27 lutego 2020 Gabriela, Anastazji

Usuwanie szkód

dodał 2019-06-18
Usuwanie szkód

Trwa usuwanie szkód powstałych w czasie ostatnich gwałtownych burz. Zajmują się tym trzy firmy. Najwięcej prac jest przy porządkowaniu starego cmentarza przy ulicy Osińskiego, w parku przy ul. Boh. Westerplatte i w Parku Ekologicznym. Sporo połamanych i powalonych drzew czeka na usunięcie z rzeki Wąskiej i jej brzegów. Wczoraj strażacy z JRG pomagali w porządkowaniu korony potężnego dębu przy ul. Steffena. Na swoją kolej czekają uszkodzone drzewa na skarpie zamkowej i alejkach przy murach obronnych.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kornik drukarz   2019-06-18

przy okazji wyciąc wszystkie drzewa na skarpie zamkowej i nie będzie wiecej problemów z porzadkami po wichurach a przy okazji odsłonimy panoramę zamku i murów


#Drwal#Kornik drukarz  2019-06-19

Dokladnie wyciąć i spokój.Sa inne sposoby żeby skarpa nie zjechała.A te drzewa to zagrożenie dla ludzi uczęszczających tą drogą (szczególnie gdy zaczyna wiać ).


#Pasłęcki obserwator#Kornik drukarz  2019-06-18

Na skarpie zamkowej nie wolno wycinać drzew, bo goła ziemia, pozbawiona spoiwa splecionych korzeni o osłony koron drzew po jakiejś większej ulewie może osunąć się w dół i dopiero będzie problem.


#Kornik drukarz#Pasłęcki obserwator  2019-06-18

na jakie podstawie ta skarpa ma się osunąć tyle lat istniała bez drzew i nie było problemów a może setki lat temu nie padał deszcz ???


#Krzyżak#Pasłęcki obserwator  2019-06-18

Kopiec Kościuszki, jakoś się nie osuwa, to jest kwestia inżynierii zbocza a nie spróchniałych drzew


#Pasłęcki obserwator#Krzyżak  2019-06-18

Obok mojej racji, która jest bezsporna może być i Twoja racja - to zależy także i od innych czynników.


#Ja#Pasłęcki obserwator  2019-06-18

Kim ty jesteś i jakie badania przeprowadziłeś że uzurpujesz sobie prawo do wydawania opinii na ten temat. Po mojemu jesteś zwykłym pieniaczem


#Fan wycinki#Pasłęcki obserwator  2019-06-18

prędzej d**a się zsunie z sedesu niż ta skarpa po deszczu


#Pasłęcki obserwator#Fan wycinki  2019-06-18

@ja i @fan wycinki, niezależnie od tego czy macie racją czy nie - brak Wam kultury a nawet trochę zalatuje od Was chamstwem.


#No wlasnie   2019-06-18

Śmietnik niech te firmy które się zajmują to niech się tym zajmują bo fruwaja po całej okolicy i po parkingach. Co to za firma która nie zdaje egzaminu w utrzymaniu czystości bo wsypujemy się z tych pojemników brakuje wiatru i plastyki będą fruwac .


#Alicja Ala   2019-06-18

Nie wiedziałam, że tyle połamańców po tym wichrze na cmentarzu. Ta brzoza to od piorunu taka poskręcana chyba, a w parku jeszcze nie była.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności