Uwaga – spotkanie w sprawie gazyfikacji Pasłęka

dodał 2019-11-11
Uwaga – spotkanie w sprawie gazyfikacji Pasłęka

Urząd Miejski w Pasłęku zaprasza mieszkańców Pasłęka na spotkanie w sprawie gazyfikacji miasta w technologii LNG, które poprowadzą przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. Oddział Gazowniczy w Olsztynie.

Spotkanie odbędzie się dnia 26 listopada 2019 r. (wtorek) o godzinie 18:00 w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Pasłęku.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez 185 tys. km gazociągów.

  1. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu.

    Polska Spółka Gazownictwa jest Narodowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych.

    Serdecznie zapraszam na spotkanie.

Burmistrz Pasłęka
dr Wiesław Śniecikowski


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ktoś   2019-11-11

Po wuj ten gaz. Butle wystarczą, szkoda chodników i ścian, on wcale nie będzie tańszy!!!!!


#Ja#Ktoś   2019-11-13

pewnie że nie będzie tańszy. w dużych miastach budują domy bez podłączenia do gazociągu.wcale nie jest to ekologiczne.


#Miśka   2019-11-11

Gazociąg bardzo dobre rozwiązanie. Ten kto miał gaz ziemny to wie, jaka jest wygoda, a poza tym będzie taniej niż w butli. Ludzie trzeba iść z postępem a nie się cofać w tył :)


#Zaciekawiony#Miśka  2019-11-13

A można się cofać w przód?


#AlicjaSzkolnaAla#Zaciekawiony  2019-11-13

Można jak się obrócisz gwałtownie i będziesz wtedy cofał się jednak do tyłu.


#Prosiak#Miśka  2019-11-12

A to można cofać się do przodu? :O


#Jakie ogrzewanie   2019-11-13

Problem zmiany źródeł ciepła, złej jakości powietrza wymaga rozpoznania obszarów gdzie ta interwencja jest konieczna. Dla niektórych wymiana ogrzewania stanowi ryzyko zwiększenia ubóstwa energetycznego, czy podjęto inicjatywy wsparcia mieszkańców w ramach programu rządowego Stop Smog - tj.dofinansowanie 70% kosztów ?


#Dym z komina   2019-11-12

Węgiel niestety to oddychanie powietrzem z wysokim stężeniem bonzo(a)pirenu. Ten bardzo szkodliwy, rakotwórczy związek powstaje w wyniku spalania paliw stałych (np. węgiel) w domowych instalacjach cieplnych. Takie właśnie instalacje odpowiadają za 95 proc. emisji bezno(a)pirenu.


#RŻ   2019-11-12

W ciągu 10 najbliższych lat likwidowane będą instalacje na paliwa stałe, a budynki będą ogrzewane ciepłem systemowym, gazem, lekkim olejem opałowym lub z OZE. Inwestycja konieczna i oby jak najszybciej ruszyła.


#Prosiak   2019-11-12

Jak się nawpieprzam nabiału to bez problemu sam sobie zagazowuje mieszkanie :) także ja podziękuje.


#Tadeusz   2019-11-11

Przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. powiedzieli komu potrzebny jest gaz? Zawsze jak była mowa o gazie , to szykowała się duża inwestycja nie zawsze ekologiczna. Tak było w przypadku planowania inwestycji przez Kronospan. Dostawa gazu wyłącznie dla odbiorców indywidualnych według mnie byłaby nieopłacalna.


#AlicjaSzkolnaAla   2019-11-11

Czy aby taki gas jest nie wybuchowy ja się boja.


#Pytanko   2019-11-11

Ktory to juz raz? Gazy i zgagę to mamy przy tej władzuchnie pasłęckiej.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności