19 lutego 2019 Arnolda, Konrada, Marcelego

Trzy punkty Polonii

dodał 2018-04-15
Trzy punkty Polonii

Już w 2 minucie Huragan prowadził z Polonią 1:0 i martwiliśmy się o wynik meczu. Skuteczna akcja Konczewskiego dawała nam jednak remis do przerwy. Po przerwie losy meczu rozstrzygnęła indywidualna akcja Kopyckiego. Mecz był dynamiczny i mógł się podobać. Goście przyjechali do Pasłęka po komplet punktów. Jeżeli chcemy wygrywać mecze, musimy koniecznie poprawić grę obronną. Nasi obrońcy nie ustrzegli się niestety kilku błędów.

jp

 

Trener Zając: Wszyscy widzimy, że kadra zespołu jest zbyt wąska, ale musimy sobie radzić z sytuacją, z którą przyszło nam się mierzyć. Bardzo trudno jest rywalizować z przeciwnikiem z tak małą liczbą zmienników. Zespoły przeciwne miały w ostatnich tygodniach więcej ludzi na treningach niż my w meczach. Nie wynikało to jednak z podejścia zawodników, jak przedstawiali to niektórzy. Zapewniam, że pracujemy bardzo sumiennie. Zwyczajnie jak w każdym zespole w tej lidze ludziom zdarzają się choroby, kontuzje i sprawy rodzinne, które eliminują z zajęć, a jest nas za mało. Polonia zmagała się od lat z problemami organizacyjnymi, a wtedy bardzo trudno o nowych piłkarzy. Zostaliśmy w bardzo wąskim gronie, tym bardziej jestem dumny z moich piłkarzy, którzy zacisnęli zęby i walczyli na ile umieli. Bardzo potrzebowaliśmy zwycięstwa i cieszymy się ogromnie ze zdobytych punktów.

 

Polonia: Łastówka - Wiczyński, Smolak, Rosenau, Olejniczak (65' Zajączkowski), Żukowski(65' Gapski), Konieczny, Augustyńczyk, Kopycki, Błażewicz, Konczewski

Polonia – Huragan II Morąg 2:1 (1:1)

Bramki dla Polonii: Konczewski i Kopycki

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nagroda dla Jurka   2018-04-18

Pan Przedpełski powiedział, że płyty boisk na Stadionie Miejskim o ile jest to możliwe są udostępniane. W sezonie kiedy rozpoczynają koszenie każda płyta boiska musi być koszona dwa razy w tygodniu, aby nadawała się do gry. Przy współpracy z polem golfowym wykonują zabiegi agrotechniczne na murawie boisk. Jeśli pogoda na to pozwoli chcieliby to wykonać w przyszłym tygodniu. Jak ktoś zgłosi zapotrzebowanie na udostępnienie boisk, to się je udostępnia. MOSIR działa we współpracy z trenerami grup młodzieżowych. Większość trenerów otrzymało klucze do bramy stadionu i z nich korzystają. Dzięki zaangażowaniu Pana Burmistrza prostuje się sytuacja w KS Polonia Pasłęk. Powołany został nowy zarząd Sekcji Piłki Nożnej KS Polonia. Myśli że znajdzie się także nowy Prezes Klubu.


#MnM   2018-04-16

Może by tak redaktorek zmienił miesiące w zakładce LIGA bo mamy kwiecień a u niego październik , tak tęskni za jesienią ???


#Księgowa   2018-04-16

To ja zapytam zarząd Marka O. na jakiej podstawie i na jakich umowach są zatrudniani trenerzy grup młodzieżowych i dziecięcych ??? oraz ile miesięcznie kosztuje klub Polonia utrzymanie tych drużyn ?


#Po co te ploty #Księgowa  2018-04-16

No oczywiście że umowy to podstawa których do tej pory nie było bo każdy robił co chciał trener powinien mieć umowe podpisaną z klubem ale niestety nie wszystkim trenerom to pasuje dlatego po co wypisywać bzdury w komentarzach jak sie nie ma o niczym pojecia proszę podejść i zapytać jak widzi to pan Marek a dopiero poźniej krytykować bo nie wszystko wyglada tak jak się co niektórym wydaje


#Do nick   2018-04-16

Ej Nick skoro jesteś taki uczciwy i nie kłamiesz, to podaj mi proszę swoje imię i nazwisko abyśmy mogli się ustosunkować do Twoich zarzutów :)


#Kibic   2018-04-15

K***a mać artykuł o wygranym meczu a tu jakieś osobiste spory opanujcie sie ludzie


#Hans Solo   2018-04-15

Mareczku słaby jesteś. Nie masz pojęcia o tym co robisz. Kiedyś opluwales Polonię. Skąd ta zmiana? Synek jeszcze za młody by pchać go na siłę i nie żaden talent jak Ty twierdzisz. Takich jak on jest dziesiątki tysięcy w Polsce. A ruch z tym by do Zarządu włączyć czynnych piłkarzy to jakaś farsa która skończy się najprawdopodobniej dla Ciebie źle. Nie lubię dyrektora ale w tym przypadku dobrze że jest i będzie Wam patrzał na ręce. Wymienię lodówkę bo słabo chłodzi a Wy lubicie zimne


#Tego się już nie da czytać #Hans Solo  2018-04-15

Odedzwał się ten co nie lubi żałosne są te twoje komentarze i świadczą o jakiejś nienawiści do samego Marka o co ci chodzi człowieku po co ci to chciałbyś żeby ten klub nie istniał to powiedz to tym wszystkim dzieciom które z sercem podchodzą do tego co robią zastanowiłeś się nad tym czy żal ci dupe ściska że ty nie masz żadnego pomysłu jak masz jakiś osobisty problem to podejdz i powiedz jak chłop z jajami o co ci tak naprawdę chodzi bo po twoje komentarze wskazują na osobisty problem


#KIBIC#Hans Solo  2018-04-15

Cwani jesteście przez internet przyjdźcie zobaczcie a później gadaj pewnie na żadnym meczu nie byłeś frajerze


#Marek O   2018-04-15

Nadal słaby jesteś. Nawet po zmianie pseudonimu.


#Nick   2018-04-15

Może i cienki i słaby ale nie kłamie i nie bajeruje w przeciwieństwie do ciebie bo jakoś sobie nie przypominam kiedy ty grałeś w Polonii że masz taki sentyment do klubu ???


#Marek O#Nick  2018-04-15

Dalej mi Ciebie żal.


#Marek O   2018-04-15

Żal mi Ciebie Nick bo jesteś słabym gościem nikt nie zbuduje wszystkiego w piec minut a ja mówiłem o przyszłości klubu A nie o zmartwychwstaniu w piec minut . Na wszystko trzeba dużo pracy i pokory zapraszam Cię do wspolpracy ale słaby jesteś i nie stać Cię na tyle odwagi. Pozdrawiam słabych przed monitorem kompa.


#Nick#Marek O  2018-04-15

Niestety ale nie współpracuje z podmiotami które naginają lub łamią prawo i gdzie wszystko jest utajnione Mareczku przedstaw raport otwarcia pokaz co trzeba naprawiać i gdzie jest problem ale znając realia nikt takich danych tobie nie udostępni nadal będziesz prosił dyrektora parku o pozwolenie na zakup kilku par getr


#Marek O#  2018-04-15

Tak myślałem jesteś cieniutki i slabiutki brawo Nick. Mądry za ekranem.


#Ja#Marek O  2018-04-15

Nie gadaj z pajacem i rób swoje. Normalni kibice docenią


#Nick   2018-04-15

W końcu zajec posypał głowę popiołem i przyznał się ze nie jest tak kolorowo jak razem z Mareczkiem na konferencji przy białym stole kłamali i ubarwiali rzeczywistość.


#Gyt   2018-04-15

Numer 7 przekozak


#Nick   2018-04-15

Brawo Panowie. Będzie dobrze.


#Oldboy   2018-04-15

Ważny jest wynik, ale gra też daleka od ideału. Ten chudy stoper to słabeusz.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Żegluga i kanały żeglugowe dawnej Rzeczypospolitej

Pozostało8 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza 27 lutego (środa) na godzinę 17:00 na...


Wygraj 1000 zł na Turnieju Koszykówki ŚGO V

Pozostało10 dni

1-go marca (piątek) o godz. 16:00 w Sali LO ul. Zwycięstwa 28  w Pasłęku...


Recital na Dzień Kobiet

Pozostało19 dni

Z okazji Dnia Kobiet Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza 10 marca (niedziela) 2019 r. o...