29 września 2020 Michala, Gabriela, Rafala

Uczennica i nauczycielka Gimnazjum nr 1 na Gali W-M Kuratora Oświaty

dodał 2014-05-30
Uczennica i nauczycielka Gimnazjum nr 1 na Gali W-M Kuratora Oświaty

Uczennica Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku Kornelia Reducha oraz nauczycielka wiedzy o społeczeństwie pani Barbara Kołcz znalazły się wśród zaproszonych na galę „Najlepsi z najlepszych” w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty.

W poniedziałek 26 maja w auli Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez panią Grażynę Przasnyską, Warmińsko-mazurskiego Kuratora Oświaty. Warunkiem otrzymania zaproszenia na to podniosłe spotkanie był status wielokrotnego laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych uzyskany w dobiegającym końca roku szkolnym 2013/2014. Mamy zaszczyt poinformować, że podobnie jak w roku ubiegłym, wśród ,,najlepszych z najlepszych” gimnazjalistów naszego województwa, jak pani kurator określiła bohaterów uroczystości, znalazła się uczennica Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku Kornelia Reducha, zaproszona wraz z nauczycielką panią Barbarą Kołcz. Kornelia uzyskała w tym roku, przyznawany przez kuratora oświaty, tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii (nauczycielka przygotowująca – pani Mariola Dorniak) oraz z wiedzy o społeczeństwie (nauczycielka przygotowująca – pani Barbara Kołcz). Pani Kołcz przygotowała dwie uczennice laureatki konkursu wiedzy o społeczeństwie oraz pięć uczennic – finalistek tego konkursu. Wszyscy obecni na gali laureaci i wyróżnieni nauczyciele otrzymali specjalne dyplomy i podziękowania Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz drobne upominki. dp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Maturzystka   2018-12-11

Moja córka jako tako wspomina gimnazjum.Wiele to życzenia ale jak słyszy wos albo hista i kołcz to mówi że najgorsze co może być taka beznadzieja bez pasji i uśmiechu i zapału.


#Już dzięki nie uczennica   2018-12-11

Jest beznadziejna. Ona nie lubi siebie nie lubi swojej pracy dlatego nikt jej nie znosi. Wielki mi wynik 1 osoba żałosne.


#Absolwent   2018-12-11

Porażka ta kobieta nie powinna uczyć. Nie ma bladego podejścia do pracy pedagoga. Szkoda że tyle lat męczy uczniów i rodziców. Czas na emeryturę.


#Kołczowa nie zda   2014-06-02

downy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kołczowa nie ma dzieci :)


#Justyna   2014-05-30

Super. Gratulacje.


#Ja 1   2014-05-30

Gratulacje !


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności