16 stycznia 2019 Marcelego, Waldemara

V Miłomłyński Bieg Mikołajkowy, Mikołajkowy Marsz Nordic Walking

dodał 2017-11-24
V Miłomłyński Bieg Mikołajkowy, Mikołajkowy Marsz Nordic Walking
W niedzielę 3. grudnia w Miłomłynie odbędzie się V Bieg Mikołajkowy, połączony z Marszem Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy imprezy przemierzą trasę liczącą 5 km.

 

Przed zawodami będzie można podszkolić technikę nordic walking pod okiem instruktora Fundacji Chodzezkijami.pl Marcina Jankowskiego, który jest założycielem grupy chodziarzy z Pasłęka:

W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich kijkarzy i biegaczy z Pasłęka i okolic na zawody połączone z integracją przy ognisku. Impreza jest kameralna, a same zawody mają formę koleżeńską, czyli nie będzie tu pomiaru czasu. Atmosfera za to jest tu wyjątkowa – zachęca.

Start zaplanowano na godzinę 12:45, biuro zawodów będzie działało od godziny 11:45. Trasa prowadzi przez leśne, szerokie tereny. Impreza z roku na rok zyskuje na popularności. Miłomłyn przyciąga biegaczy i kijkarzy przyjacielską atmosferą, której na próżno szukać podczas masowych zawodów. Na najlepszych czekają oczywiście wyróżnienia. Organizatorzy zaplanowali także losowanie nagród.

aw

 

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Sportowa gmina Napoleona   2017-11-24

Kapituła wyróżnienia, oceniając gminy wzięła pod uwagę nie tylko nakłady gmin na infrastrukturę sportową, ale również zaangażowanie przedstawicieli władz samorządowych w promocję sportu i rekreacji. Istotnym elementem oceny była także działalność na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród młodzieży. Wzięto pod uwagę liczbę Uczniowskich Klubów Sportowych działających na terenie gminy, zatrudnionych trenerów, a także nakłady gminy na sport powszechny. W celu wyłonienia laureatów dokonano również oceny oferty sportowo-rekreacyjnej w zakresie organizacji imprez o charakterze lokalnym, powiatowym, regionalnym czy ogólnopolskim. Uzyskanie tak prestiżowego wyróżnienia potwierdza, że gmina Pasłęk z powodzeniem i na bardzo wysokim poziomie realizuje całokształt zadań z zakresu rozwoju sportu.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

DKK dla dzieci

Pozostało1 dzień

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na spotkania...


20 stycznia 2019 r. w sali POK odbędzie się „Pasłęcki Koncert Noworoczny 2019”....


Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spektakl teatru...