21 kwietnia 2021 Anzelma, Bartosza, Feliksa
Reklama Heops

Szczepienia – nadzieja w Chińczykach

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-03-03
Szczepienia – nadzieja w Chińczykach

Akcja szczepienia naszego społeczeństwa przeciwko covid przebiega jak po grudzie. Nie dość, że brakuje szczepionek, to do tego dochodzi jeszcze totalny bałagan organizacyjny i ciągłe zmiany priorytetów. Sukcesu medialnego z akcji szczepienia nie zrobi nawet Kurski. W kraju zaszczepiono do tej pory 3,35 mln obywateli w tym 1,192 mln drugą dawką. W województwie warmińsko – mazurskim (info. z 20 lutego) szczepieniu poddało się 88,5 tys. mieszkańców. W powiecie elbląskim liczba zaszczepionych wynosi 2628 osób plus 783 osoby z drugą dawką.

Nadzieją na poprawę sytuacji mają być rozmowy pana Dudy z Chińczykami. Oprócz szczepionek chińskich jest podobno szansa na szczepionkę rosyjską sputnik. Szczepionki te nie mają niestety certyfikatów UE. Jeżeli dojdzie do sprowadzenia preparatu z Chin, pierwszą osobą, która podda się szczepieniu powinien być lokator Belwederu.

jp

 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • Michas
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-03

  Panie JP zaszczepiłeś się poza kolejnością i POnarzekać . Ponarzekać na rząd ,na sąsiada, na pogodę na politykę na żonę na śnieg na mróz na deszcz na dzieci na starców na młodych na życie na pracę ,a morał z tego to typowy nieudacznik.

  swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-03

  Państwo Środka zamierza zacieśniać relacje w ramach porozumienia "17+1". "Chiny będą promować zwiększenie importu wysokiej jakości towarów rolno-spożywczych z Polski poprzez tworzenie mechanizmów współpracy pomiędzy Chinami a Europą Środkowowschodnią" ....a w Polsce nadprodukcja żywności. Jeszcze pamiętam chińskie konserwy - sama słonina.

  swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-03

  I tu się sprawdza scenariusz antyszczepionkowców: "chcą nas wytruć"

Żwirownia 1140 px
nasza2