12 maja 2021 Pankracego, Dominika, Achillesa
Reklama Heops

Utrudnienia na Zamkowej

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-04-27
Utrudnienia na Zamkowej

Wczoraj rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Zamkowej. Kontynuowana jest naprawa nawierzchni z kostki kamiennej. Korzystający z tego ciągu komunikacyjnego muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywa się wahadłowo. Szczególna ostrożność dotyczy kierowców zjeżdżających od ronda przy ulicy Wojska Polskiego w kierunku rzeki Wąskiej.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :redaktorek

Komentarze

 • Kierowcaa
   Ponad tydzień temu, 2021-04-29

  Te światła powinny być tam cały czas, nie tylko jak fachowcy robią...

  Remonty
   Ponad tydzień temu, 2021-04-28

  Remonty poganiają remonty

  Złoty środek
   Ponad tydzień temu, 2021-04-28

  A nie lepiej zamknąć serpentynę całkowicie do ulicy Dolnej i zrobić porządnie remont całej drogi. Zrobić Steffena jednokierunkową a w drugą objazd do drugiego zjazdu z 7-ki. Miesiąc bólu i po krzyku.

  Mieszkaniec
   Dwa tygodnie temu, 2021-04-27

  A ja się zastanawiam czy właśnie tego mostu na starej siódemce niemożna połączyć z starą drogą goło BP i zrobić porządny dojazd do ronda wyjazd koło Stacji paliw powrót od ronda i mamy alternatywę nawet dla podniesionego stanu wody i zamkniętego mostu w Pasłęku

  Pasleczak
   Dwa tygodnie temu, 2021-04-27

  Dużym błędem w czasie budowy S7 było zlikwidowanie wjazdu na nią z al. Wojska Polskiego. Most na Waskiej pozostał. Ddziwi mnie też fakt, że kierowcy mieszkający we wschodniej części Pasłęka korzystają z "serpentyny", wyjazd przez Westerplatte, mimo tego że jest minimalnie dłuższy, jest szybszy, tańszy i bezpieczniejszy.

  • Złoty środek Pasleczak
    Ponad tydzień temu, 2021-04-28

   Błąd, nie błąd, takie miasteczka mają góra po 2 zjazdy z ekspresówki, bardziej zabrakło połączenia na starej siódemce od przejazdu kolejowego i skrzyżowania na Krosno do ronda na zjeździe za BP. A co do czasu wyjazdu z Pasłęka - z pewnego punktu przetestowałem ze stoperem ) Szybciej będzie tylko wtedy jak ze zjazdu na Warszawę będziesz grzał 180 km/h :))) Jadąc przepisowo różnica wyniosła 5 sek ;)

  Kierowca
   Ponad 2 tygodnie temu, 2021-04-27

  Czym prędzej należy szukać alternatywy dla serpentyny. Trzeba pilnie odciążyć ruch na tej ulicy. Wystarczy spojrzeć co dzieje się z nawierzchnią, sąsiadującym chodnikiem, barierami czy latarniami. Czy musi dojść do tragedii?

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2