23 lutego 2019 Romany, Damiana, Polikarpa

Szczury uciekają z tonącego okrętu

dodał 2017-11-07
Szczury uciekają z tonącego okrętu

Na początek żeby było jasne, nigdy nie byłem i nie będę członkiem PO. Nie mogę niestety patrzeć, jak niektórzy działacze tej partii dezerterują do nowej „kanapy” złotoustego Gowina i jedynie słusznej partii prezesa, miłośnika kotów. O Gowinie mówią, że to największa d….a w polskiej polityce. Jeszcze niedawno był w rządzie znienawidzonego rudego Tuska. Teraz robi za figowy listek w koalicji prezesa. Do Gowina przeszedł szef struktur powiatowych PO z powiatu olsztyńskiego, na co dzień burmistrz Olsztynka. Trwają rozmowy na temat przejścia do obozu Kaczyńskiego czterech posłów PO. Uciekinierzy mają otrzymać w nagrodę posady wiceministrów. Mam nadzieję, że spełnią się słowa starszej, ale mądrej pani profesor Staniszkis, do niedawna mocno wspierającej prezesa i partię PiS. Pani profesor wieszczy, że polskie społeczeństwo jednak się "odbuduje i wymiecie tych PiS-owców z Dudą na czele".

jp

foto. Polityka.pl


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wrogowie dookoła   2017-11-13

Państwo PiS - Live: Państwo PiS live: NIEMCY - odwieczny wróg (i do tego migają się z reparacjami), FRANCJA - wróg (Macron, czyli wg narodowca i karka- M. Kowalskiego "rybi kutasik"), UKRAINA - wróg (banderowcy, Bircza na grobie NN żołnierza etc.), ROSJA - wróg a W. W. Putin miga się z wrakiem T-154M), HOLANDIA - wróg (ateiści, narkomani i ten obrzydliwy Frans Timmermans), CZESI - wróg (ateiści totalni i nie popierają idei "Polska od morza do morza"), AUSTRIA - wróg (Minister Sprawiedliwości Austrii – Wolfgang Brandstetter, powiedział, że PiS zdemolował polski TK), LUXEMBURG - wróg (premier Xavier Bettel, zdeklarowany homoseksualista, zabrał na spotkanie z Papieżem swojego "męża" Gauthiera Destenaya), LITWA - wróg (szaulisi), ŚLĄZACY - wróg (ukryta opcja niemiecka w Polsce) -...itd. itp.


#Wróg 2#Wrogowie dookoła  2017-11-13

LITWA - oczywiście wróg ! (Jan Parys - szaulisi byli gorsi dla Polaków niż SS !!!).


#ONRowiec   2017-11-09

Jestem ciekaw kiedy to pasłęczanie się odbudują i wymiotą z zamku ten cały plebs.


#Abdul   2017-11-09

Jp z niejednego pieca chleb jadl.


#Obserwator   2017-11-08

Ależ nabuzowany nienawiścią ten pytający. Uważajcie, aby kogoś nie napadł z nożem w ręku. To pewnie ubek, który za 2100 zł przymiera głodem.


#Ab   2017-11-08

do 12 - każdy rząd ma nasze pieniądze to po pierwsze. Po drugie- dobrze że społeczeństwo ma coś ze swoich pieniędzy. Po trzecie- poczytaj dlaczego i dzięki komu Grecję dopadł kryzys.Po czwarte- zgadzam się z Twoim stwierdzeniem zawartym w pierwszym zdaniu bo właśnie do tego grona się zaliczasz.


#Ab#Ab  2017-11-09

do pytam- nie bij piany, podaj kontrargumenty jeżeli je masz.


#Pytam#Ab  2017-11-08

Z czyjej ręki żresz? Kto ci płaci za te wpisy?


#Bb   2017-11-08

he he he... mówi się, że staniszkis broni zarobków córki , KODziary. A co ma do stracenia redaktor JP że takie teksty popełnia? Tragikomedioredaktorze, nie jesteś członkiem PO a startowałeś z listy PO do wyborów w powiecie.


#Abdul   2017-11-08

Przedpel kiedy sie w koncu zaszyjesz bo juz sie czytac tych wypocin nie da


#12   2017-11-07

Ależ debili w naszym pasłęczkowie obrodziło... Aplauz, standig owation - PiS "Janosik-Partei" daje swoim wszystko to co chcą. Bo rząd PiS ma kasę - jaką ? - Z pewnością taką jak mówiła "Żelazna Lady" Margaret Thatcher - czyli nasze pieniądze. Poczekajmy, ostudźmy swoje gorące umysły - PiS da, PiS każdemu (prawie) da i zgodnie z logiką ekonomii - PiS pójdzie w pisdu ! Podobnie jak parę lat temu Grecja. Ale Grecji pomogła Wielka Angela, nam nie pomoże bo świr z MON ogłosił wojnę z Bundeswehrą... Kupuje masło, kupujcie środki żywnościowe, najgorsze przed nami...


#Fan Napoleona   2017-11-07

JP3 kłamie co za szuja i dziennikarska dzifka co ty za dropsy łykasz ze masz taki zajepisty odlot zero sprawdzonych informacji tylko ploty ale kto pisał twój licencjat betonowy dziadku na pewno nie ty co niemcowi wkiblu płytki klad


#McLvin   2017-11-07

Mafia Chińska was obserwuje (-(-(-(-(-(--)-)-)-)-)-)


#Marian K   2017-11-07

Wszyscy ta sama klika,te same poglądy, łupić głupców. Obiecują, obietnic nie dotrzymują, niekumaci i tak ich zamiennie popierają. 40% + 20% czyli około 60% dymanych bez drogiego masła;). PiS PO jedno zło. Czołem wielkiej Polsce, pozdro dla kumatych;)


#Radio Erewań   2017-11-07

"W związku z informacjami medialnymi dotyczącymi mojej osoby (ewentualnej zmiany przynależności partyjnej oraz interpretacji moich wypowiedzi) informuję, że nie byłem uczestnikiem Kongresu partii "Porozumienie" i nie przystąpiłem do tego ugrupowania. Jestem i zamierzam pozostać członkiem Platformy Obywatelskiej RP". Artur Wrochna - Burmistrz Olsztynka


#Grab   2017-11-07

Szczury uciekają z tonącego okrętu. Nawet redaktor przyznaje, że PO tonie. I to jest najlepsza wiadomość dla uczciwych pasłęczan. Reszta to tylko bicie piany. Na razie to tyle - do następnej (za miesiąc, jak pisze Ab) nadziei redaktorka, pa, pa.


#Jj#Grab  2017-11-08

brak opozycji to nic dobrego ... na prosty "łep" to jak by był jeden sklep w Pasłęku i robił se ceny jakie chce - dobrze to by miał tylko on i pracownicy ....


#Ab   2017-11-07

Oni nie uciekają z tonącego okrętu, tylko przejrzeli na oczy i ze złodziejami nie chcą mieć nic wspólnego:)


#Ab   2017-11-07

Raz na miesiąc nowa nadzieja redaktorka, że PIS , Kaczyńskiego, Prezydenta, Rząd i wszystkich dobrej zmiany piorun trzaśnie a tu figa.


#KTO   2017-11-07

Chciałbyś


#Bolo   2017-11-07

Oby słowa pani profesor się sprawdziły.


#Duff   2017-11-07

Społeczenstwo sie własnie odbudowuje i goni złodziei z PO .


#Hehe#Duff  2017-11-07

Tylko czemu kradnie dwa razy więcej


#Jj   2017-11-07

i co wtedy jak wymiecie PO wróci ? jedni warci drugich ... "ludzie" słuchają i wierzą a jest tak samo u jednych i drugich byle do koryta się dostać tyle , że jedni lepiej się prezentują ... jeden POPIS ... na tą chwile nie ma żadnej dobrej opcji .. i jak można wspierać ONR-owców gdzie wielki wódz nie wierzy w teorię ewolucji ... posłuchajcie czasem na fb ( Kuba wątły pl )


#Wyborca#Jj  2017-11-07

Problem z ONR nie polega na tym, że jakiś gamoń nie wierzy w teorię ewolucji. Problemem z ONR jest taki, że to organizacja faszystowska.


#ONRowiec#  2017-11-09

Faszystowska??? Taaaaa Jedna z bardziej normalnych organizacji w PL


#Mecenas   2017-11-07

Po medal to pierwszy garbaty stawałeś od ministra słusznej zmiany a teraz wszyscy są be co za tupet ten tekst nadaje się pod & kodeksu wiec JP uważaj ...


#Boss   2017-11-07

Pani profesor to była kiedyś niezła laska. Co do Dudy i Kaczora ma rację. Kiedyś to naród zamiecie.


#Ech   2017-11-07

Szanowni czytelnicy to jest portal redaktora więc może pisać co chce, ale My czytelnicy nie powinniśmy dawać się napuszczać na siebie. Proponuję NIE ZAMIESZCZAJMY KOMENTARZY POD TYM ARTYKUŁEM !!!!!! PROSZĘ !!!!!


#Przepeł   2017-11-07

Ja pier co za gamoń.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało4 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało6 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało15 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...