10 sierpnia 2020 Borysa, Filomeny, Wawrzynca

Uwaga pacjenci

dodał 2015-01-01
Uwaga pacjenci

W nawiązaniu do pisma Narodowego Funduszu Zdrowia Oddziału w Olsztynie otrzymanego za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Elblągu, które wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Pasłęku w dniu 31 grudnia 2014 roku, informuję, że istnieje realna groźba zamknięcia części gabinetów lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej na terenie naszego regionu w tym Miasta i Gminy Pasłęk.

Mając na względzie powyższe, Burmistrz Pasłęka poinformowany został przez pracownika Szpitala Powiatowego w Pasłęku, iż chorzy wymagający podstawowej opieki zdrowotnej przyjmowani będą w Izbie Przyjęć w Szpitalu Powiatowym w Pasłęku oraz Izbach Przyjęć i Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w innych szpitalach, a także w punktach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej na terenie regionu. Poniżej przedstawiamy listę telefonów informacyjnych oraz adres strony internetowej, pod którymi można zapoznać się z bieżącymi informacjami na temat usług opieki zdrowotnej. WAŻNE NUMERY TELEFONÓW Informacje na temat placówek medycznych, które udzielą Państwu podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie lekarza rodzinnego po 1 stycznia 2015 r. udzielane są pod następującymi numerami telefonów: Szpital Powiatowy w Pasłęku: Informacje pod nr tel. 55 249 15 55 lub 55 249 15 36 Całodobowe i czynne codziennie: Bezpłatna infolinia - tel. 800 133 773 – dla połączeń stacjonarnych. Dodatkowy numer tel. 89 627 12 77. Tel. 94 340 67 12– dla połączeń komórkowych i zagranicznych. Czynne w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. 8.00-16.00: Oddział NFZ w Olsztynie – tel. 89 678 74 14, 89 678 77 21 oraz Infolinia Oddziału z telefonów komórkowych i połączenia spoza strefy numeracyjnej olsztyńskiej: 89 194 88, Z telefonów stacjonarnych (strefa numeracyjna olsztyńska): 194 88. Delegatura NFZ w Elblągu – tel. 89 678 77 51. Delegatura NFZ w Ełku - 89 678 77 80. Więcej informacji na www.nfz-olsztyn.pl Patryk Kwieciński Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#EMIGRANT   2015-01-08

JEDNI I DRUDZY POSZLI NA CAŁOŚĆ DOGADALI SIĘ A CIEMNY NARÓD I TAK NIE ŁAPIE O CO CHODZI A CHODZI O TO JAK PRZETRWAĆ I WYGRAĆ KOLEJNE WYBORY. PIERWSZE I DRUGIE, NARÓD SAM POWINIEN ROZSTRZYGNĄĆ KTÓRYCH MNIEJ SKUBIĄCYCH NAS DOPUŚCIĆ DO WŁADZY BĄDZ ZOSTAĆ W DOTYCHCZASOWYM BAGNIE. WSZYSCY IDĄ WZOREM ZUS-u ZARAZ POWSTANĄ NOWE PAŁACE SŁUŻBY ZDROWIA ALE NIE DLA NAS CIEMNEGO NARODU NARODZIE OTWÓRZ OCZY NIE STAWAJ DO WALKI SŁOWNEJ ALE CZYNU. CHYBA W TYM KRAJU NIGDY NIE BĘDZIE NORMALNIE, WJEŻDZAM PA PA


#Pacjentka.   2015-01-05

jedna lekarka cudu nie czyni. - bądźmy rozsądni,rozważni ,patrzymy , słuchajmy dwóch stron i dbajmy o siebie a nie o kasę dla lekarzy/czy ich spółek/A to jest już walka polityczna im/lekarzom/ nie chodzi już o nas pacjentów czy nasze zdrowie.Wielu lekarzy z PZ nie wiedziało nawet o co dokładnie chodzi /manipulacja nie tylko pacjentami/


#Ireneusz Przytulski   2015-01-05

Jeśli chodzi o Porozumienie Zielonogórskie, to w roku 2007 zawarło ono porozumienie PRZEDWYBORCZE z PO, biorąc za dobrą monetę obietnice platformersów, że PO będzie lepiej rządzić niż PiS. Śmieszni naiwniacy zostali wystawieni do wiatru przez zawodowych kłamców i dopiero teraz się obudzili. Nie żal mi tych głupców z kierownictwa PZ. Szkoda tylko nas, pacjentów i tych lekarzy, którzy mimo rzucanych im kłód pod nogi przez sitwę rządzącą, usiłują uczciwie wypełniać swoją przysięgę Hipokratesa.


