7 grudnia 2021 Marcina, Ambrożego, Teodora
Reklama Heops

Tusk wygrywa w PO a w sondażach Kaczyński

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-10-25
Tusk wygrywa w PO a w sondażach Kaczyński

Donald Tusk był jedynym kandydatem na szefa PO. Został oczywiście wybrany. W większości województw wygrali również wskazani przez niego ludzie. W województwie warmińsko – mazurskim szefem PO pozostał Jacek Protas.

Interesująco wygląda natomiast najnowszy sondaż poparcia partii robiony dla Wirtualnej Polski. PO traci punkty procentowe a PiS zyskuje. Co ciekawe dzieje się to po totalnej krytyce rządzących w UE, po galopadzie cenowej i wielu innych wpadkach, które przeciętnemu Polakowi nie przeszkadzają. Przeszkadza jednak Tusk.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :chrobrego

Komentarze

 • Beata
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-26

  Słupki dla PO idą w dół z oczywistych powodów. Tusk dużo mówi o rzekomym "polexicie" a przecież to za jego urzędowania jako szefa Rady Europejskiej doszło do "brexitu" więc można go śmiało nazwać ojcem chrzestnym tego wydarzenia. Ponadto Polacy nie mogą zrozumieć dlaczego PO donosi do UE na swój własny kraj i nawołuje do wstrzymania wypłaty pieniędzy dla Polski? Przecież to jest chore... Dlaczego Tusk nie walczył o zablokowanie budowy gazociągu z Rosji do Niemiec? Przecież ta inwestycja jest bardzo niekorzystna dla Polski. PiS w odpowiedzi na ten gazociąg zbudowało terminal w Świnoujściu dla statków dostarczających skroplony gaz i brawo. Bardzo źle opozycja jest odbierana za szykany i zniewagi jakie popłynęły w kierunku żołnierzy broniących polskiej granicy z Białorusią.

  Inspektor
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-25

  Podobnie w Pasłęku Napoleon wiecznie żywy nieusuwalny niezatapialny ?

  janusz
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-25

  Najważniejsze jest co powie Jarek. Reszta się nie liczy.

  Rudy z niemiec
   Ponad miesiąc temu, 2021-10-25

  A jak ma nie przeszkadzać, skoro przy każdej możliwej okazji atakuje Polskę, zamiast jej bronić? Opozycja w znakomitej większości nie wykazuje żadnej inicjatywy, pomysłu czy chęci działania dla lepszej przyszłości Polaków, dlatego słupki lecą w dół. Wystarczy podać 2 przykłady, które dotyczą bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. 1. Budowa NORD STREAM 2 - ktoś słyszał o jakimś mocnym nacisku Tuska, czy Zielonych, żeby zablokować to przedsięwzięcie między Rosją i Niemcami??? I teraz drugi przykład. Kopalnia węgla brunatnego w Turowie - nasza opozycja jedzie do UE, żeby poskarżyć się na własny kraj. Słów brak na takie zachowanie. Cały KOD lata z koszulkami "Konstytucja", a art. 8.1 jasno mówi, że jest to najważniejszy dokument RP - nie prawo unijne.

  • Raczej Rudy z niemiec
    Ponad miesiąc temu, 2021-10-25

   Pisokomuchy, to nie Polska

Żwirownia 1140 px
kocham Jarka