17 czerwca 2019 Laury, Marcjana, Alberta

Turniej młodych piłkarzy

dodał 2018-12-02

Zespół Polonii Pasłęk po rzutach karnych pokonał w finale Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci rocz. 2010/2011 o Puchar Starosty Elbląskiego zespół Olimpii Elbląg. Trzecie miejsce po wygranej z Zalewem Frombork wywalczyła drużyna AMP EL Futbol Elbląg. Królem strzelców turnieju został Oskar Buczak (Polonia I Pasłęk), najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik Olimpii Elbląg Bartosz Raczkowski, statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Oliwier Cap (Polonia I Pasłęk). Puchary, indywidualne wyróżnienia oraz medale dla wszystkich zawodników wręczył Starosta Elbląski Maciej Romanowski. Serdeczne podziękowania dla PHU Piotr i Małgorzata Lutomscy Kebab Egipt i Piekarni Ewa i Krzysztof Bieńkowscy za ufundowanie młodym zawodnikom słodkich niespodzianek. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Polonia z rodzicami grupy trenera Mariusza Sobolewskiego.