Udany Festyn Ekologiczny

dodał 2019-05-26
Udany Festyn Ekologiczny

VII Festyn Ekologiczny cieszył się sporym zainteresowanie wśród mieszkańców naszej gminy. Pierwsi chętni do oddania odpadów pojawili się w Parku Ekologicznym już przed godzina dziewiątą. O godzinie dziesiątej rozpoczęto przyjmowanie odpadów komunalnych w zamian za drzewka owocowe, krzewy ozdobne, kwiaty oraz inne nagrody. Podczas festynu nie zapomniano o dzieciach. Na nich czekały dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, lody oraz warsztaty plastyczne z nagrodami. Na scenie z przygotowanym spektaklem wystąpiły dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Pasłęku oraz grupa teatralna z Krakowa. Na koniec festynu przeprowadzono konkurs ze znajomości ekologii z atrakcyjnymi nagrodami. Imprezę zorganizowali: Urząd Miejski w Pasłęku, Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Festyn współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.    

m

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wierna   2019-05-26

List biskupów, dlaczego w kosciele nie był odczytany? Przespalam?


#Wyrozumiała#Wierna  2019-05-26

A spałaś w kościele??? Ostatecznie, jeśli poszłaś po pracy do kościoła no to trudno.


#Wierna#Wyrozumiała  2019-05-26

Dla kogo jesteś wyrozumiala? Wiesz czego ten list dotyczy, jak ważnego i skrywanego problemu? Lepiej nie komentuj


#Wyrozumiała#Wierna  2019-05-26

Wiem jakiego bolesnego problemu dotyczył ten list, chociaż nie znam jego treści. Powinien być odczytany, jeśli taki był nakaz biskupów a problem powinien być wypalony gorącym żelazem wszędzie - w kościele i we WSZYSTKICH grupach zawodowych, RAZ NA ZAWSZE!!! A wyrozumiała jestem dla śpiących w kościele, jeśli śpią z wyczerpania.


#Jarek   2019-05-26

Jak tam w tym roku też bydło było?


#Maria Anna#Jarek  2019-05-26

OBRAZASZ DOBRYCH LUDZI WSTYD WSTYD


#Obserwator   2019-05-26

dziwisz się że burmistrz jest na gazetkach ... ten nieudacznik darmozjad wielki celebryta pcha się wszędzie jak wiśniewski .. z .. ich troje.. che być na zdjęciach .. jak widzę tą mordę to mi.... szkoda pisać


#Ja#Obserwator  2019-05-26

To że ewidentnie masz coś z głową może nie uchronić cię przed spotkaniem z ta "mordą" w sądzie. Można za człowiekiem nie przepadać ale są pewne granice


#Bezradny   2019-05-26

Organiztor UM Paslek a na gadzetach Burmistrz Pasleka po co ta manipulacja czyzby napoleon zaczal siegac do wlasnej kieszeni ??? Watpie nierealne!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności