6 kwietnia 2020 Izoldy, Celestyna, Wilhelma

VII Pasłęcki Festyn Ekologiczny

dodał 2019-03-01
VII Pasłęcki Festyn Ekologiczny

Znana jest data VII Pasłęckiego Festynu Ekologicznego. Impreza, która została zaakceptowana przez miejscowe społeczeństwo odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 roku w Parku Ekologicznym. Na uczestników festynu czekać będzie sporo atrakcji na scenie oraz stoiska gastronomiczne. Organizatorzy liczą jak zwykle na spore ilości segregowanych odpadów wymienianych na sadzonki roślin ozdobnych.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Jan   2019-03-01

Będzie samo bydło ja nie idę. Janusze i Grażyny co po śmietnikach zbierają elektrośmieci a potem przywożą kilkoma furmankami zgarniając 18800 punktów zabierając wszystkie drzewka. Rodziny z dziećmi oddają suszarkę, rochę makulatury i chcieliby coś otrzymać. Otóż nie zdążą bo Polacy to bydło i ktoś na masową skalę robi skok na drzewka. Mówię o Zbigniewie (Siwym) i jego pomagierach.


#Nick#Jan  2019-03-02

Rodziny z dziecmi, z ryzą makulatury i suszarką -to właśnie są Polacy, jakiego sortu sa ci z przyczepami elektroniki...... może gorszego....może to są człowieki radzieckie, .....ale to nie są Polacy.


#Pasłęczanin#Jan  2019-03-01

No jeśli tak jest, to rzeczywiście bydło.


#Nick   2019-03-02

Apeluję aby ten Pan pracujący w Urzędzie Pracy w tym roku nie wpierd@lał się w kolejkę na beszczela. Trochę kultury bo ludzie czekają swoje. Można wepchać się w jedną ale w 2 na Janusza?


#Nick   2019-03-02

Tak poprzedni rok był ostatnim. Byłem godzinę przed otwarciem i stałem tam gdzie oddaje się elektrosmieci. Stałem chyba 12 w kolejce myślę sobie fajnie. Cały rok zbierałem baterie, puszki, stare telefony po rodzinie których miałem aż 25 do tego suszarki i drobna elektronika. Okazało się że te pierwsze osoby czekające to były słupy zajmujące kolejkę dla wygodnisiow co przyjechali z masowa ilością elektrosmieci. Stałem w kolejkach w sumie 4 godziny bo ludzie wybierali co ładniejsze drzewka. Te nie bo brzydkie a może pokaże pani tamto a nie to też brzydkie. Dzieci moje były wyczerpane. Festyn dla Januszy i to tych gorszego sortu. Mimo że miałem 1800 punktów nie dostałem drzewka. Też miało być sprawiedliwie a było jak było.


#Złoty#Nick  2019-03-02

Jakieś zasady powinny być co do ilości max 3 drzewka i tyle.


#Nick#Nick  2019-03-02

Ja bojkotuje festyn niech Janusze co po śmietnikach zbierali śmieci ponownie się wzbogaca 130 drzewka i na głowę.


#Władek   2019-03-02

Ilość ograniczona bo inaczej to przyczepami stoją a miało być symbolicznie.Brak.slow.Nie ma co iść.


#Mietek   2019-03-02

Godkowo może, Rychliki nie. Podobno poprzednimi latami były przypadki że ludzie z Rychlik przywozili drzewka a zabierali zużyte AGD


#Obywatel   2019-03-02

czy moga przyjechac mieszkancy gminy Rychliki i Godkowo czy tylko miasto i gmina Paslek


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności