1 października 2020 Danuty, Remigiusza, Teresy

W kinie

dodał 2019-11-21
W kinie

Od jutra w pasłęckim Kinie Zamkowym: "Czarownica 2" oraz "Ukryta gra".

 

REPERTUAR KINA ZAMKOWEGO POK

 

22.11.2019 /piątek/

16:00 Czarownica 2, (dubbing),familijny, fantasy, USA, 118 min.(od lat: 8)

18:30 Ukryta gra, thriller, Polska, 103 min. (od lat: 15)

 

23.11.2019 /sobota/

16:00 Czarownica 2, (dubbing),familijny, fantasy, USA, 118 min.(od lat: 8)

18:30 Ukryta gra, thriller, Polska, 103 min. (od lat: 15)

 

24.11.2019 /niedziela/

16:00 Czarownica 2, (dubbing),familijny, fantasy, USA, 118 min.(od lat: 8)

18:30 Ukryta gra, thriller, Polska, 103 min. (od lat: 15)

 

Ceny biletów:

14 zł – normalny,

12 zł – ulgowy,

10 zł – zbiorowy (grupy zorganizowane, min. 15 osób)

 

Kasę kina otwieramy pół godziny przed pierwszym seansem.

 
 
 
22 - 24 listopada w Kinie Zamkowym
 
Czarownica 2 plakat
CZAROWNICA 2
Angelina Jolie powraca w roli Czarownicy, jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya!
 
W 2014 roku zadebiutowała na ekranach polskich kin „Czarownica”, film opowiadający historię Diaboliny, która była kiedyś dobrą i piękna dziewczyną, jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej serce w kamień i skłoniła do rzucenia klątwy na księżniczkę Aurorę. „Czarownica 2” kontynuuje tę opowieść, ukazując skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą, które wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń. Obok Angeliny Jolie w filmie zobaczymy m.in. Ellę Fanning i Michelle Pfeiffer.
 
 
UKRYTA GRA PLAKAT PL 400x570UKRYTA GRA
Najnowsza produkcja Watchout Studio to pełen napięcia thriller szpiegowski. W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.
 
 
30 listopada i 1 - 2 grudnia w Kinie Zamkowym
 
Nieplanowane plakat logo NET s 208x300NIEPLANOWANE
Film opowiada zaledwie prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…
 
Prawdziwe „tornado”, jakie wywołał film w USA, ogarnęło także wiele innych krajów. Dość powiedzieć, że w Polsce petycję do amerykańskich producentów filmu z prośbą o udostępnienie go polskim widzom podpisało 224 tys. ludzi! Nieplanowane to obraz absolutnie nadzwyczajny nie tylko ze względu na walory filmowe, ale też na fakt, że jego historia żyje już własnym życiem. Bez względu na światopogląd, trzeba go zobaczyć i przeżyć.
 
 
7900876.3PROCEDER
„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.
 
W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.
 
„Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.
 
– Chada miał i ma liczne grono wielbicieli i kontynuatorów. Jego teksty bywały dosadne, ale nie była to dosadność dla samej dosadności, to były utwory bardzo osobiste i stylistycznie rozpoznawalne. Wielu raperów uczyło się na nim, do dziś ma lepszych i gorszych naśladowców, w sferze tekstowej wyznaczył żywe do dziś standardy – mówi reżyser filmu Michał Węgrzyn. 
 
– W filmie pojawiają się także autentyczne postaci ze świata rapu, w tym obdarzony wielką charyzmą i otaczany szacunkiem Kali, który w pewnym momencie też znalazł się w niebezpiecznym świecie procederu, ale z nim konsekwentnie zerwał – zdradza Michał Węgrzyn.
 
„Proceder” jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku.

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności