19 czerwca 2019 Gerwazego, Protazego

Trwa przebudowa ronda

dodał Ponad tydzień temu, 2019-06-11
Trwa przebudowa ronda

Trwa zapowiadana przebudowa ronda u zbiegu ulic Jagiełły i Boh. Westerplatte. Roboty potrwają kilka dni. Kierowcy korzystający z tego skrzyżowania proszeni są o zachowanie ostrożności i uwagi. Inwestycję realizuje Zarząd Dróg Wojewódzkich.

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#MAX   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Te rondo to katastrofa możecie mówić co chcecie ale lepiej było bez niego tam teraz to masakra i jeszcze ta przebudowa powinni je nazwać stuknij mnie lub stluczka raz jedna wielka katastrofa a nie rondo


#Złoty środek#MAX  Tydzień temu, 2019-06-12

Pełne poparcie, mam dokładnie takie samo zdanie na temat tego ronda! A wszyscy inni piszący o zachowaniu na rondzie nie wiecie o co chodzi. My piętnujemy bubel, pomysł i wykonawstwo a nie przepisy dotyczące ronda. To jak się jeździ na rondzie powinien wiedzieć każdy kierowca i to, że ktoś wytyka innym złe zachowanie potwierdza tylko, naszą tezę o beznadziejności tego ronda. Tak się właśnie niektórzy zachowują, bo nie wiedzą czy ktoś im szybciej na rondo nie wskoczy, nie ma jazdy tylko czajenie i czekanie. A co najważniejsze tam było miejsce aby zrobić dobre rondo, i jak poszedł komunikat, że wchodzą robić rondo byłem pewny, że zabiorą kawałeczek trawnika, kawałek chodnika (tam jest z 10 m chodnika w szerokości) wyprofilują ładnie łuki...i co, niestety tak nie jest.


#śmieszek#Złoty środek  Tydzień temu, 2019-06-12

Aż strach się bać co odwalą na skrzyżowaniu 3-Maja i Westerplatte.


#Złoty środek#śmieszek  Tydzień temu, 2019-06-12

Ja ci powiem :) w jeden dzień zbudują kolejne rondo, postawią znaki i namalują na środku skrzyżowania kółko niebieskie. Pozdrawiam


#Nick#MAX  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

To że jesteś pierdoła nie oznacza że każdy ma problem z pokonaniem tego ronda. Mnie krew zalewa bo przez te rondo przejeżdżam kilka razy dziennie i widzę jak pierdoła staje podobnie jak przed przejazdem kolejowym. Staje i patrzy w p********e lewo i p********e prawo. Ja p******e! Jedź baranie jeden z drugim a nie zamulasz. Może niech policja tam stanie i daje mandaty za art.19 ust.2 pkt 1. Ludzie k***a! na rondzie jeśli nie widzicie samochodu to jedziecie. Tu nie ma znaku stop!


#Zzz#Nick  Tydzień temu, 2019-06-11

Tak jest ! daje plusa i popieram, stoją i się gapią na hooj wie co, a tu niespodzianka - rond i co teraz !!


#Nick#Nick  Tydzień temu, 2019-06-12

Ty Nick nie marudź. Rondo było zrobione na odwal się i dlatego ludzie byli zdezorientowani. Ta przebudowa jest potrzebna żeby kierowcy widzieli rondo a nie słupek na środku drogi i zamazane czerwoną farbą skrzyżowanie. W zeszłym roku powinien to burmistrz zrobić a nie dopiero teraz.


#Nick#Nick  Tydzień temu, 2019-06-12

Są znaki a że jakiś gamoń nie wyjechał poza rogatki miasta i na oczy nie widział ronda to nie mój problem. Nie zrozumiałeś istoty problemu. Kretyni stają bo myślą że nie zdążą wjechać na rondo mimo że nie ma na nim żadnego samochodu. Wielokrotnie zauważyłem że tępaki stają bo ktoś dojeżdża do ronda od strony poczty ale jeszcze nie wjechał. Ludzie to jest jakiś koszmar.


#Nick#Nick  Tydzień temu, 2019-06-12

Ty nie rozumiesz, skoro są kierowcy, którzy nie potrafią się poruszać po takim niby-rondzie to w twoim interesie jest, żeby mogli sie poruszać bezproblemowo. Bo ty przez tych niepewnie jeżdzących stoich w korku. Dla tych najsłabszych trzeba zrobić tak, żeby zaczęli jeżdzić płynniej.


#Nick#Nick  Tydzień temu, 2019-06-12

Może niech jeżdżą konno. Koń zadecyduje lepiej.,


#Sahara   Tydzień temu, 2019-06-12

JA SIĘ PYTAM, GDZIE SĄ KURTYNY WODNE????


#Wodniak#Sahara  Tydzień temu, 2019-06-12

Szczaj pod górę, będziesz miał kurtynę.


#Stary kierowca   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Pewne rzeczy jako najprostsze są najlepsze i ... najtańsze. W tym wypadku wystarczyłoby trwale namalować jakimiś jaskrawymi farbami odpowiednie koła i koniec pracy. Ludzie inteligentni w lot by pojęli i nie było by niepotrzebnych zatrzymań a mniej pojętni też, widząc koła, szybko zorientowaliby się w czym rzecz. Ale nie, musi być po staremu, solidnie, twardo, kosztownie i najlepiej w kopcem pośrodku.


#Hellou   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Prądu na Ogrodowej nie ma ktoś coś wie ?


#Nick#Hellou  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

A wczoraj był?


#Hellou#Nick  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Wczoraj był, awaria, Pasłęk ulice 11 Listopada, Ogrodowa, Spółdzielcza, Działka, Słoneczna, Polna Przewidywany czas przywrócenia zasilania godz. 21:00


#Energa#Hellou  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

A co chciał?


#Upał   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

A ja się pytam, gdzie są kurtyny wodne???


#Krystyna   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Robili wczoraj dzisiaj robotników brak


#Zenio#Krystyna  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Dzisiaj nie ma warunków na takie prace na otwartej przestrzeni.Pewnie firma szanuje swoich pracowników i czekają az upał zelży i przyjadą popołudniu


#KSP#Zenio  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Dokładnie. Ale Janusz i Grażyna napisze że nie pracują. Nikt nie doceni ludzi co pracują w innym fachu. Szanujmy się na wzajem. Na powietrzu dziś to warunków do pracy nie ma.


#Www   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Ronda to nie tylko okrąg może być ósemkowe lub turbinowe, ale dużo jest osób którzy mają problem nawet z tym najprostszym jakie jest w Pasłęku.


#Bolo   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

światła w tym miejscu to katastrofa. Korki, korki. korki.


#Roman#Bolo  Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Czemu korki, jeżeli światła regulację przejezdności dają? Jeżeli znasz się na światłach.... . Cie Florek... . Masz rację, niektórzy świateł nie widząc zatrzymują się , by zobaczyć, czy korków już nie ma, czyż nie?


#Roman   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Mniej więcej dwa lata temu pytałem się p. Burmistrza, czy nie tańszym byłoby skrzyżowanie trzech ulic, bo tak to trzeba nazwać, mimo nazw jedynie dwóch(!), opatrzyć w światła? P. Burmistrz nie posłuchał i koszty będą niewspółmierne do osiągnięć. Ale mamy rondo, nie byle skrzyżowanie!


#Zenio   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Tylko mam nadzieje, że ktoś np z drona kontroluje "geometrie" tego ronda bo poprzednie malowane miało mało wspólnego z okręgiem.Tak samo linie wyznaczające krawędź zewnętrzną ronda nie schodzili się w okrąg.


#Lo   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

ile to kosztuje,niech drogi poprawią -krzaki wytną


#Hj   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

ważne są zasady pierwszeństwa a nie pineska


#Kierowca   Ponad tydzień temu, 2019-06-11

Trzeba było zrobić raz a porządnie a nie teraz znów wydawać kasę, pierwotne wykonanie od początku było do przewidzenia.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zawody ŚDS

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 10:00 

W środę 19 czerwca planowana jest kolejna impreza o charakterze sportowym. Na stadionie...


Zaproszenie na Palinockę

Pozostało4 dni

Po raz trzeci już w gminie Godkowo odbędzie się plenerowe spotkanie związane z Nocą...


Artystyczne Lato 2019

Pozostało4 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają w...