1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Pasłęk

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-16
Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Pasłęk

Burmistrz Pasłęka informuje, że Urząd Miejski w Pasłęku zamówił maseczki ochronne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Naszej Gminy. Maseczki w pierwszej kolejności będą przekazywane osobom z grupy ryzyka. Do akcji Urzędu przyłączyła się również Fundacja Firmy Veolia Północ Sp. z o.o., która przekazała 500 szt. masek ochronnych.

Pasłęczanie, którzy nie posiadają maseczek i nie mają możliwości ich zakupienia, mogą je odebrać w punkcie odbioru zorganizowanym przed Urzędem Miejskim w Pasłęku. Odbiór maseczek będzie możliwy od 15 kwietnia 2020 od godziny 13.00. W pierwszej kolejności maseczki przeznaczone będą dla osób szczególnie narażonych na zakażenie koronawirusem, czyli seniorom i innym osobom z grupy wysokiego ryzyka. Dla osób niesamodzielnych wymagających stałej opieki maseczki przekaże MGOPS.

Ponadto informuję, że wszystkie szkoły i placówki oświatowe przygotowują maseczki ochronne dla swoich podopiecznych, uczniów, wychowanków, a także pracowników. Szczegółowe informacje dostępne na stronach internetowych i facebookach poszczególnych szkół i przedszkoli.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#MarekChrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-04-19

wolna-polska.pl BILL GATES: RELIGIA KATOLICKA MOŻE BYĆ NA ZAWSZE ZAWIESZONA [WIDEO] – Wolna Polska – Wiadomości Apokalipsa, Kościół i cerkiew, NWO, Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" Bill Gates od 17 minuty i 40 sekundy filmu przepowiada, że być może religia katolicka zostanie zakazana, dopóki ... wszyscy nie będą mogli otrzymać certyfikatu, że otrzymali szczepionkę. (Tę którą opracowują w jego laboratoriach w których wynaleziono Covid 19 i sprzedano Chińczykom do dalszego dopracowywania szczepionki na HIV, przy okazji "wypuszczając" trochę Covida 19. Mój przyp.) Mówi o zawieszeniu masowych zgromadzeń na 18 miesięcy lub na zawsze!


#Może tak zrozumiesz#MarekChrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-19

Paszoł won, wychowanku bolszewickiej armii!


#Zainteresowana   Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Proszę napisać gdzie mogę kupić maseczki 7zl to drogo rękawiczki 100szt za 120zl to drogo płyn do dezynfekcji 125mil 56zl to drogo


#Zorro#Zainteresowana  Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Maseczkę można uszyć/zrobić/ samemu, zamiast rękawiczek gumowych można kupić foliowe 7 zł/100szt. a płyn też można zrobić w prosty sposób, rozcieńczając 200ml spirytusu/można dodać jakiś aloes, olejek z drzewa herb./. I gitara.


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Pyskówka trwa w najlepsze. Nie dyskusja tylko pyskówka, bo dyskutanci z braku kultury używają wyzwisk. Zamiast kultury - wyzwiska. I to ich dyskwalifikuje tym bardziej, że prawdziwa dyskusja jest potrzebna, bo rząd, choć działa na ogół prawidłowo, to popełnia też i błędy, które trzeba wytykać. Ale nie po to, by udowodnić, że jest zły i trzeba go od razu odwołać, tylko po to, żeby się opamiętał i nie popełniał błędów. Odwołanie czy obalenie rządu, jak chce opozycja - jest nierealne więc potrzeba nam tylko wytykać rządowi błędy, niedociągnięcia i głupotę, jeśli taką popełni. I dlatego dyskusja powinna być na poziomie by coś poprawić a nie by dokopać znienawidzonemu przeciwnikowi.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Jest jeszcze jedna kwestia z tym związana. Zwolennicy PiSu, bronią rządu do upadłego, nawet jeśli ten rząd zrobi coś źle. A przeciwnicy też z kolei krytykują rząd za wszystko i nie chcą dostrzegać jego dobrych posunięć. I jedni i drudzy nie szanują PRAWDY, tylko bronią swojej strony, nie zważając, czy mają rację. W ten sposób nigdy w niczym się nie pogodzimy i to jest zagrożeniem dla nas, bo w trudnym czasie, jaki nadchodzi potrzeba nam pewnego zjednoczenia, żeby nie upaść całkowicie i nie zejść ze szczętem na dziady - jako rodziny, jako społeczność, jako Naród.


#Szkoda słów#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Nudzisz się, to znajdź sobie lepsze forum do wypisywania pseudowykładów.


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

My Polacy mamy swój rozum ale nie szkodzi nauczyć się też czegoś od innych. Np. Trump głosi - Ameryka first, Ameryka przede wszystkim. My też powinniśmy głosić - POLSKA NA PIERWSZYM MIEJSCU a nie Unia Europejska, która zresztą okazuje się w trudnych chwilach prawdy - niewydolna. I nie tylko głosić ale tak postępować. Tylko musimy kurczowo trzymać się jednej rzeczy - PRAWDY. Bez niej nie wygramy, bo w walce na kłamstwa zawsze przegramy, gdyż inni w tej kategorii zawsze byli, są i będą od nas lepsi. Walczmy więc w kategorii dla nas korzystniejszej, by mieć szansę na sukces.


#Sędzia boczny#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Przegrałeś 1:8


#Zniesmaczony#Sędzia boczny  Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

W Pasłęku tak już jest. Tu zachwyt Eurokołchozem wciąż trwa.


#NN   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Szumowski oświadczył pytany przez dziennikarza o czas odwołania noszenia masek, że będziemy je nosić do czasu wynalezienia szczepionki. Orwell się nie umywa do tej bandy arogantów, którym łatwo rządzić baranim społeczeństwem. Kto kręci deal na maskach?


#J73#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Toruńczyk. 10 zł za maskę i 20 za przyłbicę w swoim kiosku.


#NN#J73  Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

On to na wszystkim kręci lody. I tzw. bogobojne ludzie, niczym barany prowadzone na rzeź, płacą jak za zboże.


#Musieliśmy dać zarobić Chińczykom i Ukraińcom#NN  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Sprowadzili 80 ton chińskiego g. które nie nadaje się do szpitali i wypuścili na rynek. Czemu dopiero od wczoraj nakaz maseczek? Czemu chwalą się ile zachodu i 12 mln euro kosztowało sprowadzenie tego szajsu a Czesi w ramach programu NATO to samo dostali za 4 mln. Kulczykówna na drugi dzień LOT-em sprowadziła 65 ton.


#Czytaj ze zrozumieniem#Musieliśmy dać zarobić Chińczykom i Ukraińcom  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Czesi na sprowadzenie maseczek też z Chin wykorzystali samolot NATO. Natomiast fundacja p.Kulczyk łącznie w czterech tranportach sprowadzi 57 ton sprzętu medycznego. Po co kłamiesz lemingu?


#Do pisoidalnego patrioty idioty#Czytaj ze zrozumieniem  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Ale jednemu nie zaprzeczasz: Kulczykówna daje zarabiać LOT-owi a nie Ukraińcom. I nie pieprzy farmazonów ile to trzeba było przeszkód pokonać i znajomości wykorzystać żeby Ukraińcy łaskawie ten samolot dali. Czemu Polska nie skorzystała z opcji NATO tylko zabuliła trzy razy więcej?


#Hej#Do pisoidalnego patrioty idioty  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Jak to czemu, pisopajace nie mogli by witać takiego samolotu bo jak kłaniać się przed, samolotem NATO , jak coś takiego pokazać ciemnocie w TVPis, jeszcze by polubili ten zgniły, nie pisobolszewicki zachód


#Powinno wystarczyć#Do pisoidalnego patrioty idioty  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Artykuł w money.pl z 10.04. autor K.Bagiński. Warto poczytać przed zrobieniem z siebie głupka.


#Optymista#Hej  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Albo nie rozumiesz, albo kłamiesz. Ani Polacy, ani PiS nie mają nic przeciwko NATO, przeciwnie - widzą w nim obronę przed Rosją zwłaszcza w jego najsilniejszym elemencie, w USA. Natomiast PiS i myślący Polacy mają wiele przeciwko UE, stronniczej i wrogiej wobec Polski organizacji międzynarodowej, która rości sobie prawo do działań, które nie są zapisane w traktatach.. A jeśli chodzi o ten konkretny lot, to rzeczywiście nie wiadomo dlaczego zdecydowano się dać zarobić Ukrainie a nie LOTowi. Rząd powinien to wyjaśnić obywatelom.


#Mati   Ponad miesiąc temu, 2020-04-18

Niech żyje Napoleon i jego gwardia (radni)


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Ma rację Optymista. Czas zakończyć ten rejwach wokół postępowania rządu i p. posła Kaczyńskiego w sprawie koronawirusa. Jeden drugiemu chce dopiec i po cholerę to czyni. W tym momencie najważniejsze są wybory prezydenckie, jak orzekł, pośrednio p. poseł Kaczyński. Skutecznie ukrył Maciarewicza ( czy jakoś tak ) i wyniki Jego śledztw odnośnie bombek, chociaż tenże, zapewne, chciał dostać się do tłumu towarzyszy otaczających p. posła Kaczyńskiego w czasie uroczystości na Pl. Niepodległości, Obecnie Pl. Piłsudskiego.


#Nakaz   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Zamiast wyborow korespondencjnych , pasożyty powinni maseczki wysłać!!!


#He he#Nakaz  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

No i co z tego, że mi "pasożyty" wyślą nawet i za darmo, jak to i tak "z moich podatków" a nie z ich prywatnych kieszeni? To co mi za łaska?


#Chałturnik z profilem zaufanym#He he  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Dostałem zwrot podatku, pomniejszony o koszty pocztowe. Jak będę płacić podatek to też odliczę koszty wysyłki, tyle że nie wiem jak to zrobić bo wysyłam elektronicznie.


#Murzynek łasy na świecidełka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Veoila niech się zajmie tym do czego została powołana. Miasto za bezdurno oddało PEC a teraz ludzie z monopolistą się bujają. I jeszcze burmistrz udaje, że dużo może w Veoli pomóc z załatwianiem spraw.


#Ale my kupiliśmy primasort   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Europejskie rządy ośiadczają, że tony środków medycznych sprowadzonych z Chin wielkim nakładem sił i środków nadają się jedynie do wyrzucenia.


#Witam   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

No kurza noga, to państwo powinno zaopatrzyć nas wszystkich obywateli w maseczki a nie spychać to na ludzi - to wstyd żebyśmy sobie sami szyli i ratowali się jak mogli, wiadomo że nie każdy wie jak ma być "skonstruowana" maseczka i jak ją uszyć, przecież to nie majątek zakupić takie maseczki, nie tyle wydają na limuzyny, ochrony i inne bzdety, to nie obywatel zapieprzył sprawę z wirusem, to minister zdrowia powinien zabezpieczyć nas wszystkich, by ratować ludzi, my płacimy podatki jak również na Służbę Zdrowia więc nam się to należy jak psu micha. Oczywiście Rząd myśli ale o sobie i mamy co mamy.


#Rozśmieszony#Witam   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

"Niech dadzą" - taka roszczeniowa postawa wykształciła się u wielu ludzi. A jak już coś "dadzą", to zaraz jest następna pretensja - "dali z moich podatków". I tak źle i tak niedobrze.


#Darmochaaaaaa#Witam   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Przyszło Ci do głowy, że jest to towar deficytowy?? Polaczki jak zwykle tylko na darmochę liczą. A z tą konstrukcją maseczki chyba też lekko przesadziłeś. Instrukcję zrobienia kanapki też trzeba wysłać komuś?? Kup sobie maskę, albo uszyj, a jak nie to stań w kolejce i weź darmochę, ale nie rób tu z siebie błazna...


#L ski#Darmochaaaaaa  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Powiem tyle faktycznie jak to ktoś określił - tempa dzida bo albo nie wiesz z czego musi być uszyta maseczka żeby chociaż jako tako ochroniła Cię od wirusa albo udajesz chjraka ze juz wszystko wiesz - deficytowy to możesz być ty - widać że nie jeździsz za granicę dlatego g... wiesz i głupio medrkujesz


#Darmochaaaaaa#L ski  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

No widzę, że doskonale znasz historię moich zagranicznych wyjazdów służbowych i prywatnych podróży. Śmieszne są takie wypowiedzi... Jakby maseczki nie były towarem deficytowym, to nie płaciłbyś 10-20 zł za sztukę, ale najwyraźniej trudno jest Ci to pojąć - nie moje zmartwienie. Według zaleceń rządu wystarczy zasłonić usta i nos. Można to robić choćby szalem czy chustą, więc nie snuj tu opowieści o specjalnych materiałach. A jak sięgniesz pamięcią do początków epidemii w Polsce, to może przypomnisz sobie, że wtedy maseczki zalecane były tylko chorym. Nawet WHO też takie zalecenia wydawało. Także nakręcaj się dalej ściemą o przydatności tych maseczek...


#Dostał 500 plus na wojaże i szczeka#L ski  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Światowiec tempa dzida się znalazł który gdzieś na stoku za granica nabył wiadomości o maseczce. Żenada.


#Memento Mori u   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Przecież te szyte maseczki to kpina , szyją je ze starych prześcieradeł , onuc i starych gaci .One nie mają żadnego atestu sanepidu ! Tylko patrzeć jak jakiś domorosły konstruktor zacznie robić respiratory ze starych odkurzaczy ? Cyrk na kółkach !!!


#Mama#Memento Mori u  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Nie kupuj masek niewiadomego pochodzenia bo są o 1zltansze


#Ja#Memento Mori u  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Proszę nie obrażać tych osób które nie szyły z materiałów starych czy zużytych.Znam niejedną osobę która szyla tylko z nowego,czystego materialù-czyściutkie,wyprasowane i perfekcyjnie uszyte trafiały do szpitala w Elblągu i Pasłęku


#Lubię pomagać #Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Polacy potrafią tylko krytykowac. Ten który tak bardzo krytykuje szyjacych maseczki pewnie palcem nie ruszyl, żeby pomóc. I proszę nie obrażać osób szyjacych maseczki. Są osoby, które za wlasne pieniądze kupywaly materialy i szyly tylko z nowego.


#Optymista#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Powstało tu jakieś nieporozumienie, które lepiej wyjaśnić, niż się kłócić. Przecież na początku akcji było tu czyjeś wezwanie, by ofiarować nawet używane prześcieradła do szycia maseczek. To niefortunne wezwanie zaowocowało nawet kilkoma brzydkimi komentarzami. Nie ma co dalej wzajemnie się boczyć na siebie, bo i po co?


#Mama#Lubię pomagać   Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Osoby które szyja maseczki i sprzedają po 5zl gardzę nimi


#Optymista#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Chciałem, żeby zakończono te wzajemne, często obraźliwe wpisy ale sześciu osobom to się nie podobało. Dlaczego?


#Więcej#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Już siedmiorgom.


#Pytam#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Jesteś seniorem, który oczywiście ma się za wiecznie młodego, bo pitolisz niemiłosiernie. Taka upierdliwa mentalność, zaczynając od nicka.


#Marek Chrapan   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Żadne "maseczki" materiałowe nie są w stanie zatrzymać koronawirusa wielkości 1 mikrona ani podczas wdechu, ani wydechu, kaszlu. Jest to wymysł "rządzących" dla zajęcia czymś "ciemnego luda" by nie spanikowali. Nawet te "maseczki" sprowadzane w mln szt. z Chin (FFP2) tylko częściowo zatrzymują wirusy. Do tej pory są tylko dwie maski blokujące koronawirusa - FFP3 i N95 wykonane z polipropylenu i podobnych tworzyw oraz zabezpieczone filtrami. Reszta jest szajsem propagandowym


#Pytam#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

Admin: Co robi tutaj wpis naczelnego idioty Pasłęka?


#Stachu#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-17

N95 i FFP2 to jest to samo, 95% skuteczości. FFP3 99%.


#Zbyszek#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Lepsza ta maseczka i inne zamienniki niż śpij spokojnie i ciesz się wiosną.


#Sarna 55   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Czy to maseczki jednorazowe czy wielokrotnego użytku ?


#Grodzka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Mam pytanie jak gmina z burmistrzem Na czele zamierza pomagać Przetsiebiorcom


#Woźna   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

To wszystko świadczy o tym, że pora na zmiany na stanowisku burmistrza i świty. To co się u nas dzieje wola o pomstę do nieba. A zwłaszcza w szkołach!!!


#NN#Woźna  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Będę wybierać do końca świata: naczelnego i dyrektorów szkół. Ręka rękę myje, za uszami dużo.


#Wnerwiony#Woźna  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Rozsądni ludzie w naszej gminie już od paru lat o tym mówili ale czy ktoś ich słuchał? Większość nie słuchała i dopiero dziś przekonała się, że ma złego gospodarza.


