Trzy punkty na koncie Polonii

dodał Ponad miesiąc temu, 2022-05-22

Piłkarze Polonii Pasłęk odnieśli zasłużone zwycięstwo nad Delfinem Rybno. Był to ważny mecz dla podopiecznych trenera Cierlickiego. Po dość niespodziewanej porażce z Kormoranem Zwierzewo tylko wygrana z Rybnem dawała szansę na utrzymanie mocnej drugiej lokaty w tabeli. W pierwszej połowie meczu padła jedna bramka, którą w 15 minucie strzelił Hubert Konczewski. Druga połowa meczu to absolutna przerwa Polonii w wyniku której padły trzy bramki. W 49 minucie na dwa do zera strzela Radek Lenart. Cztery minuty później swoją drugą bramkę strzela Hubert Konczewski. Na czwartą bramkę polonistów czekaliśmy do sześćdziesiątej piątej minuty, kiedy to ponownie do bramki gości trafił Radek Lenart. Goście w 87 minucie zdobyli z rzutu karnego bramkę honorową.

Polonia Pasłęk – Delfin Rybno 4:1 (1:0). Bramki: Konczewski H 15’ i 53’, Lenart 49’ i 65 ‘

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz(80’ Czubak), Kruczyński, Wiczyński(80’ Opiekulski), Konczewski M, Kuczkowski(70’ Dudkowski), Bakunowicz(70’ Sambor), Lenart(85’ Hemmati), Konczewski H(85’ Bildziuk), Kamiński, Czerniewski