#Wiki   2015-01-05

Lekarze niech leczą ,zapytają pacjenta co mu dolega ,wypiszą zlecenie na badanie a nie tylko tabletki przeciw bólowe.


#Też pacjent   2015-01-05

Chrapan dobrą rzecz robi-wklejając tekst o 30-letniej lekarce, tylko nie wszystkim się czytać chce , bo akapitów za dużo...albo nie "umiejo" czytać , lepiej poczekać co "polskie" tv czy gazeta czy internet napisze....LUDZIE MYŚLCIE-POBUDKA!!! , chyba , że macie twarde doopy i lubicie być w nie kopani.


#Podpis   2015-01-05

Zapewne rozpoczyna się kręcić KRĘCENIE LODÓW na słuzbie zdrowia( patrz- sprawa Sawickiej i agenta Tomka) a jak najlepiej to zrbic? Jak pacjenci sa wrogo nastawieni do obecnej słzby zdrowia. Łatwiej " "Biznes na służbie zdrowia będzie robiony" jak mówiła Sawicka. A kto był PIERWSZĄ MACHERKĄ? mówiło się o Kopaczowej. Widzę, że i tu na budynku przychodni wisi niebezpieczeństwo.


#Podpis   2015-01-05

Przedpel! Obsral Ci Chrapan spamem wszystkie tematy!


#Marek Chrapan   2015-01-05

List lekarki z 30-letnim stażem obnaża "prawdomówność" Ministra... Do moich pacjentów, znajomych i przyjaciół! Publikujemy list od lekarki z 30-letnim stażem... pressmix.eu


#Podpis   2015-01-02

no właśnie chcemy radykalnych zmian a jak już się zaczyna wprowadzać /nikt z nas nie wie czy dobre czy złe ,bo jeśli nie zaczną działać to się nie przekonamy o tym/ to już larum,cwaniactwo,złodzieje i wiele innych obraźliwych,brzydkich epitetów. Tak już jest - Polak potrafi,tylko co?Narzekać,ubliżać itd.


#Ireneusz Przytulski   2015-01-02

Przechodzenie z jednego gabinetu do drugiego pomoże jednostkom, ale nie ogółowi. Ogółowi może pomóc tylko radykalna zmiana rządzących, którzy wykorzystując naszą bierność i naszą niewolniczą mentalność, śmieją nam się w twarz. Ta sitwa w Warszawie napuszcza nas jednych na drugich i nigdy nie zbuduje rzetelnego i sprawnego systemu zdrowotnego, bo to podcięło by ich złodziejskie korzenie. Nie kombinujmy więc, gdzie lepiej podstawić miskę pod cieknącym dachem ale wymieńmy cały dach.


#Pacjęt   2015-01-02

Chodzę do lekarza do przychodni przy placu Grunwaldzkim , po tym jak oni potraktowali ludzi chorych to przepisuję się do przychodni przy ul. Jagiełły .


#EW   2015-01-02

Brawo piełęgniarki z przychodni przy ul.jagiełły są zawsze przychylnie nastawione do potrzeb pacjenta to bardzo sympatyczne 4 panie z dużym doświadczeniem zawodowym wdzięczna pacjentka.


#Grab   2015-01-02

O ile Arłukowiczowi należą się gratulacje za sprytne, cyniczne cwaniactwo, to nam zwykłym obywatelom, zdrowym i chorym, należą się solidne baty za głupotę, że powierzamy swoje losy takim bezideowym cwaniakom, którzy nas doją i nami poniewierają. "Dlaczegoś biedny? Boś głupi".


#Grab   2015-01-02

Mam wiele do zarzucenia niektórym lekarzom ale w tym wypadku wina leży po stronie Arłukowicza. Nie dość, że wiernie realizuje program rządzącej sitwy, - "zmniejszyć kolejki do lekarzy" (czytaj: zmniejszyć ilość pacjentów, czytaj wnikliwiej: niech wymrą starzy i wyemigrują młodzi), to jeszcze udało mu się napuścić ludzi na lekarzy a samemu kreować się na niewiniątko. Świetnie to rozegrał, gratulacje panie Arłukowicz !


#Podpis   2015-01-02

Dziękuję,że mamy takiego lekarza w Pasłęku jak DR,Sidorski ,pielęgniarkę Renatkę i pielęgniarkę Marzenkę w przychodni na ul,Jagiełły sereczni wspaniali ludzie,takich ludzi absolutnie brak w przychodni na PL.Grunwaldzkim tam to jest dopiero porażka personalna załogi pielęgniarek jak i lekarzy.


#Emu   2015-01-02

%To prawda Dr Sidorski jest z powołania lekarzem,nikt nie wspomina o pielęgniarkach ,które z nim pracują też są wspaniałymi osobami ,pomocnymi w potrzebie no może z wyjątkiem tej starszej pani pielęgniarki S.M.....nad tą to jakby trochę popracować to może jeszcze dało by się powiedzieć,że to też wspaniała pielęgniarka bo za mało w niej życzliwości do chorych ,a cała resza pielęgniarek przychodni na Jagiełły jest super.


#Podpis   2015-01-02

Widocznie kontarakt z NFZ miala s-ka "Zak i partnerzy" skoro taka nazwe podaje platnik.


#Znawca   2015-01-02

Pan Sidorski powinien otworzyć własną przychodnię.


#Pryk   2015-01-02

Jak to się dzieje,że każdy protest jakiejkolwiek grupy społecznej w Polsce dziieje się w imię dobra powszechnego a nie służy interesom protestujących.Podobnie jest z obecnym protestem lekarzy,pocałowanie klamki zamkniętego gabinetu lekarskiego,mam traktować jako dobrodziejstwo i ofiarę ze strony lekarza a nie przykrość i utrudnienie życia,słowem Orwel się kłania.


#Znawca   2015-01-02

Pan Sidorski powinien otworzyć własną przychodnię.


#Zuza   2015-01-02

Prawda inwestujmy w tak kompetentnych ludzi jak dr.SIDORSKI i postarajmy się by pozostał z nami jak najdłużej.


#Znawca   2015-01-02

Pan Sidorski powinien otworzyć własną przychodnię.


#Znawca   2015-01-02

Pan Sidorski powinien otworzyć własną przychodnię.


#Pasłęczanka   2015-01-02

"Żak i Partnerzy" -to pierwotna nazwa dawno już nie ważna. Teraz jest NZOZ"LEKARZ" z panem Petrykiem na czele.Zlekceważono pacjentów.Brak jakiejkolwiek informacji na budynku,na bramie przychodni o jej zamknięci.


#Podpis   2015-01-02

do tego idioty co popiera lekarzy: Popierasz tez tego pediatre co twojej stauszce kolana pomylil? To popieraj dalej. W Pasleku nie ma lekarzy!!!! Sa zalosni wyrobnicy.


#Ja   2015-01-02

Pierwsze słysze ,że poradnią na pl.Grunwaldzkim zarządza spółka Żak? i Partnerzy?Niech się ogarną,bo nie dość ,że większość jest z nich nie zadowolona-to jeszcze jakieś cyrki odwalają.Już od kilku lat powinien być dobry pediatria na etacie!Nic sobie nie robią z uwag pacjentów,ale już nic nie dziwi!!!


#Podpisane   2015-01-02

Bo się im w tyłkach poprzewracało i tyle ! Z łaski leczyć będą,jak podwyżki nie dostana? A do MOPSU niech idą,na kuroniówkę,jak im się znudziła praca w cieple i za kupę kasy! Jak jeden z drugim zobaczy,jak się żyje za najniższą krajową,to dopiero obudzi się i przestanie podskakiwać.Ukryta kamerka i po wizycie u lekarza wysyłać nagrania do UWAGI ! Jedyne wyjscie,żeby wzięli się do pracy darmozjady.


#Generał   2015-01-01

Ja będę pukał do prywatnych drzwi swojego lekarza. Nie ma prawa odmówić mi przyjęcia nawet po pracy. Inaczej może mieć duże kłopoty. Obliguje go do tego przysięga. Swoją drogą 1/4 ma obiekcje co do pomysłów rządu. Tylko o tych zmianach było już od dawna wiadomi. Dlaczego wtedy nie było protestów? A no tak, teraz można zaszantarzować, więcej geltów wyciągnąć. Bo jak to nazwać?


#Podpis   2015-01-01

jak to może być że lekarz nie przyjmie pacjenta?bo ma za dużo?bo jak nie pilne to na inny termin?skoro idę do lekarza to jest to dla mnie pilne?po co płacimy składki skoro lekarz z wielką łaską nas przyjmuję? a biorą za to kupe kasy


#PASLECZANKA   2015-01-01

TAK-pasleccy specjalisci do wymiany--wielka laske robia by dac skierowanie--przeciez placimy wysokie skladki ubezpieczeniowe,a tu wielka hamska odzywka -bo-to-bo -tamto-----brak slow na gamoni


#Pacjentka   2015-01-01

Popieram wypowiedzi kilku osób - dr Sidorski jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Pasłęku.


#Bywalec   2015-01-01

Zadziwiającym faktem jest to ,kiedy lekarz pyta pacjenta jaki ma przepisać lek ,a tak właśnie dzieje się w naszym Ośrodku Zdrowia. Najwyższa pora przewietrzyć obecną kadrę.


#Ktos   2015-01-01

masakra jest z tymi lekarzami rodzinnymi w Pasłęku chcesz skierowanie np. na wyniki to się nagadać muszą a to za młody a to coś jeszcze wymyśla Genialny lekarz jest z Młynar P. Daniel KOPYTKO DUSZA CZŁOWIEK POZD.


#Wdzięczna pacjentka   2015-01-01

Potwierdzwm,najlepszy lekarz i najlepsza przychodnia jest na ulicy Jagiełły,dr.Sidorski to prawdziwy lekarz z powołania.Pozdrawiam.


#Pacjent   2015-01-01

Najlepszy lekarz w Pasłęku pan Sidorski, wszystko bezproblemowo, polecam innym i pozdrawiam pana Sidorskiego


#Podpis   2015-01-01

Chyba raczej zagrożenie, a nie groźba


#Popieram lekarzy   2015-01-01

młodzi lekarze, bez doświadczenia,wyjeżdżają za granicę gdzie są bardziej szanowani przez społeczeństwo.Przez dotychczasowe umowy z NFZ lekarze muszą wypisywać leki na 100% dpłatności bo warunki jakie pacjent musi spełnić by otrzymać zniżki są trudne do spełnienia,... lek na astmę po otrzymaniu listu od specjalisty, a do specjalisty 8 miesięcy oczekiwania, do kardiologa rok, reumatolog leczył mamę na kolano lewe , a na prawę musiała mieć nowe skierowanie. stad kolejki..czyjatowina lekarzy?


#Podpis   2015-01-01

Burmistrz sam chory wiec na pewno szybko rozwiąże problem lub wypowie umowy najmu i poszuka normalnych lekarzy


#SAD   2015-01-01

ludzie!!! idąc do lekarza weż dyktafon i ukrytą kamerkę !!! czasami póżniej pomaga


#Podpis   2015-01-01

Czemu lekarze w prywatnych gabinetach nie maja kas fiskalnyc? Czy to nie przestepcza finansowo grupa? Czemu jak pojde do prywatnego gabinetu ordynatora od razu mam miejsce w szpitalu? Czemu zaden znaczacy polityk nie broni lekarzy /poza Piecha ale to stary komunistyczny abrcjonista i teraz wszystko robi na przekor/.


#J.h   2015-01-01

Zrobic z nimi tak jak robia polscy biznesmeni niepasuje to do domu,niech posmakuja kuroniowki bez kopert


#Podpis   2015-01-01

A czy w Pasleku sa jacykolwiek lekarze? Bo ci co sa to nawet nie gryzipiorki. Kiedy, ktorys z nich poszerzal wiedze? Czasem zdarza sie, ze wypisuja lek dawno wycofany z produkcji. O lekach nowszej generacji nie wiedza nic za to najwiecej o paralekach bo ta wiedza karmia ich obwozni komiwojarzerowie.


#Pasłęczanka.   2015-01-01

No i dobrze ,niech zamykają ,zmienią fach a nawet idą do MOPSU .Uczelnie co roku wypuszczają młodych ,energicznych ,solidnych i coraz lepszych lekarzy.Niech idą bez prawa powrotu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności