3 marca 2021 Maryny, Kunegundy, Tycjana
Reklama Heops

Tragiczny pożar w Sokolniku - minął weekend

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-02-15
Tragiczny pożar w Sokolniku - minął weekend

Nad ranem wybuchł pożar w budynku mieszkalnym w Sokolniku. Do Sokolnika wyjechały m.in. trzy wozy bojowe z JRG w Pasłęku. Niestety dojazd do pożaru był utrudniony ze względu na zaśnieżone drogi. Obecnie trwa dogaszanie pożaru. W wyniku pożaru nie żyje jedna osoba (mężczyzna 85 lat). Jedna osoba jest ranna. Strażacy ustalają przyczynę tragicznego zdarzenia.

Policjanci z komisariatu w Pasłęku interweniowali 29 razy (4 interwencje domowe). Odnotowano: dwie kolizje (Krosno i Robity), zatrzymanie poszukiwanego do odbycia kary oraz pożar samochodu na ul. Kochanowskiego (umyślne podpalenie ?). Były też mandaty w ruchu drogowym (11 na kwotę 1300 zł) oraz 4 porządkowe na kwotę 400 zł (brak maseczek ochronnych).

Strażacy z JRG w Pasłęku w piątek gasili pożar samochodu w Śliwicy (razem z OSP Jelonki) i pożar sadzy na ul. Długiej. W sobotę gaszono kolejny pożar sadzy na ul. Czarneckiego i w Drulitach (razem z OSP Zielonka Pasłęcka). Strażacy z JRG zabezpieczali również miejsce kolizji w Krośnie (samochód na drzewie). W niedzielę gaszono palące się sadze w Krasinie (JRG i OSP Zielonka P.)a w nocy pożar samochodu na ul. Kochanowskiego. Ostatnia niedzielna interwencja to wyjazd do zadymienia w mieszkaniu na ul. Jagiełły.

jp

0
0

nasza2