20 stycznia 2019 Fabiana, Sebastiana

Uwaga – Mikołaje na motocyklach

Wydarzenie odbyło się 2017-12-06

dodał 2017-11-29
Uwaga – Mikołaje na motocyklach

Tradycyjnie w Dzień Świętego Mikołaja pasłęccy motocykliści zrzeszeni w lokalnych klubach motocyklowych przemienią się w świętych Mikołajów, aby wywołać jak najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci. Mikołaje na motocyklach odwiedzą chore dzieci na oddziale pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Pasłęku oraz zawitają do pasłęckiego Domu Dziecka. W międzyczasie Mikołajów spotkamy na parkingach przy ulicy Ogrodowej i u zbiegu ulic Jagiełły i Mickiewicza. Mikołajkowa akcja zakończy się na placu stacji diagnostycznej przy ulicy Kraszewskiego, gdzie na wszystkich będzie czekał ciepły bigos i różne niespodzianki. Organizatorami akcji są: Pasłęcka Grupa Motocyklowa, Pasłęk Pomagamy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku, Klub Motocyklowy JAMAZ.

Harmonogram akcji:

16.00 – wyjazd ze stacji diagnostycznej przy ul. Westerplatte do szpitala

16.20 – rozdanie paczek dla dzieci w szpitalu

16.40 – przejazd do domu dziecka i rozdanie paczek

17.10 – wyjazd na parking przy ulicy Ogrodowej

17.50 – przejazd na parking u zbiegu ulic Jagiełły i Mickiewicza

18.10 – przejazd na stację diagnostyczną przy ul. Kraszewskiego


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nina21   2017-12-06

Trochę późno to organizujecie bo kto wyjdzie z 2 letnim dzieckiem i tej godzinie masakra


#Gwiazdka37#Nina21  2017-12-06

Super, że po południu (razem z mężem pracujemy, więc pora jak dla nas b. odpowiednia). Nasze pociechy w wieku 6 lat i roku nie mogą się już doczekać :-) Brawo dla organizatorów, Mikołajów i dla wszystkich, którzy się starają dla innych :-)


#Ja#Nina21  2017-12-06

Oni normalnie pracują czesto prowadząc własne biznesy dzieki którym stać ich na takie gesty. Wszystkiego nie da się pogodzić. Więcej wyrozumiałości


#Obserwator   2017-11-29

Roman to właśnie przez takich d... nic się nie dzieje w Pasleku siedzisz na krześle pierdzisz w nie i piszesz takie głupoty ogarnij się chłopie i daj działać takim jak oni .A nawet niewiadomo jacy oni byli to 6 grudnia uśmiech dziecka jest bezcenny dla wszystkich


#Roman   2017-11-29

Aj, te przejazdy motocykli, nawet wyjeżdżających ze stacji diagnostycznych... . Czy w Pasłęku zabrakło Mikołajów na piechotę idących? Docierających do odległych zabudowań? Musi paliwem na ulicach śmierdzieć, tzn spalinami, by dziecko dropsa otrzymało? dawniej, w szkołach organizowano losowania typu "kto komu, na Wigilię, upominek wręczy. Co na to tzw. sponsorzy?


#NIKIM #Roman  2017-11-29

Roman słuchaj brak Ci zajęcia? Jest jak jest czyli dobrze i nie zwracaj głowy. Trzym, się stary.......


#Zenio#Roman  2017-11-29

To co dzieje się w szkołach, przedszkolach to jest w gestii wymienionych instytucji. Tu jest inicjatywa dla wszystkich więc jak najbardziej ok. A idąc Pana tokiem myślenia trzeba zakazać jeżdżenia ulicami bo śmierdzi spalinami. Masakra. Dzieci zawsze zadowolone z takiej inicjatywy, ale zawsze znajdzie się jakiś narzekający na wszystko dookoła.


#Ela#  2017-11-29

Ja jestem tez za tym pozytywnie sama jeżdżę na takie złoty i to sama przyjemność dla dzieci


#Sa i tacy a nasi po cukierku i dac im ochrone   2017-11-29

Są wielcy, groźni, mają pozwolenie na broń, a na ich naszywkach widnieje hasło ‚Żadne dziecko nie zasługuje na życie w strachu’. Przeczytaj jak działa klub BACA i dlaczego jego członkowie są od teraz Twoimi nowymi idolami. Ci twardzi motocykliści mają swój słaby punkt: jest nim pomoc dzieciom, które padły ofiarami przemocy, maltretowania, znęcania się. Kiedykolwiek, gdziekolwiek, tak długo, jak tylko potrzeba – ci hardkorowi, odziani w skórzane kamizelki sprzeciwiają się dziecięcemu strachowi, stoją jak bariera przed ciemnością i bronią przed tymi, którzy chcą skrzywdzić. Są członkami klubu amerykańskiego motocyklowego B.A.C.A. – Bikers Against Child Abuse.


#Zenio#Sa i tacy a nasi po cukierku i dac im ochrone  2017-11-29

A co to ma wspólnego do w/w wiadomości?


#To sa prawdziwi motocyklisci   2017-11-29

"Zrób coś jednemu z nas, wszyscy będziemy krwawić" - to powiedzenie Bandidos, jednego z największych gangów motocyklowych, o którym niedawno znowu usłyszał świat. Nie wiadomo do końca, kto zaczął, ale w niedzielę 17 maja w miasteczku Waco w środkowym Teksasie polała się krew. W biały dzień doszło tam do przepychanki, która przerodziła się w walki na pięści, a następnie w strzelaninę między Bandidos a członkami innych gangów. Z nazw na koszulkach uczestników zadymy wynika, że byli to m.in. Cossacks, Scimitars i Vanqueros. Dziewięć ofiar śmiertelnych, 18 rannych, ponad 170 aresztowanych i około 300 sztuk różnego rodzaju broni i noży skonfiskowanych przez policję - to bilans tego krwawego starcia na parkingu restauracji Twin Peaks.


#Nick   2017-11-29

MOSIR organizator ??? chyba będzie na obu stacjach motocykle szorowal i mikolajom brodę czesał


#Zenio   2017-11-29

Na motocyklach!!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...