11 lipca 2020 Olgi, Kaliny, Benedykta

W Krasinie znów będzie się działo

dodał 2019-10-09
W Krasinie znów będzie się działo

Już w najbliższą sobotę 12.10.2019 r. o godzinie 12:00 w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Szefa Kuchni odbędą się warsztaty kulinarne dla dzieci w ramach NESTLE FOR HEALTHIER KIDS.

 

Spotkanie ma na celu propagowanie zawodu szefa kuchni jako atrakcyjnej ścieżki kariery zawodowej dla dzieci i wyłonienie wśród nich talentów kulinarnych. Szefowie Kuchni chcąc uczcić swoje święto dzielą się pasją, wiedzą i doświadczeniem z najmłodszymi.

Dzieci w trakcie przyrządzania potraw będą mogły zapoznać się w praktyce z zasadami zdrowego żywienia. Oprócz samego gotowania patron wydarzenia zapewni uczestnikom dodatkowe atrakcje – gry i zabawy.

Warsztaty poprowadzi Pan Jerzy Pasikowski, który odkrył potencjał kulinarny drzemiący wśród dzieci i młodzieży Krasina. Pan Jerzy Pasikowski na co dzień jest Korporacyjnym Doradcą Kulinarnym Nestlé Polska S.A. Patronem eventu jest Nestlé Professional.

Już dziś cieszymy się na to spotkanie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ten sam   2019-10-09

Pewnie, że niepotrzebne. Tylko jak reagować na gościa, który poprawia błędy a nigdy jeszcze nie podziękował za zwrócenie uwagi?


#Mieszkaniec#Ten sam  2019-10-09

sposób zwrocenia uwagi jest żałosny, moze w tym problem. Pokazujesz jakim burakiem jesteś


#Do znawcy etykiety#Mieszkaniec  2019-10-09

Serio? Żałosny? Ja akurat zamieściłem pierwszy wpis ten z Kowalczyk w treści. Gdzie ty tam buraka widzisz? Chyba, że pisałeś komentarz patrząc w lustro.....no to wtedy I'm sorry Winetou!


#Roman   2019-10-09

"Parlament Rzeczypospolitej Polskiej: – zważywszy, że język polski stanowi podstawowy element narodowej tożsamości i jest dobrem narodowej kultury, – zważywszy na doświadczenie historii, kiedy walka zaborców i okupantów z językiem polskim była narzędziem wynaradawiania, – uznając konieczność ochrony tożsamości narodowej w procesie globalizacji, – uznając, że polska kultura stanowi wkład w budowę wspólnej, różnorodnej kulturowo Europy, a zachowanie tej kultury i jej rozwój jest możliwy tylko poprzez ochronę języka polskiego, – uznając tę ochronę za obowiązek wszystkich organów i instytucji publicznych Rzeczypospolitej Polskiej i powinność jej obywateli uchwala niniejszą ustawę." Dlaczego zatem, języka polskiego zabrakło w nazwie imprezy? I to nie tylko tu, w tym artykule,


#Jadzia   2019-10-09

Niepotrzebne te nerwy od rana.


#KASIN czy Krasin   2019-10-09

Jurek czy jestes tak tępy czy tylko udajesz? Od kiedy KRASIN nazywa sie Kasin? To pokazuje twoja gazete jakie info daje...


#Czytaj jp zanim coś zamieścisz   2019-10-09

W której Kasinie? Dolnej czy Górnej. Cholernie daleko i nie wiadomo nawet czy Kowalczyk się spotka i czy da autograf.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności