21 kwietnia 2021 Anzelma, Bartosza, Feliksa
Reklama Heops

Usuwają zatory z Wąskiej

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-03-05
Usuwają zatory z Wąskiej

Pracownicy Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej przystąpili do usuwania zatorów z rzeki Wąskiej. Pracy jest sporo. Część drzew znalazła się w wodzie w związku z działalnością bobrów. Porządkowany będzie odcinek rzeki od jazu w Kupinie do stawów hodowlanych.

jp

0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur

Komentarze

 • swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-06

  Widzę brunatnym kciuki opadają. Skąd was wzięli pomioci brunatnych koszul?

  swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-05

  Ponieważ pod tematami budzącymi kontrowersje zawsze są blokowane komentarze, wklejam to tutaj. O morderstwach Łupaszki na ludności cywilnej też można wyczytać całe tomy.

  swoje wiem
   Ponad miesiąc temu, 2021-03-05

  Kuraś_Prowadził działania propagandowe, skierowane przeciw AK, oskarżając ją o współpracę z Gestapo w zwalczaniu partyzantki sowieckiej oraz uznał Krajową Radę Narodową; 1.12.1944 złożył na ręce dowódcy oddziału AL „Za Wolną Ojczyznę” Izaaka Gutmana pisemne oświadczenie, w którym deklarował poparcie dla programu i uznanie zwierzchnictwa PKWN oraz podporządkowanie mu swojego oddziału. Po zajęciu Nowego Targu podporządkował swój oddział sowieckiej komendanturze miasta i z jej ramienia otrzymał zadanie organizacji Milicji Obywatelskiej w Nowym Targu. W lutym 1945 pojechał do Lublina, a następnie do Warszawy, odbył rozmowy z przedstawicielami PPR, w tym z kierowniczką Wydziału Personalnego KC PPR Gomułkową i otrzymał od niej 10.03.1945 nominację na szefa Pow. Urzędu Bezp. w Nowym Targu.

Żwirownia 1140 px
nasza2