13 lipca 2020 Henryka, Kingi, Andrzeja

Trzy nowe platformy dla boćków z Rogajn

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-05-26
Trzy nowe platformy dla boćków z Rogajn

Firma Energa Operator błyskawicznie reaguje na sygnały dotyczące budowy nowych gniazd przez młode bociany. W minionym tygodniu pracownicy firmy zainstalowali trzy nowe platformy w Rogajnach w miejscach, gdzie ptaki rozpoczęły budowę gniazd. Bociany zaakceptowały pomoc człowieka, co widać na fotografii z dnia wczorajszego.

jp

0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Klekot   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Ptakom też coś się należy.


#Cel do strzelania dla afrykanów#Klekot  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Pieprzysz bzdury stawiając ptaka ponad człowiekiem. Energa reaguje błyskawicznie na hasło "gniazdo dla bocianów", inaczej jest z hasłem "brak prądu". Na SOR-ze dłużej człowieka trzymają niż ci platformy wieszają. Zasługi dla Energii a kto ponosi koszty?


#Bądź człowiekiem#Cel do strzelania dla afrykanów  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Nie bądź sknerą.


#XXx   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

O to to to, zapraszany również do Wikrowa gmina Pasłęk.


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Cokolwiek człowiek zrobi i jaki wykona ruch, żeby coś ulepszyć to zawsze jest źle. Zamiast kogoś obrażać zastanówcie się nad sobą. Jeśli nie podoba się komuś co robią inni to zrób to sam. Dla zwierząt również trzeba pomóc! Nie podoba się droga to rusz 4litery i zadziałaj. Bo najlepiej krytykować innych, nie zauważać tego ile ktoś zrobił i robi, nie powiedzieć dobrego słowa tylko widzieć co się chce i obrażać....


#Dr prawa#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Rozumiem że ten słynny krzyż co ochronił Pasłęk przed pandemią to twoja inicjatywa ??? Pokaż listę fundatorów i osób zaangażowanych w fanaberie napoleona.


#Pesymista   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Przestańcie pisać przeciwko PIS . Ja po obejrzeniu filmu z zatrzymania rowerzystki z plakatem w Warszawie dostałem drgawek od strachu . Obejrzałem film na Youtube ,, Przepowiednie dla Polski. Krwawe wybory.Wojciech Glanc." Ciarki z drgawkami. Ostatnio cenzor tej gazety też się uaktywnił. Musi być bardzo młody i nie wie co go czeka.


#Proste#Pesymista  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

To ten sam Wojciech co wylądował w psychiatryku? Niezły autorytet.


#Lud daje się ogłupiać urzędasom   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

O ludzi zadbajcie! Droga w Rogajnach w kierunku Leżnicy nieprzejezdna. To te same 400 metrów co poszło w sponsoringu prywaciarzowi od myjni. Co na to was radny Widocznie nie warci jesteście tej drogi skoro takich przedstawicieli wybieracie. A zdaje się, że przy tej drodze kilku niezłych rolników mieszka. Zlećcie ją firmie a zamiast kasy za podatki zanieście do gminy rachunek za drogę. Was nie pozamykają!


#Gregory #Lud daje się ogłupiać urzędasom  Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

Marek się wypalił to jego ostatnia kadencja z tego co mówią mieszkańcy....


#Ten sam#Gregory   Ponad miesiąc temu, 2020-05-26

On już dawno był wypalony, po cholerę dziada przechrzta wybieraliście? Energie ma jak trzeba o swoje zawalczyć. Ale czy nie ma tam chłopów z jajami? Delegacja i hajda na ratusz


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności