23 lutego 2020 Romany, Damiana, Polikarpa

Uczniowie ZSEiT na targach rolniczych POLAGRA w Poznaniu

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-01-21
Uczniowie ZSEiT na targach rolniczych POLAGRA w Poznaniu

17 stycznia 2020 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA 2020 w Poznaniu.


Targi rolnicze POLAGRA to jedno z największych, halowych wydarzeń targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na targi wyjechała młodzież klas I i II technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu, a także uczniowie klas I, II branżowej szkoły  -  operator pojazdów i maszyn rolniczych.
Program wystawy obejmował: pokazy maszyn w nowej formule, prezentacje maszyn i pojazdów rolniczych, debaty tematyczne dotyczące m.in. nowoczesnych rozwiązań, najnowszych produktów i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie. 
Młodzież miała możliwość wejścia do nowoczesnych pojazdów rolniczych i podziwiania potężnych maszyn, które robiły niesamowite wrażenie. Oprócz nowości maszynowych, nie zabrakło prezentacji systemów i programów komputerowych usprawniających zarządzanie gospodarstwem. 
Na targach można było spotkać wielu znanych ludzi. Uczniowie chętnie rozmawiali i fotografowali się m.in. z uczestnikami programów telewizyjnych i youtuberami.
 
Info ZSEiT: Marzena Pankiewicz

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0