10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

Veolia szuka chętnych

dodał 2017-04-19
Veolia szuka chętnych

Kilka dni temu pisaliśmy o potrzebie inwestycji ciepłowniczych w Pasłęku. Jest pierwsza pozytywna informacja w tej sprawie. Spółka Veolia Północ jest zainteresowana rozbudową sieci o wysokim parametrze w rejonie ulic Zwycięstwa i Różanej. Osoby chcące przyłączyć do sieci swoje obiekty mieszkalne proszone są o składanie wniosków na adres: Veolia Północ sp. z o.o. Ciepłownia Pasłęk ul. Jagiełły 13, 14 – 400 Pasłęk. We wniosku należy podać wielkość powierzchni przeznaczonej do ogrzewania. jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kierowniczka   2017-04-23

Szkoda ze nikt nie pomyśli o odlaczeniu czesci miasta od tzw. bloku kolejowego. Sa przez to duze straty na cieple a przez to duzo wieksze rachunki dla odbiorcow. Mam tu na mysli m.in. ul. Pilsudskiego. Przez te starty niektórzy odbiorcy placa nawet ok40 zl za m3 cieplej wody, juz o co nie wspominajac.


#Roman   2017-04-21

Pomyśleć, że tematem pierwotnym Centralne Ogrzewanie było. Nasza wieś leży blisko miasta, w którym CO zakładano. Nasz Sołtys złożył wniosek o przyłącze, a jednocześnie o dofinansowanie z EU. Zapłaciliśmy jedynie za przyłącza do naszych chałup i to na raty. Trzy lata jedynie narzekaliśmy na kurz i ograniczenia na szosie. Teraz chwalimy. I miasto i my mamy ciepło, oraz zabytkowe piece z zabytkowymi kafelkami.


#Podpis   2017-04-21

Pasłęk przy siódemce, na trasie do Królewca, przy Elblagu i wkrótce przy porcie morskim w Elblagu... ale burmistrza nie stać na normy. Jakie jeszcze normy są w Pasłęku niemożliwe ?? Pasłęk sprawny inaczej czy burmistrz sprawny inaczej...?


#Zniesmaczony   2017-04-21

A to Pasłęka nie stać podążać za normami? Rzeczywiście Pasłęk za panowania obecnego burmistrza cofa się w rozwoju i to w dodatku zadłużając się. To jest sztuka.


#Wiem   2017-04-21

Od czasu kiedy byl basen w Pasleku normy sie tak zmienily, ze dzis trzeba byloby rozbierac zadaszony.


#Podpis   2017-04-21

Pasłek cofa się w rozwoju przy tym burnistrzu.


#Marek Chrapan   2017-04-21

Basen był i wystarczyłoby go tylko obudować,(nie halą ale wysokością mieszkalną - 2,5 m) podłączyć media - sądzę , że nawet nie połowa kosztów plastykowego badziewia na Placu Tysiąclecia. Taki powstawały baseny przyszkolne w Sosnowcu.


#Podpis   2017-04-21

A przeciez basen w Pasłeku był ! Co prawda tylko latem, ale jednak to była spora atrakcja rekreacyjna. Teraz kochani możecie powdychać spaliny spacerując po mieście. Spacerując , bo ławeczek do odpoczynku brak , brak ładnego parku w miescie, skweru, zielonego zakątka. WIELKI BEZŁAD I BAŁAGAN a nie planowanie.


#Podpis   2017-04-21

dzieciaki ze szkół w Moragu i okolicy mają sobie lekcje w-f-na basenie, a w Pasłeku moga pobiegać po trującym granulko-asfalcie. Taki Pasłek nowoczesny! Ale może jednak Pasłek wykupi dla swoich uczniów lekcje basenu w Morągu, bo dzieci jednak powinny umieć pływac. A może mamy jakiś pływacki talent? Nie wiadomo, bo nie ma basenu.


#Aghoih   2017-04-21

Od dawna Pasłęk jest miastem emerytów i rencistów.. wiec może w tym kierunku niech się rozwija! Jakiś kurort? Sanatorium? hehe


#ONA   2017-04-21

Dzięsło,pamiętaj - Pasłęk też był powiatem i chyba nie w tym rzecz żeby na portalu nazywać kogoś ciemniakiem bo mam prawo podejrzewać że jesteś Alfą i Omegą .Jak zabierasz głos to wypadałoby troszkę kultury jak przystało na twoją osobę,no chyba że jej nie posiadasz i przyjmujesz że Polak Polakowi - wilkiem.


#Bogdan dziaslo   2017-04-20

może nie wiesz bo widzę .ze jakis ciemny jestes .Braniewo jest powiatem


#Podpis   2017-04-20

heh widzę, że nerwy puszczają. Ty może pełzasz, ja się nie orientuje w zwyczajach komuszych. Gazownia: Jak zwał tak zwał, ważne, Morąg ma gaz. Że ziemny?- jeszcze lepiej, bardziej kaloryczny. a Pasłęk nie ma , ma kredyty na spłacanie plastikowego badziewia, co już się popsuło. Basen ma Braniewo, Morag, ale w Pasłeku to dla burmistrza niemożliwe.... tusek i spółka tez mówili, że 500+ jest niemożliwe. Przyszła nowa ekipa i okazało się , że możliwe.


#Podpis   2017-04-20

I tu przypełzłeś? Morąg nie ma żadnej gazowni. Morąg ma gaz ziemny. Sprawdź jakie Morąg ma dochody. Samo Narie i jednostki wojskowe za podatki to więcej niz cala nasza gmina. Pływalnia powstawała jak w Morągu instalowały się amerykańskie wojska i miasto liczyło na zyski. Dzis do tego dokłada i to sporo.


#Podpis   2017-04-20

Morąg ma basen, Morąg ma gazownię... a my mamy plac zabaw z plastikowego badziewia. Zresztą się już rozwaliła połowa plastików. A kredyt trzeba spłacać za badziewie.


#Podpis   2017-04-20

Pitolisz sieroto boża. Starej morąskiej gazowni już dawno nie nie ma, Morąg ma gaz ziemny. Gaz ziemny m Olsztynek, Dobre Miasto, Miłakowo, Jonkowo a nawet Gietrzwałd. Dokumentacje ma przygotowana Łukta i Swiątki. A Pasłęk? Ma handlarzy węglem - z czy czasem hamulcowymi nie byli dwaj radni prowadzący skład. No i olbrzymia kotłownia w mleczarni. Miasto było jej wybawieniem.


#Historyk amator   2017-04-20

W Morągu zbudowali gaz za Hitlera, w P. Holland już nie zdążyli.


#Podpis   2017-04-20

*Morąg ma od dawna.


#Podpis   2017-04-20

czyli mam rację, nawet wsie maja gaz, a Pasłek nie ma..... Mora ma od dawna.


#Podpis   2017-04-20

A o jakiej ty gazowni marzysz? Do gazu ci sie zachcialo? Jesli juz to mozna bylo gaz do Pasleka sprowadzic jak byla budowana nitka wzdluz siodemki. Ale lobby cieplownicze i handlarze weglem i olejem odwiedli wladze od pomyslu. Niektore wioski maja gaz. Inwestorzy zawsze o gaz pytaja.


#Podpis   2017-04-20

Urząd miasta to nie potrafi sprawić nawet wybudowania gazowni. Nieudaczniki.


#Cmhcfh   2017-04-20

Szukają klientów tam gdzie już maja podłączenia. Pewnie brak nowej inwestycji dla całej ul zwyciestwa. a redaktor już podłączony?


#Do opowiadacza dyrdymał   2017-04-19

Roman nie wiem co bierzesz ale bierz pół


#Roman   2017-04-19

Nie lepiej jednak budować CO dla całego Pasłęka? Pieniądze wszak są. Pisałem już o tym. Wystarczy schylić się po nie, a w ciągu np. pięciu lat, cały Pasłęk byłby ogrzewany centralnie, z oszczędnością spalin węgla włącznie. Pan wice Sadowski wskaże fundusze, z jakich można skorzystać. Ja je raniej, kilka dni temu ukazałem. Cząstkowe inwestycję sprzyjają łapówkom czy innym kombinacjom.


#Walter   2017-04-19

Niestety szuka tylko w wybranych miejscach! Przykładowo odmawia podłączenia domów z KOLONIA ZDROJE mimo, że odległość do ciepłowny wynosi tylko 200-300 m.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...


Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...