#Wróg długu#Wnerwiony  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Jeszcze bardziej przekona się, jak trzeba będzie spłacać długi, niefrasobliwie zaciągnięte na konto gminy.


#Optymista#Wróg długu  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

KAŻDA WŁADZA, ale to każda, choćby najuczciwsza, która długo trwa i NIE MA NAD SOBĄ KONTROLI, D-E-M-O-R-A-L-I-Z-U-J-E SIĘ. Dlatego mądrzy ustawodawcy ograniczają ilość kadencji. Dodatkowo w Polsce, po komunistycznym braku władzy samorządowej, gdy ją wprowadzono - wyszło na jaw, że polskie społeczeństwo oduczyło się mądrości samostanowienia i przy początkowym braku ograniczenia ilości kadencji władzy samorządowej tak szybko powstały różne lokalne sitwy. Dopiero wprowadzenia przez PiS dwukadencyjności w samorządach, możemy się spodziewać stopniowej poprawy władzy samorządowej.


#Smutny#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Chyba bardziej zdemoralizowanej wladzy,tej centralnej, wtym kraju jeszcze nie było. Obecne majstrowanie z prawem i z konstytucją zmierza do tego ze niedługo bedziemy mieli drugą Koreę. Polska i polacy jeszcze nigdy nie byli tak podzieleni.


#Wesoły#Smutny  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

A nie smuci Cię, że napisałeś "polacy" zamiast Polacy?


#Ciekawy#Smutny  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

A którą Koreę będziemy mieli niedługo, Północną czy Południową?


#Cierpliwy#Smutny  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Tak Ci w głowie namieszali, że aż czytać hadko. Opamiętaj się, porozmawiaj z ludźmi rozsądnymi, może Ci się w głowie ułoży prawidłowo.


#Hahaha   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Dla mieszkańców miasta i gminy Pasłęk, ale odebrać je będą mogli jedynie Pasłęczanie, bo ktoś zapomniał, że w związku z zakazem przemieszczania się, zawiesili wszystkie połączenia i nikt z poza Pasłęka maseczki od wspaniałomyślnego włodarza nie dostanie. Brawo! Popieram wszystkich, którzy mówią o maseczkach do skrzynki. Duże miasta, jak Olsztyn dały radę, a Pasłęk jak zwykle w d...


#Wrrrrr#Hahaha  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Gmina Rychliki rozdawała po wioskach, gmina Godkowo - do skrzynek pocztowych wrzucali i wydaje mi się to najlepszym sposobem na ich przekazanie.


#Mieszkanka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Super super super dla Pana burmistrza za zorganizowanie takiej akcji dziekujemy


#Starucho#Mieszkanka  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Durna babo, widać jak ty nic nie rozumiesz jesteś jak ta tempa dzida.


#NN#Starucho  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Może to ironia, chociaż nie podejrzewam.


#Nick#Starucho  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Do swojej mamy tez mówisz durna babo? Fajna patola :)


#Zaoczna podstawówka#Starucho  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

TEMPA ??? Starucho, do szkoły było pod górkę ? O wychowaniu nie wspomnę.


#Aaa#Mieszkanka  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

tylko te info wczoraj powinno byc a nie dzis, czy dzis jeszcze beda maseczki?


#Bbb#Aaa  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Bylo na www.paslek.pl


#Nivea   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Zamiast dawać to mogli by uczyć jak używać. Stoję w kolejce. Stoi też mamusia z dorosłą córka. I obydwie to maseczka w dół, to gmera paluchami po niej. Zdejmuje, zakłada. Brakowało tylko by pot z czoła nią obtarla.


#Rymło mi się#Nivea  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Nie poradzą profesory, kiedy w głowie same wiory. Nie pomoże i nauka, kiedy w głowie pustka stuka.


#Władek   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Może Wielebni by zorganizowali jakąś pomoc dla swoich parafian,a nie tylko taca i taca na kwiaty i remonty świątyń.


#Atomizer   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Jak zadbać o maseczkę wielokrotnego użytku, można ją wyprac włożyć do piekarnika najlepiej do naczynia żaroodpornego, ustawić twmperature na 70 st. i pozostawić na 30 min. Mamy w ten sposób wysterylizowaną maseczkę.


#Mieszkanka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Skoro nasz rząd wprowadził nakaz noszenia maseczek to powinny być dane za darmo dla wszystkich mieszkańców a nie tylko dla wybranych osób.


#Memento Mori   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Do ja ! Trzeba było te maseczki jeszcze wykrochmalić ! Mogły one trafić nawet do Watykanu i tak w Szpitalu ich nikt nie będzie nosić bo nie mają atestu sanepidu !!! Rząd Francji zamówił 2 miliardy masek , mówi Ci to coś ? Ogarniasz tą iloś swoim umysłem?


#Ela   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Maseczki powinien dostać każdy mieszkaniec Pasłęka do skrzynki pocztowej .Podkreślam raz jeszcze KAŻDY MIESZKANIEC PASŁĘKA. Taka maseczka powinna być szczelnie zapakowana. Olsztyn 5x większy od Pasłęka wszyscy mieszkańcy dostali maseczki do skrzynki pocztowej .Braniewo wszyscy mieszkańcy dostali maseczki do skrzynki pocztowej. Więc nie wiem czy z decyzji burmistrza należy się cieszyć? Rychło w czas z tymi miseczkami.


#Ela chyba po kursach tvp 5 czy 15 co za różnica#Ela  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Według danych GUS z 31 czerwca 2018 roku, Olsztyn ma 173 125 Według danych z 1 stycznia 2018 Pasłęk liczył 12 298 mieszkańców .


#Zico   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Burmistrz miał dobrą okazję, aby w końcu wręczyć mieszkańcom coś pożytecznego, coś bardzo potrzebnego. Na przestrzeni lat widzieliśmy tysiące medali, setki pucharów, dziesiątki tablic, kamieni. Zawsze było z pompą! A w tych trudnych czasach, gdy wirus rozprzestrzenia się od ponad miesiąca Pan Burmistrz zaprasza samodzielne osoby z grupy ryzyka z całej gminy na spacer pod zamek. W innych miastach mieszkańcy nie byli poddani segregacji,czy tylko wszyscy dostali maseczki do swoich skrzynek pocztowych. Można sobie darować medale do końca roku i kupić dla każdego mieszkańca maseczkę ochronną!


#Senior#Zico  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Świetny komentarz. Bingo. Co za Miś wymyślił taką maseczkową organizację. Czysty boreizm.


#Dr prawa#Zico  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Tak wygląda prawdziwy gospodarz w czasach trudnych zachowuje się jak tchórz ukryty za zamkniętymi drzwiami razem ze swoim nadwornym fotografem.


#Chińczyk   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Kolejki nie ma a spacer się przyda, ciągłe narzekanie.


#Emeryt#Chińczyk  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

OBYWATELU, ZOSTAŃ W DOMU.


#Nowe   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Wrzucić do skrzynki i zglowy tak jak wszędzie robią


#Ewa#Nowe   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Pewnie mało mają.


#Dr Kilder   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

To jest chore. Jak do sklepu do gonicie i stoicie w kolejce. A tu proszę do domu dostarczyć. Kabaret.


#Maria   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Maseczkę od Miasta powinien dostać KAŻDY!!! jego mieszkaniec. Maseczki odpowiednio zapakowane(zabezpieczone) należy dostarczyć do skrzynek pocztowych. P. Burmistrzu prosimy o takie rozwiązanie.


#Kupiłam sobie maseczkę#Maria   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Ja od nikogo nie oczekuję maseczek i jeszcze, żeby mi przynosili. Kupiłam całej mojej rodzinie po 2 sztuki za 5 zł. Dajcie spokój. Kupcie sobie!


#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

nie ma kolejek, czego marudzicie, dają to bierzcie


#Seniorka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Ciekawa dystrybucja maseczek.Poruszanie się jest ograniczone , a trzeba urządzić spacer , postać w kolejce za maseczką a przy okazji może złapać koronowirusa . Czy dystrybucja nie powinna się odbyć np poprzez skrzynki pocztowe?


#Kiepasa #Seniorka  Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Dokładnie! Nikt nie przemyślał tego, że znając pasłęcki, zachłanny lud kolejka będzie tworzyła się już od godziny 10. Zawsze to pretekst, żeby wyruszyć z domu. quo vadis pasłęk?!?!?!?!?!


#Zz   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

Szkoda tylko że placówki oświatowe same muszą zadbać o materiały do uszycia tych maseczek.


#Dr   Ponad miesiąc temu, 2020-04-16

No niestety jaki gospodarz taki pomysł...


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności