23 sierpnia 2019 Apolinarego, Filipa

Uwaga bezdomni

dodał 2008-12-30
Uwaga bezdomni

Zima jest najtrudniejszym okresem w ciągu całego roku dla osób bezdomnych, narażonych na bezpośrednią utratę życia, ze względu na głód, brak ciepłej odzieży oraz wychłodzenie. W związku z powyższym, Burmistrz Pasłęka, działając w trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta i gminy Pasłęk, pragnie poinformować, iż została uruchomiona w Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Warmińsko – Mazurskiego bezpłatna całodobowa infolinia dla osób bezdomnych.

Pod numerem telefonu 0 800 165 320 osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje dotyczące miejsc noclegowych, jadłodajni oraz punktów udzielania pomocy rzeczowej, finansowej oraz prawnej i medycznej na terenie całego województwa warmińsko – mazurskiego.
W sytuacji ujawnienia jakichkolwiek przypadków bezdomności, Burmistrz Pasłęka zwraca się z prośbą o niezwłoczne przekazywanie tego typu informacji do Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pasłęku pod numerem telefonu 055 649 62 55.Recital organowy w ramach VII Pasłęckiego Festiwalu Organowego

Pozostało1 dzień

  W najbliższą sobotę, 24 sierpnia 2019, o godz. 20:00 w pasłęckim kościele...


Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało22 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....