne. Musimy tutaj mieć jeszcze większą determinację i być jeszcze bardziej stanowczy - stwierdził.


#Nick   2020-01-27

Płacą składkowe, to im się odznaczenie należy, a co!


#Pytam#Nick  2020-01-28

za piniondz majo?


#Mieszkaniec   2020-01-27

Gratulacje Panie Starosto. Oby tak dalej!!!


#Capucino   2020-01-27

Panie Starosto szczere gratulacje !


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności