15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Szlachetna Paczka z ZSEiT

dodał 2019-12-20
Szlachetna Paczka z ZSEiT

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Paczka niesie pomoc tym, którym zabrakło szczęścia. Potrzebujący otrzymują wsparcie materialne, a wraz z nim – nadzieję na wyjście z trudnej sytuacji.

8 grudnia 2019 roku odbył się finał Szlachetnej Paczki. Tego dnia wolontariusze z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku wraz z opiekunami rodziny, która znalazła się w potrzebie, przekazali zgromadzone paczki.

Kolejny rok społeczność ZSEiT pokazała, że ma ogromne serca.

Dzięki młodzieży, rodzicom, wychowawcom, dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom, ich zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy można było zrealizować wszystkie potrzeby rodziny. Zbiórka pieniędzy zorganizowana w poszczególnych klasach i zbiórka pieniędzy zorganizowana przez nauczycieli i pracowników szkoły pozwoliły na zakup pralki, odkurzacza oraz 1 tony węgla. Rodzinie przekazano również wiele darów przygotowanych przez poszczególne klasy. To wszystko wywołało uśmiech i radość, a w szczególności u chłopca.

Ogromne podziękowania należą się również firmom wspierającym szkołę w realizacji tego szlachetnego przedsięwzięcia, tj.: Dom Handlowy „ELVIS” oraz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „TIBOJ”.

KOCHANI OGROMNE DZIĘKI!

Info ZSEiT: Monika Kucińska

 

0
0
0
0
0
0