19 września 2021 Januarego, Konstancji, Teodora
Reklama Heops

Szczepienia przeciwko COVID – 19

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-08-03
Szczepienia przeciwko COVID – 19

8 sierpnia 2021 roku (niedziela) w ORATORIUM św. Jana Pawła II przy kościele
św. Bartłomieja, plac świętego Wojciecha 11
ponownie działać będzie punkt szczepień organizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień jako Punkt Szczepień Powszechnych Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Pasłęku.

Szczepienia odbywać się będą bez konieczności wcześniejszej rejestracji w godzinach
od 8:00 do 14:00 jednodawkową szczepionką Vaccine Janssen firmy Johnson & Johnson, dedykowane osobom powyżej 18 roku życia.

06 sierpnia 2021 roku (piątek) możliwe będzie również szczepienie bez wcześniejszej rejestracji
w godzinach od 8:00 do 14:00 w Punkcie Szczepień Powszechnych w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku, ul. Zwycięstwa 28 szczepionkami dwudawkowymi: Comirnaty firmy Pfizer i Vaxzevria firmy AstraZeneca oraz jednodawkową Vaccine Janssen firmy Johnson & Johnson.

Przypominamy również o możliwości rejestracji na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych w innych terminach pod numerem telefonu 505 112 992.

Serdecznie zapraszamy


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

 • Pis pisiora pisiorem pogania
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-04

  Paslecka patologia kłóci się o szczepienia...aż nie do uwierzenia Przecież wy poza jeziorkiem biedronka i grillem w ogródku u siebie lub sąsiada życia nie macie !!!! Więc czy się zaszczepicie czy też nie na Wasze nudne i wyjałowione życie to nie ma wpływu.

  • Zwyrol Pis pisiora pisiorem pogania
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-04

   Zainwestuj w interpunkcje synku, bo sam wyglądasz na takiego, dla którego szczyt możliwości to tanie piwo z biedronki i grill za chlewem :D

  • Pis pisiora pisiorem pogania Pis pisiora pisiorem pogania
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-04

   A gdzie twoja interpunkcja?? Typowy Janusz którego jedyna możliwość to zwrócenie uwagi komuś nie patrząc na swoje błędy. Juz się wysiliłeś intelektualnie??chciałeś zabłysnąć to mogłeś posypać się brokatem bo tutaj jedynie zrobiłeś z siebie idiote,ale nie ma co się dziwić, patola z pasleka najpierw pisze a pozniej dopiero myśli.

  pogrzeb
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

  W kolejnym artykule napisane jest, że osoba zmarła w styczniu a pogrzeb w sierpniu. Czy to nie pomyłka jakaś???

  JaToJa
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

  A ktoś wie, czy w punkcie LO będzie możliwość wyboru szczepionki, która ma być wstrzyknięta, czy losowo podają?

  • tojasnejakdwarazydwa JaToJa
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Naprawdę nie słyszałeś o loterii szczepionkowej??

  zzamiedzy
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

  Wyskoki antyszczepionkowców mogą wiązać się z tym, iż obecnie ich świat „odrobinę się zawala". – To są słabi ludzie, którzy nie rozumieją, jak funkcjonuje świat, nie mają podstawowej wiedzy. A badania pokazują, że szczepienia przeciw COVID-19 – zresztą jak każde inne – po prostu działają. Nie udaje im się przekonywać w internecie, więc wychodzą na ulicę i próbują się bronić. Stosowanie przez nich tych quasi terrorystycznych metod oznacza, że są wyjątkowo słabi i nie mają już żadnych innych argumentów, poza siłą i przemocą.

  • zzamoscia zzamiedzy
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Dokładnie, dlatego gdy tak bardzo zaczęło spadać zainteresowanie szczepionkami, GP często o tym wspomina, ich świat wali się coraz bardziej i wpadli w furię. Jak sądzę nie jesteś zaskoczony, że nie zatrzymali na gorącym podpalacza z Zamościa, mino że operator monitoringu, cały czas go obserwował. Dodam tylko, że Zamość ma około 60000 mieszkańców i odpowiednią ilość policji do zapewnienia im bezpieczeństwa , a zamojska starówka jest wielkości Młynar i jest wyspą oddaloną wokół od reszty miasta 200-300m. Świadczy to ewidentnie o nieudolności państwowych służb lub o twoim nieudolnym łączeniu faktów.

  • bogdan zzamiedzy
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Mówisz, że szczepionki sa bezpieczne. powiedz to dla tych kilku tysięcy osób, które mają ciężkie powikłania po tej bezpiecznej szczepionce. O śmierci nie wspomnę!

  • bogdan zzamiedzy
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Tak dla przykładu podam jeden z NOP z ostatnich dni, NOP-y można sobie sprawdzić na stronie ministerstwa. Zaczęli szczepić dzieci i doszły NOP dziećmi, które lądują w szpitalu z zapaleniem mięśnia sercowego. Wiec twierdzenie, ze sa one bezpieczne to trochę niepoważne "zapalenie mózgu, niedowład prawostronny, okresowe prężenia, stan po napadach drgawek, hospitalizowana" kolejny NOP "zaburzenia równowagi, zaburzenia orientacji auto i allopsychicznej, zaburzenia mowy, pamięci." Dzieci tez już maja NOP "temeratura 38,0-38,4, Zapalenia mięśnia sercowego-podejrzenie, dodatnie tropniny, bez upośledzenia funkcji mięśnia sercowego w badaniu echokardiologicznym. Hospitalizacja -Szpital im. K. Jonschera w Poznaniu Oddział VI Nefrologiczny, Kardiologiczny, Prdiatryczny

  • Raczej zzamiedzy
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-04

   A teraz opisz tych niezaszczepionych kilkunastu zmarłych tylko w ostatnim tygodniu i tych 37 pod respiratorami z rurami w przebitej tchawicy, w pieluchach, leżących na brzuchu tygodniami i walczącymi o każdy łyk tlenu i w 80% przegrywających tą walkę.

  • bogdan zzamiedzy
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Ciekawe czy osoba która mnie zminusowała, tez by tak zrobiła, gdyby podobny NOP wystąpił w jego rodzinie, albo dotknęło by jego dziecka

  COVID
   Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

  Informacja z ulotki tego specyfiku "Ta szczepionka została warunkowo dopuszczona do obrotu. Oznacza to, że oczekuje się na więcej danych dotyczących tej szczepionki. Europejska Agencja Leków dokona co najmniej raz w roku przeglądu nowych informacji o tej szczepionce i w razie konieczności treść tej ulotki zostanie zaktualizowana."

  • zzamiedzy COVID
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   sp...dalaj ze strony!

  • wolny wybór COVID
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-03

   Ty spadaj, fanatyku szczepionkowy. Jest wolność wyboru więc szanuj wybór innych, tym bardziej ,że mimo twego uwielbienia do szczepień dalej możesz roznosić wirusa. Komuna już tu była, teraz powoli wraca przez ludzi z twoim podejściem. Zmieni je bo skończymy marnie wszyscy.

  • Balla COVID
    Ponad miesiąc temu, 2021-08-04

   To napisz, to do tych co podpalili punkt szczepień w Zamościu albo napadli na do dziecka zachęcając inne osoby do zamordowania dyrektorki albo do tych co napadli na szpital atakując służbę zdrowia.

Żwirownia 1140 px
nasza2